Piękno ciała - grzech?

Status
Zamknięty.

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
65
Miasto
wielkamałopolska
Już pisałem Trolu drogi że całkowicie w innym sensie.
Ostatnio widziałem w telewizji parę która wspólnie przeżyła 60 lat,trudno tu mówić o pięknie ciała choć nie całkiem.
Gdy spojrzy się na te starcze twarze pomarszczone ale uśmiechnięte i zapatrzone w siebie nawzajem, to tylko ślepiec nie zobaczy piękna.
 
N

nianiaSweet

Guest
Tak widok dwojga starczych ludzi mnie naprawdę wzrusza, jest to coś nadzwyczajnego.
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Ostatnio widziałam na spacerze parę staruszków, ponad 80-letnich, nielusieńkich na głowach i pomarszczonych. Szli razem wolniutko na spacer, trzymając się za ręcę (nie pod ramię, jak się prowadzi starszych ludzi, bo to jest dosc częste, ale trzymając się za dłonie, jak np ja z moim chłopakiem). Byli przy tym tacy szczęsliwi, że aż to od nich biło. To był jeden z najpiękniejszych widoków w moim życiu i anjpieknijsza para, bo ich piękno wynikało z radości i uczucia, jakie było między nimi. Marzy mi się, żebym też była taka szczęslwa w ich wieku. Tak poza tym, to ostatnio zwracam uwagę na tego typu piękno i jest do groma starych ludzi, którzy są piękni dzięku swoim zmarszczkom, białym włosom, niebieskim oczom (często trochę wyblakłym) i takiemu wewnętrznemu spokojowi :)
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Już pisałem Trolu drogi że całkowicie w innym sensie.
Ostatnio widziałem w telewizji parę która wspólnie przeżyła 60 lat,trudno tu mówić o pięknie ciała choć nie całkiem.
Gdy spojrzy się na te starcze twarze pomarszczone ale uśmiechnięte i zapatrzone w siebie nawzajem, to tylko ślepiec nie zobaczy piękna.
no bo piękność to nie jedynie atrakcyjność ciała
można być "brzydalem" ale jednakże być pięknym,każdy uśmiech dodaje człowiekowi piękności

Ostatnio widziałam na spacerze parę staruszków, ponad 80-letnich, nielusieńkich na głowach i pomarszczonych. Szli razem wolniutko na spacer, trzymając się za ręcę (nie pod ramię, jak się prowadzi starszych ludzi, bo to jest dosc częste, ale trzymając się za dłonie, jak np ja z moim chłopakiem). Byli przy tym tacy szczęsliwi, że aż to od nich biło. To był jeden z najpiękniejszych widoków w moim życiu i anjpieknijsza para, bo ich piękno wynikało z radości i uczucia, jakie było między nimi. Marzy mi się, żebym też była taka szczęslwa w ich wieku. Tak poza tym, to ostatnio zwracam uwagę na tego typu piękno i jest do groma starych ludzi, którzy są piękni dzięku swoim zmarszczkom, białym włosom, niebieskim oczom (często trochę wyblakłym) i takiemu wewnętrznemu spokojowi :)
fakt,ja też się wzruszam widząc takie osoby,ale jednakże przestaję wierzyć w to że za jakieś 100 lat też będą takie osoby istnieć.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Już pisałem Trolu drogi że całkowicie w innym sensie.
Ostatnio widziałem w telewizji parę która wspólnie przeżyła 60 lat,trudno tu mówić o pięknie ciała choć nie całkiem.
Gdy spojrzy się na te starcze twarze pomarszczone ale uśmiechnięte i zapatrzone w siebie nawzajem, to tylko ślepiec nie zobaczy piękna.

piles, cpales ? czy naoogladales sie za duzo fimow z holywood a moze naczytales romansow ?

można być "brzydalem" ale jednakże być pięknym,każdy uśmiech dodaje człowiekowi piękności

nastepna :D
 

monikagie

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Kościół /podobno chrystusowy/ wtłoczył do głów swoich członków że to boskie piękno to dzieło szatana i , że to grzech który trzeba zwalczać.


To bzdura, Kosciol tak nie twierdzi zlituj sie czlowieku!
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Monika, może jakieś argumenty? Chyba,ze jesteś kolejnym krzykaczem...
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Rosalie a gdzie księża mówią że ciało ludzkie jest bee ?
ciało ludzkie jest piękne :) i nie widzę żeby Kościół mówił na ten temat coś złego
co innego podziwać piękno ciała a co innego pożądać ciała :]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Wierzyc kazdy moze w co mu sie podoba, w co wygodnie.. i w co milo sie wierzy

Ja wierze w swiat realny i suche fakty ktore widze ;)
 

monikagie

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Rosalie


Czlowiek jest stworzony na podobienstwo Boga. Nie jest ani mezczyzna ani kobieta. Wiec jak moze byc tworem szatan nie wiem.. a wy wiecie?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
a do którego mojego postu konkretnie sie teraz odnosisz?
 
P

Pawian

Guest
Piękno ciała nie jest żadnym grzechem.Szkoda tylko,że przemija.A zostaje charakter,człowiek wewnętrzny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry