Pierwszy raz na Solarium

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
O dzięki za odp. na moje pytanie.

Ale mam jeszcze jedno trochę głupie xD.

Jak się kładzie w tej kabienie?
na brzuchu czy na plecach trzeba?
czy jak się woli?


Ja się kładę na plecach, bo to na czym sie leży zauważyłam właśnie,ze jakoś gorzej opala...
 

Sausage

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z miasta :)
Ja się kładę na plecach, bo to na czym sie leży zauważyłam właśnie,ze jakoś gorzej opala...


Hmm a mnie właśnie mocniej opala... Te lampy na których się leży są bliżej i mocniej opalają... Ale nie wiem może to zalezy od rodzaju solarium..?
 

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
Hmm a mnie właśnie mocniej opala... Te lampy na których się leży są bliżej i mocniej opalają... Ale nie wiem może to zalezy od rodzaju solarium..?


Chyba zależy...ale ja kocham leżeć w solce....mmm....luzik, spoko, relaks muzyczka leci i to przyjemne nawiewanie...cudo :p
 
A

Alek06

Guest
Ja duzo chodziłam do solarium ale odkad pojawily mi sie przebarwienia na plecach wole unikac.Chociaz raz na 2 miesiace pojde, szczególnie zima.Dla zainteresowanych znalazłac cos o solarium na blogu-http://blog.rimmellondon.com.pl/news/view/1286
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to jak Wy sie na brzuchy kładziecie czy co??? :p a lampy na twarz? :p
ja zawsze na pleckach, dziś znów poprawiłam sobie humor :) 8 minutek ale jak dla mnie to okej czas
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja wczoraj straciłam "dziewictwo" i poszłam pierwszy raz na solarium.. Odkładałam to i odkładałam, aż w końcu zostałam tam zaciągnięta siłą.
Gorąco jak w piekle. I to uczucie, że jestem w trumnie. Najgorsze było to jak te lampy nad twarzą zaczęły pykać.. (zgrozo.. brrrr..). Ale pierwsze koty za płoty, mimo iż było strasznie zamierzam się przekonać do tego i chodzić co jakiś czas.
 

agnieszka321

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
pytanie: byłam na solarium pierwszy raz i jak zgasły już lampy to wyszłam jednak zauważyłam że jakis czas sie tam jeszcze odliczał i ze tak wiało i pomyślałam ze powinnam tam jeszcze zostać az do końca tego czasu jak to jest ????
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
pytanie: byłam na solarium pierwszy raz i jak zgasły już lampy to wyszłam jednak zauważyłam że jakis czas sie tam jeszcze odliczał i ze tak wiało i pomyślałam ze powinnam tam jeszcze zostać az do końca tego czasu jak to jest ????
chłodzenie :))przed nastepnym klientem musi sie 'zregenerowac' :pii nie lezy sie juz wtedy tam :p
 

ludzik55

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
ja sie opalalan nago ;)) po co pozniej miec biale slady od gaci ? :pP albo stanika ;p jak pierwszy raz poszlam to sie balam bo to nowe uczucie takie ale luz .. ;) zajefajnie bylo;) pozniej to juz sama przyjemnosc;) a jaki humor poprawiony ;pp bronzery i inne kosmetyki mozesz kupic przy kasie w solarce za jakies 7 zl. oczywiscie jednorazowe w takich malych saszetkach. a ja tam uzywalam balsamu przyspieszajacego opalanie takiego z drogerii a nie saszetek i byl luz ;)) pozatym juz na lozku masz taki paneli soie wciskasz co chcesz czy nawiew wiekszy mniejszy nawilzenie powietrza muzyka zapachy etc. ja pierwszy raz siedzialam 6 min pozniej dluzej ;))
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
cruel woman to gratuluje tego "pierwszego razu" :p nie ma się czego bać :p
ja to uwielbiam tak leżeć, zamknąć oczy i nie myśleć o niczym, tak fajnie cieplusio jest :)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Dzięki nika :D Było strasznie, ale nie zraziłam się całkowicie. Muszę chodzić bo już mam dosyć świecenia bladością.Człowiek jak jest opalony to jakoś tak zdrowiej wygląda. :p
Mój facet jest mistrzem.. poszedł na turbo na 10 min i wygląda teraz jak indyk :D
 

lily16

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krzesła...
Ja tez ostatnio bylam pierwszy raz ale na stojacym xP Bo na lezacy sie balam wejsc xP Bo jakby sie zacial to co wtedy xP
Wiec poszlam sobie spokojnie na stojacy no i... bosko xD Muzyczka leci ja sobie tylko spokojnie stalam ale denerwowalo mnie ze te lampy pykaly... mialam uczucie jakby za chwile mialy iskry leciec xP
No i pierwszy raz bylam na 5 minut, a wczoraj sie wybralam na 7 xD
Jutro ide na 10 i mam nadzieje ze mnie nie zjara xP
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Ja tez ostatnio bylam pierwszy raz ale na stojacym xP Bo na lezacy sie balam wejsc xP Bo jakby sie zacial to co wtedy xP
Wiec poszlam sobie spokojnie na stojacy no i... bosko xD Muzyczka leci ja sobie tylko spokojnie stalam ale denerwowalo mnie ze te lampy pykaly... mialam uczucie jakby za chwile mialy iskry leciec xP
No i pierwszy raz bylam na 5 minut, a wczoraj sie wybralam na 7 xD
Jutro ide na 10 i mam nadzieje ze mnie nie zjara xP


lampy pykały? nie rozumiem :x :eek: nie zdarzylo mi sie nigdy nic takiego ;p..
sprobuj na lezacym ;p jest duzo bardziej komfortowo ;p tez na poczatku chodzilam tylko na stojace :p na lezacym jest moim zdaniem przyjemniejszy nawiew, nie bola rece od tych raczek ktore trzeba trzymac jezeli chce sie ladnie opalic no i w ogole mozna sie zrelaksowac ;p
10 minut- nie zjarasz sie napewno ;p u mnie 15 nawet nie daje jakis efektownych zmian (nie, nie jestem uzalezniona) ;p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no ale na stojącym serio jak byłam to mi tez lampy "pykały"
ogólnie to dużo bardziej wolę leżące
a co do tych 10 minut to na prawdę radzę uważać :] zależy od solarium i stanu nowości lamp
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no właśnie ja ostatnio byłam na 10min to mnie spiekło jak nie wiem co bo nowe lampy były xD na stojącym nigdy nie byłam jakoś tak lubie sobie leżeć opalać się i słuchać muzyki :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
stojące jest przeważnie jeszcze mocniejsze niż leżące

i te 10 minut - dla kogoś mało, a dla mnie na przykłada za dużo :]
ufolek to idz na 6- 7 mastępnym razem
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ale to zalezy od lamp bo pare dni wcześniej też byłam na 10min to nic mnie nie spiekło ;) więc to zależy od solarium :)
 

lily16

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krzesła...
Lampy nowe z tego co mi mowila recepcjonistka (no, ta babka co sie u niej zapisywalam :p ). I po 7 minutach wyszlam niezle zjarana. Troche mialam dekolt czerwony i twarz ale dzisiaj mi jzu wszystko ladnie zbrazowialo... wiec moze po 10 minutach tez mi tak zbrazowieeje xP
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no zależy
więc jak gdzieś idziesz pierwszy raz to ostrożnie
ja już się na własnej skórze przekonałam, więc teraz uważam :]
 
Do góry