Pierwsze upicie się

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Tego sie nie zapomina. 7 klasa podstawoki. Trzy 18 strong a zgona mialem takiego jakiego nigdy pozniej w zyciu chyba :D Skonczylo sie na tym ze spadlem z lawki twarza w wyrastajacy nieopodal pieniek :lol:

Ehh te szczenicaki czasy, czlowiek byl takim debilem i sie niczym nie przejmowal :)
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
15 lat na festynie z kuzynką, ale wtedy film mi się nie urwał :p

A taki pierwszy, porządny i ostatni raz do nie przytomniści jak miałam 17 lat na wagarach, od tamtej pory jeżeli już piję to z umiarem, żeby mieć kontrolę nad sobą :D
 

Shpak

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja się porządnie upiłem wieku 16 lat. Najpierw młyn we łbie, potem bełkotanie, następnie trudności z chodzeniem, a potem już zacząłem żygać. Jak już nie miałem czym, to wypiłem miętę i żygałem miętą. A podobno jak już zasnąłem to jeszcze darłem mordę przez sen (matka usłyszała). A rano oczywiście pierwszy kac...
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
pocharatek hihihihi dowcipnisiu :]
miałem 16 lat, piwo, wódka pomieszane, rzygałem dwa dni, napiłem się w sobotę, pierwszy posiłek zjadłem dopiero w poniedziałek, w pełni zdrowy byłem we wtorek dopiero, później nigdy takiego kaca już nie miałem.
 

icservice

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2009
Posty
31
Punkty reakcji
1
Ciężko powiedzieć. Ale miałem gdzieś 12 - 13 lat. Szybko zaczynałem z używkami, ale na szczęście w żadną z nich, prócz fajek nie wpadłem... choć fajki też dobre nie są.
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miałem jakoś chyba 14 lat... Rodzice poszli na imprezę ze znajomymi, a ja korzystając z pustej chaty zaprosiłem do siebie kumpla, syna tych znajomych;) Kilka lat ode mnie starszego, wówczas już wytrawnego pijusa;) To była moja pierwsza wódka w życiu i już nigdy potem nie byłem tak pijany, jak właśnie wtedy... I obym już nigdy nie był, bo było źle;)
 

Joker99

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
pierwszy raz, kilka miesiecy temu przed impreza - wypilem 2 Heinekeny i jakies tanie wino na pol z kolezanka :) na nastepny dzien duzy kac :D
 

niuniaaaaa

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
15-16 lat, powrót z imprezy i "liść" od mamy na powitanie :D
dobreee hehe mnie mama zdazyla tylko w drzwiach zlapac XDD
moze tez by byl lisc gdyby rak nie miala mną zajetych haha
za to szlaban byl ale od czego byly rusztowania i koledzy ;D
mialam 14lat ale pierwszy raz byl jak mialam 8 lat podobno,
tak kuzyn mi opowiadal choc nie pamietam,to na nieswiadomce,jakis likier podobno zawinelam na 18 stce siostry
czlowiek był mlody i glupi ale za to jaki szczesliwy i mial wszystko w *** XDD
piekne czasy :)
 

paski1991

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
92
Punkty reakcji
1
Wiek
32
pierwsza poważna bania była w wieku 12 lat piliśmy balsama pomorskiego, nigdy nie zapomnę tamtego dnia ( ciężki wpierd0|_ od starych :p )
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Nigdy nie byłam pijana . Jak patrze na niektóre dziewczyny potrafiące wypijac pare drinków jednym chlustem to ja bym tak nie mogła . Poprostu nie ciągnie mnie do alkoholu .
 

zyzyzyryxy

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
to albo masz mocną głowę, albo jesteś asertywna :)
Ja pierwszy raz upiłem się w 7 klasie podstawówki w sylwestra.
 
Do góry