Pedofilia

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
No dobrze.. ale jakie sa wnioski do tego wszytskiego, do czego Ty mnie chcesz przekonac i co proponujesz bo nie lapie istoty tych sporow...
Żadne. A jakie są wnioski z tego, że 99.9% pedofilów to mężczyźni? Ja nie widzę w tym niczego, co w budowaniach ideologii mogło by się przydać. Jeśli natomiast te statystyki są prawdziwe, to zwyczajnie nie powinno się tego z żadnych powodów ukrywać, czy coś w tym stylu (coś jak z murzynami, którzy w testach IQ średnio źle wypadają, kiedyś naukowcy byli zgodni dlaczego tak jest, później "tolerancja" to zakrzyczała, a teraz znowu coraz częściej naukowcy odkrywają to na nowo)


Ale dla mnie osobiscie jak dorosly gwlaci dziecko sprawa marginalna jest jakiej jest orientacji...
jak w jakiś statystykach są takie dysproporcje to zwyczajnie ciekawi mnie dlaczego Tyle.
A trzeba pamiętać, że statystyka to tylko statystyka.


Co do dalszej dyskusji o homo to nie bede bral w niej udzialu bo to nie ten temat
Ale to było w powiązaniu z pedofilią, czyli na temat.

Jak ktos swiadomie postepuje zle i wie o tym to ocena tego czlowieka jest dla mnie dosc oczywista...
Tak samo jak tego, moim zdaniem, który dorobi sobie do swoich podstępowań teorie.
Co to dla nas za różnica, czy ktoś np:
Wie, że zabijanie homo jest złe, ale i tak to robi, czy też: dorobi do tego ideologie: "Homoseksulaisci stoja za plagami egipskimi, pedofilia, kryzysem i pewnie efektem cieplarnianym...", więc mogę (a tak naprawde po prostu podnieca go zabijanie).
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Piszę od razu że czytałem tylko link, nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić, brakuje słów. Za coś takiego powinna być kara śmierci bądź tortury, niech cierpią :cenzura:eek:ne zboki, dla nich jest to rozrywka natomiast w pamięci dziecka pozostaje na zawsze. Jak można być z 7 cz 10 latkiem, tworzyć z nim związek, nie wiem co jeszcze mogę tu napisać, odjęło mi mowę jak to przeczytałem, słyszy się dość często o pedofilach, że jest to choroba ale żeby istniały fora dyskusyjne gdzie ci psychopaci wymieniają się doświadczeniami? tylko kastracja, niech cierpią. Nie wiadomo komu można zaufać pełno psychopatów chodzi po tym świecie, pomyślcie sobie teraz że taka sytuacja może spotkać wasze dzieci, braci, siostry. On dostanie 7lat i po wyjściu jaka jest gwarancja że nie dopadnie jakiegoś dziecka? a właśnie przeważnie tak jest. Polskie prawo jest chore, zajmują się pierdołami by uprzykrzyć ludziom życie natomiast nie widzą poważnych niedociągnięć.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
To ze homoseksualizta ma wieksze tendencje do gwlacenia dzieci od mezczyzny hetero.. no to mi to wykazcie
Szkoda na Ciebie czasu.
Co do pedofilii wsród kobiet te pewnie statystycznie jest ona o wiele mniejsza tylko ze duze znaczenie mają tu względy kulturowo obyczajowe, jeśli mężczyzna zbyt wiele okazuje czułosci dzieciakowi szybko zostaje posądzony o dewiacje jak robi to kobieta to jest okej mimo że to z nią moze byc coś nie tak.
http://familie.pl/profil/marcin1984/360,Kobieta-tez-moze-byc-pedofilem.html
 
N

Nieprzenikniona

Guest
To nie jest istotne jakiej orientacji jest pedofil. Liczy się fakt, że fascynuje się dziećmi, którzy nie ukończyły jeszcze 15 lat i współżycie z takowymi, jest przestępstwem. Takich się powinno wieszać za jaja.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
To nie jest istotne jakiej orientacji jest pedofil. Liczy się fakt, że fascynuje się dziećmi, którzy nie ukończyły jeszcze 15 lat i współżycie z takowymi, jest przestępstwem. Takich się powinno wieszać za jaja.
I jednocześnie hodować nowych bajkami o pingwinach w przedszkolu i oswajaniem z własnym ciałem na lekcjach wych.seks. w nauczaniu początkowym.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
I jednocześnie hodować nowych bajkami o pingwinach w przedszkolu i oswajaniem z własnym ciałem na lekcjach wych.seks. w nauczaniu początkowym

Spodziewalem sie ze wkoncu ktos wyskoczy z taka bzdura :)

homoseksualista = pedofil

A zaden dobry heteroseksualny tatus nigdy dziecka nie zgwlaci, do tego trzeba byc pedalem :eek:k:

Ksieza pedofile tez wszytsko pedaly :lol:
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Jeśli zwykle gej=pedofil, to tymbardziej powinniscie naciskać na legalizacje zwiazków gejowskich. Mielibyście większość pedofilów na oku(oraz odpowiednie służby).
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A ja jak zwykle się po was spodziewałem, że przeczytacie coś czego nie napisałem. Cóż logika nie jest waszą mocną stroną Panowie.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Co jest nielogicznego w moim ostatnim poscie? Przecież łatwiej byłoby policji namierzać pedofilów jeśli znaliby większosc gejów. Dostosowałem się tylko do waszej "logiki".
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
A ja jak zwykle się po was spodziewałem, że przeczytacie coś czego nie napisałem. Cóż logika nie jest waszą mocną stroną Panowie.

Twoja logika ze ktos po uczeniu sie w szkole o pingwinach i "oswajaniu z własnym ciałem na lekcjach wych.seks" zostaje pedofilem byla za to porywajca.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wychodzenie z założenia, że każdy pedofil jest gejem, jest błędne. Wystarczy zajrzeć na podaną przez Trolla stronkę, żeby zorientować się, że facet posiadający owe zboczone pobudki jest w związku heteroseksualnym, posiada żonę...
 

Linneusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Patrzac na wasze reakcje i ogromna chec rewanzu poprzez smierc, kastracje, tortury i tak dalej, smiem twierdzic, ze nie jestesce wcale lepsi od winnych.
Ba! Wszak wasza zadza krwi jest rownie plytka jak gwalcenie malego dziecka.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Hmm, chyba jednak trochę głębsza.

Tak jak między:
Zabić mordercę, a zabić niewinnego człowieka. Tu trup i tu trup, ale motywy troszkę inne...

A co powiesz o człowieku godzącym się na siła zabranie z domu i trzymanie pod kluczem bez jego zgody w więzieniu przez kilka lat porywacza?


PS
Ja nie jestem zwolennikiem żadnych tam tortur. W najgorszym wypadku - szybka śmierć.
 

Linneusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Samo uznawanie zasady oko za oko, zab za zab jest plytkie. Jestesmy za dobrze rozwinietym spoleczenstwem, by wyznawac takie prymitywne reguly.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Linneusz, to uważasz, że nie powinno się od prawa wymagać ostrzejszych kar dla pedofilów? Jak zatem powinno się ich ukarać, skoro nie powinno się żądać kastracji, skoro to "płytkie" ?
 

Linneusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wiezienie, prace spoleczne, po co niszczyc czlowieka, ktorego mozna dobrze wykorzystac ?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Wiezienie, prace spoleczne, po co niszczyc czlowieka, ktorego mozna dobrze wykorzystac ?

W konteksie polskiego systemu wieziennictwa piszesz o utopi.

Nie jestem za kara smierci, ale takie osobnika trzeba odizolowac od dzieci.. to napewno.

A jak to juz kwestia do dyskusji.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wiezienie, prace spoleczne, po co niszczyc czlowieka, ktorego mozna dobrze wykorzystac ?

Mam następne pytanie: byłbyś w stanie zrozumieć takiego człowieka? Widzę, że myślisz trzeźwo i jesteś dość tolerancyjny, co oczywiście oceniam na plus, ale są rzeczy, które trzeba tępić i taką rzeczą jest pedofilia. W końcu, jak można wykorzystywać małe, bezbronne dzieci? To nieludzkie. Zatem, skoro pedofile dopuszczają się nieludzkich rzeczy, to ludzie, którzy oceniają ich, na przykład my, forumowicze, oczekują, że spotka ich nieludzka kara.
 
Do góry