Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

Maniusia23

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie no ja wymiotów nie mam az do tej pory Praktycznie nie mam jakiś tam strasznych objawów Gdyby nie brak miesiączki to mogła bym powiedzieć ze nie jestem w ciąży ;-) No ale USG widzi swoje Pozdrawiam
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
ja tez nie mam zadnych objawów
ale wyniki mam do dup* :(
następna wizyta 12.12 mam nadzieje że będzie lepiej
 

madzia.rat

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam.Jestem tu pierwszy raz ale dosyć zaciekawiły mnie Wasze podpowiedzi.Może i dla mnie ktoś pomoże??
Od 6 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia...Niestety jak do tej pory nic nam nie wyszło :nie: Ostatnim razem wydaje mi się,że trafiliśmy w najlepszy moment do zajścia w ciąże. Kochaliśmy się 23 listopada a od jakiegoś czasu mam sporo powiększone piersi,bolą mnie przy dotyku,zaczęły być widoczne żyłki.Staniki które były do tej pory dobre muszę wymienić na większy rozmiar....Do tego powiększyła mi się i pociemniała obwódka wokół brodawek a raz wypłynęło mi troszkę białawego płynu-wyglądało to jak siara... Do tego wszystkiego często muszę chodzić "siusiu" a nie jest to powód zapalenia pęcherza bo nic mnie nie boli przy oddawaniu moczu. Pojawia się biała wydzielina i jest jej sporo. Czasami mam zawroty głowy i źle się czuję. Okresu spodziewam się 7 grudnia i mam nadzieję,że tym razem nie pojawi się. Jak myślicie?? Mam szansę żeby tym razem być w ciąży???Niektóre objawy które już mam powinny pojawić się znacznie później i to mnie trochę gubi w moich nadziejach...Mam temp 37-37,3 a jak do tej pory po owulacji mi spadała i nie była podwyższona aż do następnej miesiączki. Trochę inny wydał mi się kształt na dole mojego brzucha... Co o tym sądzicie????
 

madzia.rat

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Naprawdę??? Ja cały czas na to liczę. Bardzo chcemy już bovaska tylko jakoś Ono nie chce do nas :( Mam nadzieję,że tym razem jednak to będzie strzał w 10. Nigdy przed okresem nie miałam czegoś takiego dlatego mam cały czas nadzieję,że jednak się uda ^_^ Troszkę podniosłaś mnie na duchu. Z niecierpliwościa będę czekała 7 i mam nadzieję,że nic się nie pojawi. Z tego co czytałam to te objawy co mam to powinny się pojawić trochę później-ale z drugiej strony każdy organizm reaguje przecież inaczej.Trzymaj za mnie kciuki żeby nam się udało.
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Na pewno się uda!! Wierzę w to!! Ja starałam się trzy lata i nic... a po półtorarocznej przerwie zaszłam w ciążę (ale z innym facetem- oczywiście nie namawiam tu nikogo do zdrady, bo ja nie zdradziłam)
 

madzia.rat

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
No i wszystko już jest jasne. Nie dostałam okresu i dzisiaj zrobiłam sobie teścik :p JESTEM W CIĄŻY :klaszcz: Udało się nam ale to dopiero początek-teraz żeby tylko szczęśliwie donosić nasze małę szczęście a potem urodzić zdrowego Bobasa :) i będziemy najszczęśliwszymi osobami pod słońcem..... Wychodzi na to,że już niecały tydzień od zbliżenia już wiedziałąm,że jestem w ciąży.... Przeczucie a do tego objawy jakie miałam wskazywały na to-tylko ja wolałam trochę chłodniej do tego podchodzić żeby później się nie rozczarować... Trzymajcie kciuki żeby było wszystko OK
 

madzia.rat

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja także dziękuje i gratuluję zarazem. Tak strasznie się cieszę i wiem,że musi być dobrze. Będę dbała o te rozwijające się maleństwo.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Madziula gratuluję <ściska mocno> teraz dbaj o siebie i szykuj pokoik dla maleństwa =^__^=
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
NY
hey dziewczyny dawno sie nie odzywalam na forum ale jestem ponownie...
ostatnio pytalam was o to czy moge byc w ciazy kiedy test byl negatywny a pozniej dostalam okres ( co myslalam ze przekreslilo moje szanse) a co sie okazalo ze w ciazy jestem :) to juz 11 tydzien...co mnie jednak zdziwilo...ten okres, poniewaz byl on normalny obfity tyle tylko ze nie mialam przy nim zadnych bolow jak przy normalnej miesiaczce i powtorzylo sie to krwawienie znowu (tez tak samo obfite ale bez zadnych bolow) bylam u lekarza i mowil ze ten "okres" nie zagraza dzidzi...ciekawi mnie tylko skad sie bierze (nie zapytalam juz o to gina) skad bierze sie ten "okres" w ciazy??? dodam jeszcze ze mam skaze krwotoczna i co za tym idzie zaburzenie krzepliwosci krwi...czy to moze miec wplyw na wystepowanie tego "okresu" (obfitego ale bez zadnego bolu, trwajacego 2 dni obfite a 3 takie lekkie krwawienie...)
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Kwasia to gratuluję, niech dzidziuś zdrowo rośnie, niedługo przy dobrych "wiatrach" będziesz mogła dowiedzieć się o płeć :D Zazdroszczę Ci tego stanu ;* Gratuluję jeszcze raz ;* i Wesołych Świąt Kwasiu :*
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
NY
dziekuje...strasznie sie ciesze a co najfajniejsze to to ze niedawno sie dowiedzialam ze i moja siostra jest w ciazy w 15 tygodniu... :) rodzice beda mieli dwoje wnuczkow lub dwie wnuczki albo mieszanie bo jeszcze nie wiadomojaka plec, prawie w jednym czasie :) Wesolych Swiat Madziu :):*
 

kasia17001

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc! mam taki mały problem nie mam do kogo sie zwroci a czesto czytam wasze forum i postanowiłam napisac 2 miesiace temu po raz pierwszy wspołzyłam z chłopakiek i od pewnego czasu dziwnie sie czuje jest mi nie dobrze pobolewa mnie brzuch na samym dole i mam bardzo twardy brzuch czasami mam takie objawy jak przy ciazy ale nie zbyt duzo o tym wiem dlatego chciałam zeby ktos mi doradził i powiedział czy moge byc w ciazy czy to poprostu cos innego ???
 
Do góry