Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

orelek

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
... hmm ... jak co to mozna pytac :)
Dokladnie "nie dajcie sie zwriowac" w zyciu mozna wmowic sobie wszystko ...
Tez jakies 2 miesiace temu mialam malego stresika ze ciza czy cos ... bo mialam dni plodne a moj chlopak zakonczyl w srodku ... ehhh ... ale mam okres ... i czuje sie w miare normalnie ... Hehe wiec to nie mozliwe (choc moja siostra miala przez pierwsze 4 miesiace ciazy okres normalnie i dopiero wlasciwie w piatym miesiacu dowiedziala sie ze jest w ciazy bo nawet nie bardzo miala jakiekolwiek oznaki szok) ale mysle ze mnie to razcej nie spotka mimo tego ze ostatnio ciagle jestem jakas zmeczona, mam wahania nastroju, ciagle zbiera mnie na wymioty i w ogole ehh szkoda gadac heheh :D
Ale nie no nie ma sie czym martwic (czasem tylko moja wyobraznia za bardzo mi dziala)
A jezeli juz spotkalo mnie to co moja siostre w co baaaaaardzo watpie to i tak bede sie cieszyc ... przeciez bycie mama to czysta przyjemnosc :D (choc mam jeszcze troszke czasu) :)
Pozdrowionka dla wszystkich forumowiczow :D
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
osobiście jak zaszłam w ciążę moja miesiączka zatrzymała się zupełnie. w kolejnym miesiącu w dniu planowanej miesiączki miałam lekkie plamienie co musiało skończyć się przyjmowaniem progesteronu. Ogólnie z tego co pamiętam to u mnie pierwszym objawem ciąży była mega senność, nudność, brak energii do życia... tylko spać i spać...ogólnie, tęsknię za tym uczuciem.. ale jeszcze ciutkę muszę poczekać :)
 

elzbietakw33

Zbanowany
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
No kochani nie dawno pisałam, że obawiam się ciąży. U mnie ok, dostałam okres. Ale wiecie co? Mam 8- letniego syna i z drugiej strony chciałabym mieć jeszcze jednego bobasa.Mój syn czasami sprawia problemy-uroki samotnego macierzyństwa, ale w ciąży czułam się fantastycznie i maleństwa są cudne i słodkie, więc trochę żałuję. No chyba że mi odbija.
Pozdrawiam was dziewczyny.
Nie martwcie się, nie nakręcajcie się same , poczekajcie do okresu.
A najlepiej to pójść do ginekologa.
 

rebelia*

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
33
chciałabym zapytać jak jest u kobiety we wczesnym stadium ciąży ze śluzem? Czy ryzyko ciąży bez wytrysku podczas sexu oralnego jest jakiekolwiek? Czy plemniki z prolekujlatu (czy jakoś tak) mogą zapłodnić?
 
A

arkovianin

Guest
Nie ma czego gratulować bo to dramat jej rodzice nie będą tym zachwyceni <_<
 

marzenka17

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
hej. Mam 17 lat wspołzyje z moim chłopakiem... od kilku dni mam dziwne uczucia, przez caly dzien jest mi niedobrze , gdy czuje niektore potrawy albo jem wydaje mi sie ze zaraz zwymiotuje, i mam uczucie jakby mi urusł troche brzuch, ktory mnie pary razy na dzien boli. za tydz powinnam dostac okres. poczekac ze zrobieniem testu do dnia w ktorym powinnam dostac okres czy zrobic wczesniej,,, bardzo sie niecierpliwie .POmozcie
 
A

arkovianin

Guest
Moim zdaniem jesteś w ciąży taka sama sytuacja jak z moją kumpelą pewnie masz jeszcze powiększone piersi
 

marzenka17

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
bola mnie jak dotke.... czyli mam jak najszybciej zrobic test????? myslałam tez o tym ze to moze jakies zatrucie ale takich objawow chyba bym nie miała...ciagle mnie brzuch boli mam taki nabrzmiały
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Jak zrobisz test przed dniem spodziewanej miesiaczki, moze Ci wyjsc negatywny.Albo poczekaj z testem albo idz do labolatorium i zrob badanie krwi.


arkovianin te objawy wcale nie musza swiadczyc o ciazy.Nie wprowadzaj dziewczyny w blad.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
hej. Mam 17 lat wspołzyje z moim chłopakiem... od kilku dni mam dziwne uczucia, przez caly dzien jest mi niedobrze , gdy czuje niektore potrawy albo jem wydaje mi sie ze zaraz zwymiotuje, i mam uczucie jakby mi urusł troche brzuch, ktory mnie pary razy na dzien boli. za tydz powinnam dostac okres. poczekac ze zrobieniem testu do dnia w ktorym powinnam dostac okres czy zrobic wczesniej,,, bardzo sie niecierpliwie .POmozcie
do przesady, brzuch od ciazy na 100% nie urusł, chyba od przybrania na wadze...gruczoły powiekszaja sie zazwyczaj pare dni przed miesiaczka, stad bol piersi...pytanie najwazniejsze- czy zabezpieczaliscie sie? a testu teraz nie rob poniewaz wywalisz kase bezsensu. moim zdaniem paniczny strach przed ciaza powodóje rzekome objawy
 
A

arkovianin

Guest
No tak też może być Justyśkaa ale skoro bolą ją piersi to wszystko wskazuje na to że jest w ciąży
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
No tak też może być Justyśkaa ale skoro bolą ją piersi to wszystko wskazuje na to że jest w ciąży
jejku, do przesady mnie tez bola piersi nawet codziennie i nie jestem w ciazy tylko biore hormony, moja kolezanke takze bola piersi i nie ze wzgledu ze jest w ciazy tylko ma powiekszone gruczoły, poniewaz ma przeziebione wezły chłonne
 

marzenka17

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
a dlaczego przed oczekiwana miesiaczka nie mozna robic testu...wkoncu jesli jestem w ciazy to powinno i tak wykazac
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
a kto zabronil? tylko ze test prawidlowo robi sie w dniu spodziewanej miesiaczki lub pare dni po spodziewanej miesiaczce, poniewaz wynik testu bedzie wiarygodny.
 

marzenka17

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
ale juz mam taka niepewnosc ze chyba zrobie przed spodziewana miesiaczka i po...nie zaszkodzi mi. a naprawde zle sie czuje nadal mnie boli brzuch jak cos jem to mnie mdli ecchhh <_<
 
Do góry