Pierwszy raz na Solarium

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
nika no tam gdzie ja chodzę jest taki mały spad :p żeby wiesz wygodniej na nogi było xD
sada ja też zimą lubię solarium :p w lecie to raczej słońce wole :p
na następny raz jak pójdę to pójdę na stojące xD trzeba to wypróbować i nogi z boku opalić :p
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
moze i lepiej opala bo jak masz rece na tych raczkach na gorze to opala Cie tez z boku, aczkolwiek ja wole lezace bo jest bardziej komfortowe ;p

Heh no lepiej lepiej ale nie wyobrażam sobie tam stać tak...

ufolek385 no widzisz ale jak czasem mi się coś w główkę stanie to idę na solarium latem jakoś nie lubię się opalać na słońcu męczy mnie to jakoś...To leżenia wole iść na to solarium xDDD

Jak chodzę na solarium juz nie wiem ile to ostatnio się dowiedziałam że nie wolno się myć po solarium 3 godziny, bo podobno zmywa się ta opaleniznę x| Słyszał ktoś o tym czy ja tylko mam takie mądre dziewczyny w klasie .... ? ?
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
W stojacym moza sobie potańczyc :] ja tak zrobiłam ale troche za niska jestem hahaha nie uwzglednili ludzi co maja 159 wzrostu i jak widze te lampy jasniejsze co maja byc na twarz to siegam do nich chyba tylko czołem. Ja nie wiem jak wy mozecie iść na 6 minutahc i się spalic moze poszliscie odrazu na mocne lampy? Ja poszłam dwa razy na 10 na słabe a pozniej na normalne i ok. A byłam wręcz biała bo przez dwa lata brałam antybiotyki a one strasznie wybielaja.


Dzisiaj tak z ciekawosci w solarium czytałam o przeciwskazaniach chodzenia na solarium i miedzy innymi było tam o tym ze jak ma sie okres to nie powinno sie chodzic i nawet jak sie karmi piersia. Było tez o naczynkach ze tez sie nie powinno ja mam skore naczynkowa na twarzy i sie boje czy to mi nie zaszkodzi.
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A i przypomniałam sobie ja mam piegi po solarium i je uwielbiam :]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja też mam piegi zaraz po solarium i mnie wkurzają :p z czasem schodzą ale po kolejnym opalaniu znowu się pojawiają i tak w kółko :p
a po słońcu są zupełnie inne piegi niż po solarium
 

cizia666-666

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
a to ze po stojącym nogi bolą to nieprawda jest za:cenzura:icie a i ręce opalasz ze wszystkich stron nogi też i w solarium lezącym jest tak ze na twaz sa słapsze lampy a na doł mocniejsze a w stojącym sa na całe ciało mocne lampy tak jaki i na twarz

ile u was kosztuje minuta w solarium bo u mnie to 0.80 w stojącym
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
ja też mam piegi zaraz po solarium i mnie wkurzają :p z czasem schodzą ale po kolejnym opalaniu znowu się pojawiają i tak w kółko :p
a po słońcu są zupełnie inne piegi niż po solarium


Po solarium nie nawidze piegów... A po słońcu nie zauważyłam piegów heh xDD

U mnie róznie solarium kosztuje w jednym jest za 70 gr (ale to dziadostwo wogóle nie opala , a tam gdzie ja chodze to 1 zł za min ale mają bardzo dobre lampy :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
u mnie 1zł za minute na leżącym a na stojącym chyba tak samo ale nie jestem pewna
sada po słońcu ja mam takie złote piegi i tylko na nosie xD
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Tak tak xD Ale niekiedy jak sie spałe na solarium to mam takie duże i dużo ich mam ...

Ale pytać nie będę bo to chyba oczywiste, że po solarium troszku się śmierdzi ... ? ! :/
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
zmiencie solarium ;p moze nie ma pelnej klimatyzacji tylko sam nawiew tam u was :>?
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Nie wiem ale po każdym solarium sie chyba śmierdzi xDD Raz w trakcie lekcji byłam na solarium... Miałam wrażenie że wszyscy na mnie patrzę i czują jak ode mnie jedzie... Ale juz tego błędu nie popełnię i zawsze po szkole chodze xDD
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja mam piegi takie same jak po słoncu takie slicznuche pod oczami tylko. U mnie w solarium nie smierdzi ale za to ja pozniej smierdze jak przypieczony kurczak XD

U mnie na stojacej nie były takie same bo było widac roznice w kolorze lamp tak jak w normalnym lezacym. Ze u góry jasniejsze a na dole ciemniejsze.

U mnie kosz zalezy od tego na co pojdziesz czy na sąłbe, średnie, stojace itd.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ufolek mnie tez ten "zapach" spalonego kurczaka po solarium denerwuje :/ straszne to jest, ale zauważyłam, że dużo zależy od kremu do opalania, po jednych śmierdzi się bardziej, po innych mniej :p
 
Do góry