Peeting

libro

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie z wiekszoscia forumowiczów ze najpierw petting pozniej seks. Bez pettingu nie wyobrazam sobie pierwszego razu, ktorego jeszcze nie przezylam. A takto cieszymy sie poznawaniem naszych ciał i wszyscy sa zadowoleni ;D petting to niewinne igraszki xD
Bo my kochamy grzeszyc! ;D
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
sądzę (jak większość na forum), że powinno się najpierw uprawiać peeting, a później iść ze sobą do łóżka, wydaje mi się, że w tedy seks jest bardziej "pewny" tzn. ma się świadomość co nasz partner lubi i jak reaguje na pieszczoty, a poza tym odnoszę wrażenie, że gdy zna się ciało partnera, to seks jest mniej strasujący i można skupić się na pryjemnośi:p
 

Play Boy

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
A mnie wkurza u dziewczyn to ze trzeba sie znac niewiadomo ile zeby sie zabrac prace reczne... Przeceiz to nic takiego bobawic sie swoimi cialami...
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
No to w końcu jak jest z tym dziewictwem ?
Kiedy się go traci a kiedy nie ?

Przeczytałem wszystkie posty w tym topie i się zdezorientowałem :bag:
 

Mareritti

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
chyba sie nie zgodzę z większością. Nie uważam aby lodzik czy minetka były dobre przed samym seksem. Moim zdaniem jest to dobre w trakcie i nie powinno się traktować tej sprawy w ten sposób: pierwsze petting, potem seks. Uważam, że na poczatek dobre są pieszczoty, potem zbliżenie, w trakcie ewentualnie lodzik albo minetka. A co do tego co szybciej... z autopsji mogę powiedzieć, że ja nie uprawiałam oralu czy anala przed właściwym stosunkiem. Były wyłącznie pieszczoty, czułe słowa i... chwila uniesienia. I tak to się po prostu zdarzyło;) Raczej nie wyobrażam sobie, żeby ten "pierwszy raz" zrobić po tym, jak wcześniej miałam doczynienia z moim kochaniem nago, w chwili absolutnej ekstazy. Zawsze chciałam, żeby zostawić sobie to wszystko na własciwy moment. Przed tym nie potrzebowałam innego wyrażania uczuć niż po prostu pieszczoty, pocałunki itd. I mogę całkiem szczerze powiedzieć, że ten moment był fantastyczny. A co do seksu francuskiego... musiałam się do tego przekonać. bo co jak co, ale uważam, iż do tego potrzeba i troszkę dośwaidczenia i poznania siebie. może nawet wiecej niż podczas samego seksu. choć w zasadzie nie jest dobrze porównywać te dwie rzeczy bo wiadomo, że to działa indywidualnie od poglądów... W każdym razie, takie moje stanowisko tutaj.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Raczej nie wyobrażam sobie, żeby ten "pierwszy raz" zrobić po tym, jak wcześniej miałam doczynienia z moim kochaniem nago, w chwili absolutnej ekstazy.
o_O
Szczerze mówiąc to ja sobie nie wyobrażam, że mogłabym się zdecydować na tak poważny krok nie mając z nim do czynienia nago w chwilach ekstazy...
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
racja kriss!!
peeting jest najlepszy dla osób zaczynających, takie poznawanie siebie jest fascynujące ;) i dzięki temu łatwiej jest się pozbyć kompleksów... lepiej powoli i w częściach niż od razu na głęboką wodę nie wyobrażam sobie inaczej ...
 

Mareritti

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Hm cóż, ja sobie nie wyobrażam tego, Ty tamtego, bywa;). Nago owszem, pieścilismy sie wiele razy, ale petting wg mnie najlepszy jest w środku ;)
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Petting jest najlepszym rozwiązaniem dla początkujących, taka okazja do poznania własnego ciała i ciała partnera. Można w ten sposób łatwo ustalić komu jakie pieszczoty sprawiają przyjemność i zmniejsza to zapewne stres przed pierwszym razem, zmniejsza kompleksty na temat swojego ciała. Ja na razie zatrzymałam sie na miłości francuskiej ale jestem przekonana że teraz o wiele łatwiej będzie mi się zdecydować na klasyczny seks :)
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
podczas pettingu możemy poznać własne ciała...zobaczyć jak reagujemy na rożne pieszczoty...zbliżyć się do siebie :)

wydaje mi się że lepiej zacząć od tego ;D
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
petting jest jak najbardziej ok mozna duzo lepiej poznac cialo partnerki i jej reakcje na dotyk partnera w roznych miejscach wg mnie najpierw petting pozniej sex
amen.
 

Lukaso66

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ostatnio podczas rozmowy z dziewczyną a wsumie podczas kłutni jakos weszlismy na temat pettingu i zaproponowała zebym zrobił jej palcowke bedzie to moj 1 raz ;) mamy po 16 lat jestesmy juz razem 7 miechów i nie wiem odkładnie jak to rozegrac czy sciągnac z niej spodnie majtki czy wsunac reke pod majteczki/; D opiszcie jaku was to wyglądało
 

karusia2008

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
ja rowniez w pelni zgadzam sie z ilona.sama uprawiam ze swym facetem petting i daje to nam wiele przyjemnoscii a o seksie wcale nie mysle,nigdy go nie uprawialam jeszcze i jakos mi sie ani nie spieszy a wrecz wolalabym sie bez niego obejsc.

Ostatnio podczas rozmowy z dziewczyną a wsumie podczas kłutni jakos weszlismy na temat pettingu i zaproponowała zebym zrobił jej palcowke bedzie to moj 1 raz ;) mamy po 16 lat jestesmy juz razem 7 miechów i nie wiem odkładnie jak to rozegrac czy sciągnac z niej spodnie majtki czy wsunac reke pod majteczki/; D opiszcie jaku was to wyglądało



skoro sie klociliscie na temat pettingu to chyba tu ktos czegos wcale nie chce....jestes pewien ze twoja dziewczyna jest na to gotowa??
wcale nie trzeba jej rozbierac,wystarczy wsunieta reka i do dzieła ;p
 

Naughty90

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
My z dziewczyną od tego zaczynaliśmy ;) Niewinne zabawy pod kocykiem :p A potem po pewnym czasie przeszliśmy do zabiegu zdjęcia sim locka jak to niektórzy powiadają ;)
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Hmmm..."zdjęcia simlocka" :bag:
Czyli ? :p
Bo niby się domyślam ale nie jestem pewien na 100 % :bag:
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Dla mnie peeting był pierwsza przymiarką do seksu i od razu tą generalną próbą :p
Od razu po jednym takim peetingu był seks :)
 

Lukaso66

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Peting jest Kozaacki ;D ze tak powiem . obawiałem sie tego 1 razu ale gdy juz lezelismy razem miałem poprostu 0 zachamowań a moja ukochana w pełni zadowoloona BB) :D
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
To poprostu zależy od danego człowieka.
Jeden ma opory a drugi nie.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
takiego hasła nie słyszalam jak "zjęcie simlocka" :p no ale domyslam sie chyba o co biega

peeting to bardziej takie początkowe poznawanie ciał jak dla mnie
 
Do góry