PiĄtEk 13StEgO

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Zwyczajny dzionek :)
Jak narazie całkiem miły.
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
dla mnie jest szczesliwy dostalem dwie 1!!!!! :) czyli po polsku 6 :) inna skala w niemczech z angola i jeszcze z maty obydwa ze sprawdzianow jeeeeeeeeeee!!!!!!
 

djviero

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
a ja jak najbardziej wieze ze piatek 13 to dzien pechowy! Brak mi slow co dzis sie w szkole dzialo... Dzis dowiedzialem sie wieelu rzeczy. Ten tydzien ktory teraz bedzie, bedzie moim najgorszym tygodniem w zyciu ....... bede mial do napisania 9 spr :/
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Kurde :/ Miałem formata z samego rana w piątek 13 :bag: A wogóle nie jestem przesądny :D jeszcze dzisiaj konkurs pisałem, jak mi źle pójdzie, to chyba zacznę wierzyć w piątek 13 :]
 

Agnes5

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
moj dzien minal normalnie jak kazdy inny zreszta nie wierze w piatek 13 :p
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
?Nie no piątek czynastego... wczoraj był... i nic mi się nie stało... tylko siem z mamą pokłóciłam... ale to ja chyba powinnam nieć pare razy w tyg.

I na początku nie mogłam się doczytać Co TaM NaPiSaŁaŚ TyM SpOsObEm ;/
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Dla mnie zawsze piątek 13-stego jest <happy> Ostatnim razem gdy był przeszłam do drugiego etapu konkursu chyba z przyry i do tego byłam 1 w biegu na wytrzymałość (600 m:D) I wogóle jest guit :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Teoretycznie nie wierze, praktycznie jestem bardziej ostrożny niż zwykle w tym dniu :D.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Teoretycznie nie wierze, praktycznie jestem bardziej ostrożny niż zwykle w tym dniu :D.
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
dla mnie piątek 13-ego niczym sie nie różni od innych dni.. pech szybciej mi sie przytrafia w piątek 31-ego... ale i tak całe moje zycie to jeden wielki pech ;) zresztą nie ma takiego dnia żeby mi sie coś nie przytafiło pechowego :D
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Ja nie mam zadnych złych ani negatywnych odczuc z piatkiem 13... moim zdnaiem to dizen taki sam jak kazdy inny... zreszta jezeli mam byc szczera to jak dla mne ten dzien jest zazwyczaj abrdzo szczesliwy. pietam ze ejszcze za czasow liceum i podstawowki zawsze 13 w piatek dostawalam 5 i wogole wsyzskto jakos mi sie tak lepiej udawalo - jak dla mnie to szczesliwy dzien, wberw temu co zaklada wielu ludzi...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja mam ciekawe zdarzenie zwiazane z piatkiem 13- poszlam do szkoly bez plecaka, ale to w podstawowce jeszcze bylo :)
a tak w ogole to przesądów slucham, ale nie zawsze im wierze
 

M@rzen@

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wielkopolska
Ja nie przywiazuje do tego dnia specjalnej uwagi. Moi znajomi sie boja go jak ognia a dla mnie jest on obojetny. Raz na jakis czas zarza sie nawet ze jest to moj szczesliwy dzien. Ja w ogóle wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś wierzy w te brednie to ściąga na siebie same nieszczęścia. Podejdzcie do tego dnia jak do każdego innego a nic złego wam sie nie stanie (musicie tylko uwieżyć, że tak będzie).
 
Do góry