Pedofilia

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
"Stało się to dzisiaj rano. Zostałem sam ze swoją sześcioletnią córką. (...) Dzisiaj nie szła do szkoły. Zaczęła się ubierać w rzeczy przygotowane przez żonę. To był impuls. (...) Po wszystkim ona była w szoku. Płakała i patrzyła na mnie nie rozumiejąc co się dzieje. Kazałem jej się umyć i milczeć na temat tego co się stało. Godzinę później zmusiłem ją żeby wzięła (...) Ale teraz czuję się jak śmieć. (...) Zrobiłem zdjęcie mojej córce po tym jak ją zgwałciłem (...) Zobaczcie jej cierpienie, zobaczcie jaki potwór ze mnie."
normalnie wbiłabym gnoja na pal, urwała jaja i patrzyła jak zdycha.. Urghh...że też takich zwyrodnialców jeszcze ta ziemia nosi. A Bozia patrzy i nie grzmi... :bag:
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Naprawdę jakbym dorwała takich to bym nie wiem co z nimi zrobiła, bo zabić takich skur***li to za mało


Nawet nie wiem jak ich nazwać, na pewno nie w sposób cenzurowany

W głowie się nie mieści!!!
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Nie chciałbym psuć zabawy ale niedawno z TOr-a przeciekły rzekome dyskusje nekrofilii które później okazały sie zwykłym wymysłem ludzi którym się nudzi i chcą czyms po szokować zaa monitora. Wcale sie nie zdziwię jak częsć tych gadek to zwykłe bzdury choć akurat TOR ma to do siebie ze daje względna anonimowość i pewnie i zboczuchy tam przesiadują.
Wcale sie nie zdziwię jak za kilka lat pedofile będa chcieli wyjść z ukrycia i zalegalizować swój proceder, w Holandii swego czasu działała ich legalna partia, istnieją strony które pokazuję pedofilię jako coś co mozna zaakceptować więc toleranciuchy wszelkiej maści przygotujcie się na akceptacje kolejnego zboczenia.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Bez względu na to czy te teksty są prawdziwe, czy nie - to jest taki syf, że trzeba być konkretnym masochistą, żeby to czytać.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
to w takim razie ja nie wiem, kim trzeba być, żeby je napisać.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Pewnie znasz dobrze cytat z Lema dotyczący internetu?
Idiotow na swiecie nie brakuje, a niektórzy majac jakieś tam chore myśli lubią sobie pofantazjować.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Dobra El Pablo, ale wiesz, jeden czy drugi będą wypisywać wyssane z palca opowiastki, a przyjdzie trzeci, którego wypowiedź będzie prawdziwa. Dlatego tez trzeba być ostrożnym i nie generalizować na podstawie wcześniejszych przypadków. Jedno moze być zartem - drugie prawdą i opisem przestępstwa.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Ale ja tu niczego nie usprawiedliwiam, wiadomo ze są zboczaki którzy wymieniają się swoimi "podbojami" na TOR-owym onionforum gdzie jest wolność wypowiedzi i zakładanych tematów. Przecież policja na bieżąco jest w tego typu sprawach tylko ze za samo wpisywanie głupot do pierdla się nie idzie potrzebne sa dowody. Prawdziwy pedobiznes ma sie dobrze bo żaden dobrze zakonspirowany zbok nie pozwoli sobie na wpisywanie i chwalenie sie takimi rzeczami nawet na Tor-ze. Zobaczcie co sie niedawno działo na Litwie gdzie ojciec prawdopodobnie odpalił paru pedofili którzy zabawiali sie z jego córką, wśród nich byli prawnicy, sędziowie, znani politycy. To są mafie działajace w białych rękawiczkach mające przedstawicieli wśród tzw. Vipów, polityką itd. To sa ludzie praktycznie wyjęci spod prawa.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Prawdziwy pedobiznes ma sie dobrze bo żaden dobrze zakonspirowany zbok nie pozwoli sobie na wpisywanie i chwalenie sie takimi rzeczami nawet na Tor-ze.
wiesz, kretynów nigdzie nie brak, psycholi tym bardziej.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
A to ciekawe co piszesz, sądząc po Twoich wypowiedziach w sąsiednim temacie.
HOMOSEKSUALIZM A PEDOFILIA

Po pierwsze w tamtym temacie nie bylem za adopcja dzieci przez pary homo.

Po drugie pedofilia a homoseksulaizm to dwie rozne kwestie.

Po trzecie do aktow pedofili dochodzi rowniez w zwiazkach hetero.

Nie widze zwiazku miedzy dwoma zagadnieniami.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Dobrze ze Out o tym wspomniałeś wkleiłem jakiś czas temu w temacie o homosiach artykuł pokazujący ze zanim zaczeła się hipertolerancja w mediach to policja w UK podawała statystyki z ktorych jasno wynikało ze ponad 40 % pedofilskich przestępstw było autorstwem homosiów co biorąc pod uwagę ich ok 2% populację w społeczeństwie jest wynikiem zatrważającym.
A tu coś o słynnym polskim misiaczku czyli tzw "dobrym" pedofilu reklamującym się w internecie
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53581,3305860.html
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Jak ojciec molestuje corke, bo takie sytacjie sa najczesciej to co to ma do homoseksualizmu bo nie rozumiem ?

Co do "dobrych" pedofili to chetnie wyslalbym ich do paki z etykietka pedofil na czole.

Tam poznali by wielu "dobrych" kolegow pod prysznicem...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Podejrzewam, że to mogą być tylko prowokacje. Wątpię, że ktoś jest na tyle głupi, żeby pisać o stosunku z dzieckiem jak o czymś normalnym i zwyczajnym. Nie chce mi się w to wierzyć, to jest tak chore, że aż niezrozumiałe.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Nieprzenikniona, jeszcze byś się zdziwiła, jakimi idiotami są tacy zwyrodnialcy. To zwierzęta. I podejrzewam,ze jakaś ich część nadal myśli,ze w internecie jest anonimowa i moze robić, co chce. Na pewno czubków nie brakuje, jak zresztą wszedzie.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Bardzo mi żal tych dzieci, one będą mieć zepsutą psychikę do końca życia. Czytałam książkę obyczajową "Dobranoc, słonko", która przedstawia właśnie tragedię osoby molestowanej. Gdzie tu jakieś ludzkie uczucia albo chociażby, symptomy? Najczęściej jednak matki boją się swoich mężów lub facetów i mają związane ręce, nic nie mogą zrobić. W wymienionej wyżej książce, matka nie zdawała sobie sprawy z powagi sytuacji i nie do końca wierzyła w to, co się dzieje z jej córką. Matka ofiary powinna w porę zareagować i od samego początku mówić, że jeśli dzieje się jej krzywda, to niech to powie o tym, żeby nie była zastraszona. Wszystko da się naprawić, jeśli zareaguje się w porę. To jest przerażające, jakby ktoś mojemu dziecku zrobił krzywdę to bym tego kogoś wtrąciła do więzienia, zrobiłabym wszystko, żeby go oczernić i skombinować dowody i świadków.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Jak ojciec molestuje corke, bo takie sytacjie sa najczesciej to co to ma do homoseksualizmu bo nie rozumiem ?
Czytaj, chyba ze masz lepsze statystyki
http://www.rp.pl/artykul/388324.html
Co do "dobrych" pedofili to chetnie wyslalbym ich do paki z etykietka pedofil na czole.

Tam poznali by wielu "dobrych" kolegow pod prysznicem...
Prosisz i masz, oglądaj, ciekawy reportaz.
http://www.youtube.com/watch?v=dG0HD982dnQ
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Pedofila to gwalt na dziecku. Moze byc heteroseksulna badz homo.

Seks miedzy dwojgiem doroslych ludzi ktorzy robia to z wlasnej woli nigdy pedofila nie jest.

Homoseksializm to nie pedofila. Wiec nie wiem do czego Ty zmierzasz.

Gwalt na dziecku to gwalt na dziecko, nie wazna jest orientacja zwyrodnialca.
 
Do góry