Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

marzenka17

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
dostałam okres ale nadAl sie zle czuje i mam mdłosci czy jest mozliwe to ze jestem w ciazy czy raczej nie
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
No tak też może być Justyśkaa ale skoro bolą ją piersi to wszystko wskazuje na to że jest w ciąży

Jeśli ból piersi ma być wyznacznikiem czy ktoś jest w ciąży czy nie to ja powinnam mieć już... 7 dzieci tak na oko.
Ale jakoś nie mam nawet 1, więc ta teoria się absolutnie nie sprawdza.

dostałam okres ale nadAl sie zle czuje i mam mdłosci czy jest mozliwe to ze jestem w ciazy czy raczej nie

Też myślę, że za bardzo sie nakręciłaś. Odpuść sobie z tym myśleniem a mdłości odejdą.
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
NY
witam. mam do Was dziewczyny pytanie. zastanawiam sie czy jestem w ciazy. 5 dni temu robilam test ale wyszedl negatywny chociaz wydaje mi sie ze mogl byc robiony za wczesnie wiec dzis go powtorze. okres mi sie spoznia tydzien. mam powiekszone nabrzmiale piersi od ponad dwoch tygodni mam temperature powyzej 37 i bialawy sluz. pozatym nie mma innych objawow bo na inne zapewne za wczesnie. od stosunku minelo ponad 3 tygodnie.
wiem ze musze powtorzyc test i udac sie do ginekologa ale czy takie objawy sa wogole podstawa do ciazy ?

aha no i zapomnialam dodac ze mam bole w podbrzuszu takie jak na okres tylko ze czesciej. przy okresie miewalam takie bole najwyzej dwa dni przed @ a teraz bole trwaja od tygodnia.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
wydaje mi się że jest duże prawdopodobieństwo że jestes w ciąży, ta temperatura podwyższona która się utrzymuje jest dużym potwierdzeniem... poczekaj, zrób za parę dni kolejny test i powiem jeszcze jedno... zazdroszczę :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Kwasia ból podbrzusza przeważnie oznacza ciążę :)

Tak czytam te wasze pytania... aż mi się przypomina kiedy to ja byłam w ciąży a jeszcze nie wiedziałam :p czekałam 3 miesiące by zajść i już za 3 razem kiedy okres mi się spóźniał nie robiłam testu bo nie wierzyłam że będę w ciąży a tu jednak :)
Fajne uczucie, ta niepewność jak to będzie jak się urodzi dziecko i jak powiedzieć rodzicom :p
 

justynka18d

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja przyznam że oprócz przeczucia, albo kobiecej intuicji nie miałam objawów ciąży no i do dzisiaj gdyby nie brzuszek i ruchy maleństwa to nie mam nic :D tak spokojnie przechodzę ten wyjątkowy okres :) a znajda sie na forum jakies dziewczyny w tym pieknym stanie?
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
ja jestem w 12 tc ale szczerze mówiąc oprocz braku miesiaczki i przeczucia to nie miałam zadnych objawów, zreszta do tej pory jakos ten stan specjalnie na mnie nie oddziałuje, czuje sie wyjatkowo dobrze :)
 

justynka18d

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zanecisko gratulacje :* dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :D na kiedy masz przewidziany termin porodu?
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
NY
dziekuje Wam dzieczyny za szybka odpowiedz... robilam test ale niestety wyszedl negatywny :/ tylko ze robilam go wieczorem wiec moze tez wplynelo to na wynik testu...nie wiem w koncu czy jestem w cizay czy nie, okresu jak nie bylo tak niema, piersi dalej pobolewaja chociaz troszke mniej teraz sa wieksze niz byly, nabrzmiale i pojawily sie na nich niebieskie zylki ale mnie nie bola az tak bardzo, brzuch tez jakby mniej boli ale moze poprostu juz przyzwyczailam sie do tego bolu, ale mam takie dziwne przeczucie jakbym jednak byla w ciazy, nie wiem jak to nazwac ale jaby intuicja...lekarza mam niestety na 27 dopiero (ciezko z wolnym terminem) powiedzcie czy mimo negatywnego wyniku testu moze to byc ciaza...? czy test moze sie mylic? nie napalam sie zbytnio na ciaze ani tez nie jestem jej zbytnio przeciwna poprostu mam dziwne odczucie ze jednak jest dzidzius.. nie potrafie tego wytlumaczyc ale tak czuje...
 

justynka18d

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kwasia ja robiłam test kilka razy i za każdym razem był negatywny nie wiem dlaczego :( a za 8 dni zostanę mamą więc nie chcę Ci sugerować ale poczekaj na lekarza
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
NY
to znow ja :) zrobilam kolejny test (ale to na specjalne zyczenie potencjalnego tatusia :)) ale znow wyszedl negatywny, byc moze rzeczywiscie nie jestem w ciazy ale cos jednak nie daje mi spokoju, piersi mam nadal nabrzmiale i troche bola, pojawily sie na nich niebieskie zylki, okresu nadal brak i nic nie wskazuje na to zeby sie pojawil, mam dziwny sluz, taki bialawy szczerze nigdy takiego nie mialam bo na owulacje wyglada on calkiem inaczej, z teperatura roznie czasem powyzej 37, czasem tylko 36,8 bol podbrzusza taki jak na okres, no i pojawila sie jeszcze jedna rzecz zaciemnienie paska na brzuchu az do pepka, niewielki i slabo widoczne ale latwo zauwazyc bo nigdy go nie mialam, jestem naturalna blondynka o jasnej karnacji, z tego co czytalam na forach na ten pasek to zapewne za wczesnie ale mimo to sie pojawil, juz sama nie wiem co myslec, nie bralam wczesniej zadnych lekow, na nic nie chorowalam, okres mi sie nigdy nie spoznial dlatego nie wiem co jest grane... no i to dziwne uczucie ze to chyba jendak ciaza...lece na bete bo dluzej nie wytrzymam ale powiedzcie dziewczyny czy to mozliwe ze pomimo 3 negatywnych testow istnieje prawdopodobienstwo ciazy? czy ktoras z Was tak miala ze mimo ciazy testy jej wychodzily negatywne? prosze o rade bo juz sama zglupialam i nie wiem o co chodzi...
 
Do góry