PiĄtEk 13StEgO

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Ta nie wierzę w pecha w piątek 13... to były moje słowa w ten dzień i w ten sam dzień została mi obniżona ocena z chemii na semestr na 2:( i zmieniono mi nauczyciela z niemca na najgorszego w szkole:( Ale i tak w to nie wierzę, po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Zdarza się.
 

kolikol16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
zawsze mnie to denerwuje jak ktoś mówi w ten sposób o 13 piątku. Urodziłam sie 13 w piątek zresztą tak jak moich dwóch braci.. i jestesmy farciarze:p a nie pechowi:p
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Ja jestem chyba ewenementem dla mnie piatek i do tego 13 jest szczesliwym dniem... ;)
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
Ja jestem chyba ewenementem dla mnie piatek i do tego 13 jest szczesliwym dniem...

No ja sie urodziłem w piątek trzynastego wrzesnia no i brakło pieć minut bo o 12 .55 , zawsze ten dzien był dlamnie szczęsliwy a nie pechowy :p
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Mnie w piątek 13. nic strasznego nie spotyka. Ostatnio też mnie nic nie spotkało a nawet zapomniałam że to taki dzień. Ale mam takie inne dni w których od samego rana przytrafiają mi się głupie nieszczęścia i wyraźnie mam pecha przez cały dzień ale to nigdy nie był jeszcze piątek 13. Może to po prostu siła sugestii która bywa ogromna! Wiemy że jest piątek 13. i podświadomie zaczynamy gorzej funkcjonować i zauważać rzeczy które innego dnia też się przytrafiły ale nie zwróciliśmy na nie uwagi.
 
Do góry