Peeting

Lirtran

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
CHciałbym wyrazić swoje poglądy na temat peetingu i tym samym zachęcić innych do rozmowy. A więc... Sam peeting nie jest zły. Jednak razi mnie postępowe podejście ludzi co do pierwszego intymnego kontaktu. Uważam, że ludzie powinno wpierw mieć za sobą swój pierwszy raz a potem bawić się w takie rzeczy. Wydaje mi się, że zaczynanie od "lodzików" i "minetek" do zbrodnia wobec zbliżenia się ludzi. Seks ma w sobie mnóstwo emocji,przekazuje uczucia jakimi ludzie się dażą. Oczywiście z czasem robi się często dla orgazmu, ale ten pierwszy raz nie. Peeting sam w sobie nic emocjalnego nie ma. To dążenie do orgazmu i w sumie nic więcej. Co o tym sądzicie?
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ja mam całkiem odmienne poglądy. To właśnie poprzez petting partnerzy uczą się wzajemnie swoich reakcji, poznają swoje ciała i potrzeby. Jeśli kogoś kocham, to pragnę go zaspokoić i wprawić w stan błogiego zadowolenia. Tego samego oczekuję od połówki. nie chodzi tu tylko o orgazm i przyjemnosci fizyczne. DLa mnie osobiscie wazniejsze są doznania duchowe, mysl, że żadna inna kobieta nie ma dostepu do ciała mojego partnera, myśl, iż jest on mój mój i tylko mój; dotyk jego skóry, ciepło jego ciała, oddech. Jak to sie mówi-wrażenia niezapomniane.
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mozna by bylo zaczac od seksu, a pieszczoty potem. Skoro partner nie miał wczesniej kontaktu z moim ciałem i nie zna moich potrzeb oraz rekacji, to jak dla mnie seks totalna porazka. Nie uważam, iż w pettingu nie ma emocji. Skoro tak uważasz, to moze w Twoim przypadku ich nie ma.u mnie jest ich nadmiar.
trzeba jeszcze wziac pod uwage aspekt,iż niektóre pary nie są gotowe na rozpoczecie wspolzycia, jednak pragna siebie nawzajem. Rozwiazaniem jest wlasnie petting
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ja uwazam podobnie jak Ilona, często o wiele bardziej nawet wolę peeting niż seks, bo wydaje mi się, że bardziej poznaje sie siebie i każdy kontakt, czy pierwszy czy ost. zaczynam od peetingu, może pojedyńcze przypadki mi sie zdarzyły, że był sam seks.
 

Lirtran

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
I to jest ten cywilizacyjny postęp którego nie toleruję. Nie lepszego poznania się i docierania jak poprzez seks. Teraz traktuje się to jako dodatek do "peetingu".
 

Suza

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Canada
Zgadzam się z Iloną.
Nie każdy jest gotowy "od razu" na seks, a petting to dobra metoda na wzajemne poznanie swoich ciał. Niektórzy mają obawy przed niechcianą ciążą i to właśnie p etting jest świetną i bezpieczną formą zaspokajania fizycznych potrzeb w związku ;)
 

Lirtran

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Ale jak można nie być gotowym na seks a na wsadzenie sobie penisa w usta to tak :) A propo peetingu. Ludzie którzy to robili czasem potem nazywają siebie dziewicami tudzież prawiczkami. Według mnie osoba która to robiła choć nie uprawiała seksu mimo wszystko w pewien metaforyczny sposób traci dziewictwo.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Jak dla mnie utrata dziewictwa to nie przebicie błony tylko wkroczenie w tą sferę.

Lirtran - wolą w usta, bo unikają ew. ciązy.
 

Suza

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Canada
Każdy ma inne pojęcie na temat bycia dziewicą/prawiczkiem i czegokolwiek by nie powiedzieli, to sami będą wiedzieli kim po pettingu będą się czuli :)
Moim zdaniem seks jest dużo poważniejszą formą kontaktu fizycznego niż petting.
I tyle :)
 

nafali

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Świecie
Ja zaczynalem od peetingu i na moje to jest dobre :D Do dzis mi zostalo bo lubie LODY ale moja kobieta nie przepada robic a ja zawsze prosze i sie prosze i klutnie czeste se ;) aaaa SEX to zdrowie ;D polecam zeby sie odchudzic z 3 razy dziennie ;** wyprubowane ;P
 

Torrance

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sin Land
Czy uprawiając peeting trzeba liczyć się z jakimś negatywnymi skutkami lub przeciwskazaniami?
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Hmmm, raczej nie ma skutków ubocznych<przynajmniej ja nic nie słyszałam na ten temt:)> no peeting to przyjemność;]
 

Torrance

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sin Land
A prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Jest duże?
A jaki to ma wpływ na regularność cyklu?
Ja muszę przyznać, że gdy zaczęłam, po jakichś dwóch miesiącach okres spóźniał mi się 3 tygodnie. No i brzuch mnie mniej bolał. Ale miałam schizę, że wpadliśmy...;/ może właśnie przez ten strach nie miałam tak długo okresu. A i zawsze miałam regularnie...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
zależy co rozumiesz przez pojęcie petting bo jeżeli dochodzi do wytrysku w pobliżu pochwy to zawsze istnieje możliwośc zajścia w ciąże :]
 

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
Ja nie zdecydowałabym się na seks nie znając odczuć i potrzeb partnera. a tego można nauczyć sie tylko przez petting :D
Nie potrafiłabym się wyobrazić "wskoczenia na głęboką wodę" bez uprzedniego przygotowania.
Napisałaś, że seks staje się "dodatkiem" do pettingu ... a jak dla mnie to ludzie po prostu postawili granicę między pieszczotami a stosunkiem... :D
więc zgadzam się z ilona.com w 100% :]
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Pieszczoty zanim sie uprawia sex sa oki ale oral przed pierwszym razem to torche nie bardzo :/ mi sie wydaje ze to jest strefa dla bardziej zaufanej osoby.
 
Do góry