Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

Załamanaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Mam nadzieje że ktoś mi pomoże..! niedawno współzyłam z chłopakiem dwa dni po stosunku dostałam okres i trwał 5 dni.. w trakcie i po okresie boli mnie brzuch czy jestem w ciąży prosze pomóżcie!!
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Czesc dziewczyny, u mnie jak pewnie u większości kobiet objawami ciąży były przede wszystkim bolące piersi i nadmierna senność, mogłam spać nawet i 20h na dobę a i tak chodziłam nie wyspana :D Potem na jakiś czas przeszło i wróciło znowu.. teraz też ciągle jestem senna, ale wykluczam ciążę, bo nie współżyłam juz dawno, choć jest możliwość ciąży niestety, mimo że miałam okres.... obym nie była w ciąży, bo sie normalnie ukatrupię :(
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
mam ten sam problem co bubu,swędzenie narzadów i biał śłuz....pomóżcie proszę...

Infekcja dróg rodnych, grzyby - do lekarza który z pewnoscia da globulki na 3 dni i po kłopocie. - na szczescie to nie poradnia lekarska wiec wszystkie "wypowiedzi" można traktować obojętnie. Zdrowia życze

Pozdrawiam

PS: infekcje to częsty problem kobiet wiec nie ma sie czego wstydzic. A co do objawów ciąży to - nie wiem. Każda kobieta ma co innego. Jedna jest uczulona na wszystko a druga zjeść mogłaby wszystko co znajduje się w supermarkecie i nic jej nie będzie. Jdnak "swędzenie narządów" to dla mnie objaw chorobowy... - chyba że ktoś mnie z błędu wyprowadzi...?
 

sandrat24

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!!

W tamtą niedzielę czyli 07.09.08r kochałam się z moim chłopakiem i mogło dojść do zapłodnienia w 3 - 4 dni od tego dnia moje piersi są jakby większę bardziej pulchne pełne tak jak przed okresem ale do okresu jeszcze daleko dziś jest 6dzień a one nadal takie są ale nic nie bolą tylko jak dotykam to sutki od razu stają się twarde. Czy to możliwe żeby piersi tak szybko zareagowały? (nie urosły tylko jakby napęczniały i są pełniejsze)
 

mmka

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
UK
mam ten sam problem co bubu,swędzenie narzadów i biał śłuz....pomóżcie proszę...
Zgadzam sie z Milusia,to napewno nie objaw ciazy, a raczej grzybicy..sama sie z tym meczylam a powodem bylo przyjmowanie antybiotykow(spowodowac ja tez moga np dlugotrwale gorace kapiele lub proszek do prania,ktory stosujesz,przy zalozeniu ze masz stalego partnera) ;)

Witam!!

W tamtą niedzielę czyli 07.09.08r kochałam się z moim chłopakiem i mogło dojść do zapłodnienia w 3 - 4 dni od tego dnia moje piersi są jakby większę bardziej pulchne pełne tak jak przed okresem ale do okresu jeszcze daleko dziś jest 6dzień a one nadal takie są ale nic nie bolą tylko jak dotykam to sutki od razu stają się twarde. Czy to możliwe żeby piersi tak szybko zareagowały? (nie urosły tylko jakby napęczniały i są pełniejsze)
Podobno kazda kobieta reaguje inaczej,nie slyszlam jeszcze zeby piersi "reagowaly"juz np 3 dni po zaplodnieniu. Czy masz tez inne objawy?Rozumiem ze mialas dni plodne?
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Też mam problem. Miesiąc temu współżyłam z moim chłopakiem. Okres dostałam tak jak powinnam 10 września, ale okres trwał niecałe 5 dni ;/ nie całe dwa dni miałam trochę mocny okres, a przez te 3 praktycznie nic, tak jakbym w ogóle okresu nie miała. Spodnie ostatnio chciałam ubrać, ale ciężko się zapina (muszę brzuch wciągnąć) myślałam, że się sprały. Dla pewności sprawdziłam drugie spodnie takie, które były dla mnie o wiele szerokie i jak sprawdziłam je były jak ulał ;/ Często mnie głowa boli, czasami czuje się jakbym miała zgagę, chodzę do łazienki, ale nie tak często, mam wielki apetyt na jogurty, ale kiedyś nie miałam. Ostatnio jadłam jogurt to czułam, że jest kwaśny, a mój chłopak nie czuł tego. Często mi się spać chce. A poza tym mam wielki apetyt, ale dopiero go dostaje pod wieczór.
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Malusiolka jak dla mnie to ja bym zrobiła test ciążowy przy tych objawach :p Ja byłam mega senna... spałam gdzie popadnie itd... nie było na mnie mocnych... apetytu akurat nie miałam większego niż zwykle, a brzuszek to widać było dopiero pod koniec ale długo nie pochodziłam w swoich ubraniach :D
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Malusiolka jak dla mnie to ja bym zrobiła test ciążowy przy tych objawach :p Ja byłam mega senna... spałam gdzie popadnie itd... nie było na mnie mocnych... apetytu akurat nie miałam większego niż zwykle, a brzuszek to widać było dopiero pod koniec ale długo nie pochodziłam w swoich ubraniach :D
Na razie poczekam i dopiero później zrobię ten test, a poza tym test nie zawsze prawdę mówi. Jak będę dalej tak się czuć jak do tej porty to będę musiała iść do ginekologa sprawdzić, nie mam wyboru.
 

wrazliwa19

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bełchatów
Ja narazie przez 4 miesiace nie moge zajsc w ciaze w sobote dostalam plamienie i nadal nie widze tu okresu tylko od czasu do czasu jakas plameczke i nie wiem czy bedzie normalny okres czy nie nigdy tak nie mialam :((
 

Atramentowaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Witam wszystkie forumowiczki :)
Od jakiegoś czasu mam podejrzenia, ze mogę być w ciąży .. Mam 18 lat . W połowie sierpnia współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia [ z moich wyliczeń wypadało to na dni niepłodne ] .. Na początku września dostałam okresu .. Jednak zaniepokoił mnie fakt, że przed okresem dostałam dziwnego plamienia podczas stosunku z nim .. Okres wypadł niewiarygodnie bezbólowo ..
Ostatnio zaniepokoił mnie fakt, że przytyłam [ zważając na to, ze moja waga nigdy nie przekraczała ponad 50 kg. nagle w ciagu paru dni przytyłam 5kg.] . Popołudniami czuje sie bardzo senna, śpię gdzie tylko mogę .. Jem niebywale więcej niż zawsze, boli mnie podbrzusze i mam często stan podgorączkowy.. W nocy budzę sie z napadami głodu ..
Czy to możliwe żebym była w ciąży ?
Proszę o odpowiedz :)
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Ta senność popołudniowa i napady głodu w nocy mogą na to wskazywać... Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, albo co najmniej zrobiła test ciążowy, który za wiele nie kosztuje, bo około 15-17zł, więc chyba cię na to stać, prawda? A na przyszłość, zabezpieczaj się!!
 

Atramentowaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Za tydzień powinnam dostać miesiączki.. W poniedziałek idę do lekarza ;) ale najpierw chciałam sie poradzić was :)
Dziękuje za odpowiedź :)
 

samotnyblancos

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Mam problem. otóż: uprawiałem z dziewczyną petting, doszedłem.. nasienie wytrysło jej na brzuch.. wytarłem penisa i jej brzuch chusteczką.. zmieniłem bielizne.. po chwili znowu zaczeliśmy igraszki.. jestem prawiczkiem a ona dziewicą i chciałem jej włozyć.. zaczeło ją to boleć i mnie też.. próbowałem wsadzić ale mówiła, ze ją boli wiec odpusciłem.. i znowu na jej brzuch etc. to było w poniedziałek po okresie.. tak sie teraz zastanawiamy czy mogło dojść do zapłodnienia.. co wy na to? wiem, ze nie wsadziłem do końca.ale wsadziłem troche.. oraz że nie wytrysło.. ale jest przeciez preejakulat.. i mogł sie tam dostać.. ale przeciez nie wsadziłem.. nie wiem.. wiec prosze Was o pomoc.. moja dziewczyna nie ma zadnych objawów ciązy.. no ale to dopiero sobota.. prosze o zrozumienie i o pomoc..
 
Do góry