Pierwszy raz na Solarium

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no można włączyć wcześniej, tylko ja nigdy się połóżyć nie zdąże a ono już się włącza :/
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
odradzam solarium. skora strasznie sie wysusza, a w późniejszym rezultacie szybciej starzeje. najlepiej by było gdybyś spróbowała w nieinwazyjny sposób zmienić swoją karnacje. osobiście polecam picie soków marchwiowych. karoten zawarty w nich doda ci naturalnej opalenizny, a i przy okazji nie będziesz ingerować w swój orgiazm i na zdrowie ci to wyjdzie
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
niby tak tylko że ja to bardziej żółta niż brązowa jestem po takich sokach :/
a karnacje mam strasznie jasną
uważam, że solarium jest dla ludzi, tylko że w rozsądnej ilości ;)
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja jak szłam pierwszy raz to poszłam na 10 minut na słaba lampe i tak najlepiej jest. Chciałam isc na 5 ale mi facetka odradziła bo mowiła ze to nie ma sensu. I jestem zadowolona dwa razy byłam na słąbej i juz dwa razy na średniej po 10 minut i jestem zadowolona. Mozesz uzyc krem przyspieszajacy opalanie. I jak ktos wczesnije juz pisał zepnił włosy. Ja mam grzywke to zawsze biore ze soba opaske. Dziewczyny co do okresu odradzam. Pani w solarium u mnie opowiadała jak dziewczyna poszła z okresem i dostała krwotoku. Wiec lepiej sobie dac spokoj na czas okresu bynajmnije na te dni gdy okres jest mocniejszy. Ja sie tez u siebie dziwnie czułam bo mam 18 lat w tym roku 19 a wygladam na 17 albo 16 i mnie to wqrza ze lduzie mysla ze tyle mam. Dopieor jak mi karte zakładała to jak zobaczyła ile mam lat to sie zdziwiła. Jak byłma pierwszy raz to bł przerazona na serio cos trzaskało pykało a w głowie miałą tylko oszukac przeznaczenie :p


A zeby nie miec problemu ze spieszeniem sie to kupiłma swoj balsam przyspieszajacy i samruje sie w domu, bo kiedys mi babka taki nuemr zrobiła ze włączyła a ja szybko szybko chuls na siebie ten balsam i sie kłade. Nawet go dobrze nie rozsmarowałam.
 

angelika.091

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2007
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
śląsk
ja rowniez polecam na poczatku isc na 10 min na słabe lampy a potem stopniowo na coraz wiecej minutek i cora mocniejsze lampy :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ostatnio jak byłam to jakaś kobieta poszła na 20min xd toć to szaleństwo xD
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja też już słyszałam, ze ktoś stwierdził, ze tak z 2 razy pójdzie na pół godziny i będzie brązowy, jak dla mnie to zabójstwo by było
najwięcej na ile byłam kiedykolwiek to 12 minut i byłam wtedy już ładnie brązowa, więc skóra była przyzwyczajona, ale ogólnie to nie przekraczam 10 minut ;)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ja też już słyszałam, ze ktoś stwierdził, ze tak z 2 razy pójdzie na pół godziny i będzie brązowy, jak dla mnie to zabójstwo by było
ona była już dobrze usmażona. Wiesz jak ludzie się uzależniają to potem tak mają. Są zjarani na wiór ale twierdzą, że są bladzi :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja to kiedyś też w sumie byłam uzależniona tyle że i od słońca i od solarium, kiedy tylko mogłam leżałam na słóncu i do tego jeszcze solarium :]
aktualnie to chodzę tylko po to, żeby nie być całkiem biała, bo niestety mam strasznie jasną karnację :/
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja dzis idee :) na 8minutek na turboo ;] jakies nowe lozko z lampami na ramiona dodatkowymi ;p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja byłam na 8 i jakoś mnie dośc spiekło :]
ale to dlatego, że położyłam się odwrotnie tzn głowę dałam tam gdzie mają być nogi :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
nika a czemu tak? xD
przecież tam gdzie mają być nogi jest taki mały spad... xD
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ale jakaś lampa z boku na twarz była spalona :]
a nie chciałam mieć bladej buzi, wiec tak zrobiłam i to nie pierwszy raz no i jest dużo mocniej, spróbuj, tylko ostrożnie z czasem ;)
jaki spad? ja nie zauważyłam :p
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Po prostu nie zapomnij się rozebrać i to chyba tyle xDDD

Aha i nie zapomnij zamknąć klapy (Czy jak to sie tam nazywa xDD) ... !! Koleżanka chodziła na solarium i opowiadała że była już z 4 razy a nic jej nie opaliło ... Trochę dziwne co nie ? I zaczęła się rozmowa gdzie byłaś? Na ile byłaś? Rozebrałaś się? Buhahaha ... I czy zamknęła klapę (tak z ciekawości) A ona ze nie.... A wszystkie dziewczyny śmiechem xDD Heh nieźle nieźle... Trzeba być joł żeby tego nie wiedzieć...

Co najważniejsze nie iść na 10 czy 15 minut po prostu na 5 czy 7 xDD

A później sama nabierzesz doświadczenia w tych sprawach xDD

Często chodzę ... Lubię solarium zwłaszcza zimą xDD


Ale co mnie najbardziej dobija że jak wychodzę po solarium to mam piegi ... ? Czy komuś się to też zdarzyło, czy ja jestem tylko taka wyjątkowa.... ?
 

cizia666-666

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja jak pierwszy raz byłam w solarium to strasznie się bałam poszłam na 8 minut. Pani mi wszystko wytłumaczyła i było ok. A no i byłam w solarium stojącym. Strasznie się spiekłam. Byłam czerwona jak burak ale potem zaczerwienienie zrobiło się brązowe i nie źle jak na pierwszy raz taki efekt. A za drugim razem poszłam na 9 i przede mną było 5 klijętek wiec strasznie lampy były nagrzane a jak na mnie nadszedł czas jak wlazłam to prawie się tam smażyłam było strasznie duszno dobrze że był na maxa włączony wentylator. Spiekłam się tak ze ruszać się nie mogłam i jeszcze użyłam bronzera intensywnego. Na następny raz idę na 6 min nie mam zamiaru cierpieć.

Mam jeszcze pytanko słyszałam ze na stojącym z jednej strony są mocniejsze lampy a z drugiej słabe. Z której czy te na tych dziwach czy na przeciwko dziwi jak się zamknie?
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Jakoś jeszcze nie byłam na stojącym i chyba nie pójde nie chce mi sie stac... Ale słyszałam że stojące lepiej opala xDD
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Jakoś jeszcze nie byłam na stojącym i chyba nie pójde nie chce mi sie stac... Ale słyszałam że stojące lepiej opala xDD

moze i lepiej opala bo jak masz rece na tych raczkach na gorze to opala Cie tez z boku, aczkolwiek ja wole lezace bo jest bardziej komfortowe ;p
 
Do góry