PiĄtEk 13StEgO

N

Neo

Guest
13 nie ma żadnego znaczenia, ciekawe skąd się wziął ten przesąd... Ja miałem bardzo fajny dzień - nie musiałem iść do szkoły, pogadałem sobie z kumpelą i było bardzo miło... Co innego z 23...
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
ja w sumie nie zauwazylam nic szczegolnego w tym piatku 13 :D ,choc byl calkiem pozytywny. Nie wierze w takie zabobony :hyhy: chyba :zdziwko:
 

Unimil

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Urodziłem się w Trzynastego w Piątek o godzinie 13 :p W młodości stłukłem kilka luster, bawiłem się z czarnymi kotami, biegałem pod drabinami. Jakoś żyję i mam się dobrze :p Na zdrówko nie narzekam :p
A wczoraj odwołany został u mnie sprawdzian z Chemi :p
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
ol_ka napisał:
ja w przesądy niewierzę... jak mi mówią nie siadaj na rogu stołu bo bedziesz starą panna to ja robie inaczej

HeHe No To WiTaJ w KLuBie Bo Ja TeZ ZaWsZe SieDaM Na RoGu STaLOu ZeBY Na ZLOsC ZrObIc :lol:

[ Dodano: 14 Maj 05, 15:05 ]
XADK napisał:
LiKuNia, a mocno sie potłukło czy bez komplikacji?
No NiesTetY MoCnO ;( PoZrYwaNe ScIeGna, PeKnIeTA ToReBkA sTawOwa I GiPs PrZeZ oK. 6 TygOdNi ;( ;( ;(...No AlE DAM RADE :D MUSZE!!! :D
 

Mikanka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Mi się nic złego nie przytrafiło, ja w przesądy nie wierze :D mam numerek 13 w dzienniku i mi z tym dobrze :rotfl: jak się nie chce, żeby coś się stalo, to z regóły się nie dzieje,a jak się chce, czy myśli tylko o tym, że coś się stanie, to się dzieje :p
 
J

jastrzebianka83

Guest
A ja mam kuzynkę, która urodziła się trzynastego, trzynastego brała ślub i mieszka pod nr 13 :hyhy: i wcale nie jest z tego powodu nieszczęśliwa :p
 
K

KaMa

Guest
czytam czasem horoskopy,robie sobie wróżby ale nie wierze w to :p a piątek 13-tego był fajniutki :)
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh a ja tam 13 piatek lubie a szczegolnie gdy mam matme w ten dzien nasz nauczycielka ma takie jakies zwyczaje ze jak jest piatek 13 to nawet gdy kom/apletnie nic nie umiesz to ci laka nie wstawi... a jak sie udzielasz na lekcji to jeszcze 5 dostajesz... dla mnie tam nie ma zadnego pecha w ten dzien :]
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
heh co do szkoły to u nas jest tak że każdego 13-go dnia miesiąca(niewazne jaki to dzien czy piątek czy poniedziałek) jest dzień bez pytania :hurra: tak zostało ustalone;) i w tym dniu nie może być zadnej kartkówki ani nic takiego ;) lol :D
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
ee łatwe
piątek --> Waldemar Piątek

Bramkarz Lecha Poznań. Jeszcze pare sezony temu wydawalo sie ze bedzie to swietny bramkarz, ale po przejsciu z KSZO do stolicy Wielkopolski mocno spóścił z tonu.
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Madzia:( napisał:
heh co do szkoły to u nas jest tak że każdego 13-go dnia miesiąca(niewazne jaki to dzien czy piątek czy poniedziałek) jest dzień bez pytania Hurra tak zostało ustalone;) i w tym dniu nie może być zadnej kartkówki ani nic takiego Mruga lol Wesoly
tez tak chce :]
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
A jak! Osoba mojego guru zobowiazuje.
<---

PS
Kaczusiaaa gratuluje w tym zacnym wieku masz jeszcze sily na aktywne udzielanie sie na forum.
 

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Dla mnie dzień 13 maja 2005 w piątek okazał sie bardzo cool!!
Byłam wtedy na Zielonej szkole i zaczełam chodzić z Kamilem i......
dalej nie opowiem co sie działo (ale nie wyobrażajcie sobie że uprawialiśmy sex bo nie o to chodzi!!) :]
13 w piątek był dla mnie najlepszym dniem jak narazie w tym roku więc sądze że to tylko bujdy że 13 piątek to pechowy dzień :p
 
Do góry