Pierwsze upicie się

N

Nieprzenikniona

Guest
Jeśli to można nazwać "upiciem się"... Mając 10 lat wypiłam 4 kieliszki szampana.
 

torrful

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Pierwszy raz na 16-tych urodzinach kolegi. Trzy dni do siebie potem dochodziłem, następne dwa tygodnie wszyscy znajomi się ze mnie śmiali :p
 

Etanol

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
A więc pierwszą 1/3 piwa wypiłem mając lat 11... Od 14 roku życia piwkuję. A pierwszy raz naprawdę upiłem się pare dni po 15 urodzinach... I Staram się nie powtórzyć takiej sytuacji.

Piłem symboliczne ilości od rodziców z kieliszków itd... Pierwszy alkohol bez woli i wiedzy rodziców tj.1/3 piwa wypiłem mając lat 11... Od 14 roku życia piwkuję. A pierwszy raz naprawdę upiłem się pare dni po 15 urodzinach... I Staram się nie powtórzyć takiej sytuacji.
 

5liwa

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja miałem 12 i odrazu zgon waliliśmy jakis bimber wujka z kuzynami, rano sie obudziłem na ławce przed domem
 

Virazek

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
1 Klasa Gimnazjum eksperyment z tani winem porzeczkowym.Nie pamietam zabardzo szczegolow ale co zlego to nie ja :p
 

NoriakiKasai

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Pierwszy raz napiłem się wódki przypadkowo na weselu. Miałem wtedy 6-7 lat, a myślałem że w kieliszku jest woda : ).

Pierwsze większe upicie się to był chyba sylwester, gdy miałem 12 lat. Koledzy mnie nieśli do domu hehe, bo aż się w krzakach musiałem położyć. W końcu donieśli mnie do piwnicy, kilka godzin się przespałem i elegancko do domu sobie dotarłem : ).

No i co najważniejsze, nigdy nie rzygałem po alkoholu : ).
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Jak tak sobie czytałem te ostatnie kilka stron, to pomyślałem: 'co za patologia!'. Jak można upić się w wieku 12, czy 13 lat?
Sam pierwszy raz alkocholu spróbowałem mając 17 lat (około miesiąc przed 18), poważniejsze upicie się było w sylwestra (ale chciałem :D), jednak nie miałem urwanego filmu. Nawet lubię wypić % od czasu do czasu.
A i żeby nie był, że skoro ja tak 'późno' zacząłem to i inni muszą, no ale w podstawówce? Bez przesady. [Ja się pytam, gdzie byli rodzice :D]
 

AmericanAlice

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
majac 14 lat obalilismy 1 litr wody na 3 w jakies 10min... mozna by rzec ze nigdy nie bylem tak pijany.

teraz sobie mysle ze to dobrym pomyslem nie bylo, choc w takim wieku powinny sie juz lebki oswajac z alkoholem(mam na mysli piwo, max 2 slabe), zeby potem nie bylo ekscesow typu: ziomek zazygany i z urwanym filmem na studniowce bo pil pierwszy raz 200ml wodki i nie znal swoich granic
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
majac 14 lat obalilismy 1 litr wody na 3 w jakies 10min... mozna by rzec ze nigdy nie bylem tak pijany.

teraz sobie mysle ze to dobrym pomyslem nie bylo, choc w takim wieku powinny sie juz lebki oswajac z alkoholem(mam na mysli piwo, max 2 slabe), zeby potem nie bylo ekscesow typu: ziomek zazygany i z urwanym filmem na studniowce bo pil pierwszy raz 200ml wodki i nie znal swoich granic

W tym wieku to jest PATALOGIA! Rozumię w wieku już 16-17, ale nie 14 lat, dla mnie to zwykła patologia i tyle.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Mam 17 lat. Nigdy się nie upiłem. Nigdy nie zamierzam stracić świadomości. :]
 

kocham_PZPN

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Tylko raz upiłem się na 18 mojego brata. Poza tym nie piję w ogóle alkoholu, więc utrata świadomości z tegoż że powodu mi nie grozi. :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Ile razy się spiłem, tyle razy wróciłem na własnych nogach by się położyć i dopiero tracić świadomość :D Ale zacząłem w wieku 18 więc mocny organizm :p
 

AmericanAlice

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Milo mi ze mnie oceniasz...
widac nie mieszkales na wsi(tam jest naprawde inna mentalnosc), radze tez przeczytac co dalej napisalem, o motywie ze studiowka i zazyganym kolesiu. Bylem na 4 studniowkach(zeby nie bylo, w miescie:D, roznych, tak wlasciwie)i na kazdej byl zazygany koles, bo pil pierwszy raz. pil po prostu tyle co inni nie wiedzac kiedy skonczyc
 
Do góry