Paznokcie

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
Hej Olgus, napisałaś, że masz problemy z paznokciami, to nie lepiej mieć krótkie ?? Dziewczyny co mają krótkie paznokcie nie są wcale brzydkie, a u mnie w szkole jest nawet zabronione mieć długie więc wszyscy mają krótkie <_< .
masz rację- krótkie pazurki sa równie ladne. ja miałam długie bo lubię po prostu. u mnie tez były zabronione ale ja nosiłam :D

a jak macie łamliwe paznokcie to moczcie je w oleju rycynowym
pomaga naprawdę, sama kiedyś stosowałam
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
a ja mam takie jak nika :D

ale zjadam b. dużo tabletek drożdzowych ;)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja uzywam odzywki Eveline z wapniem ale ak wogole to mam slabe paznokcie chociaz po tej odzywce i tak sa ladne. Na wielkie wyjscia przyklejam sztuczne :)
Jutro przykleje bo mam wesele :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Mam nie za długie nie za krótki.
Takie w sam raz. (;
Nie odwiedzam kosmetyczki bo sama umiem o nie zadbać
i wychodzi mi to nawet (;
 

niribu

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
strzelce
ja chciałabym miec zawsze długie i nie mieć żadnych problemów
ale niestety mi się rozdwajają....ostatnio mi chłopak złamał paznokieć więc musiałam obciąc....teraz czekam az odrosną...nie lubie miec krótkich....
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja mam dosyc dluugie :p zapuszczam sobie i lubie miec dlugie jak mam krotkie to ylko jak mi sie kilka zlamie i wypada poobcinac ;] hiehie uzywam odzywki i lekieru, zesto svie maluje wzorki bo lubie, a jak mam pomalowane pazurki to mi sie tak nie lamia :)
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Moje paznokcie sie strasznie rozdwajają ,musze sie wreszcie wyposazyc w odzywke, bo co sobie ładnie zapuszcze to mi sie rozdwajaja i wygladają okropnie :/
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
a ja mam czasami długie, ale jak latam na siatke i takie tam to zeby było wygodniej i praktyczniej to takie srednie paznokietki:) ładne są, bo mam ładna płytke(to nie moja opinia tylko innych, zeby ne było ze ja samochwała jestem:D)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja mam dlugie i okragle, nie lubie ich a w szczegolnosci jak sa nie pomalowane wrecz nie moge na nie patrzec.
 

janka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No ja wam powiem że kupiłam niedawno "paluszek" preparat na obgryzanie...i jest tak gorzki poporstu fuu i działa....bo jak tylko sobie pomyśle jaki to ma smak to mnie naciąga więc nie biare do buźki chociaż czasem sie zapominam :lol: więc zdarza sie to coraz rzadziej

polecam...:)
obgryzanie jest tak obleśne że radze Wam zastosujcie to co ja :)
pozdrowienia
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ehh..fuu..ja nie cierpie jak ktoś obgryza paznokcie :/ Dziewczyna, co siedzi ze mną w ławce zawsze żre te swoje pazury, a mi poprostu sie niedobrze robi jak to widze <_<
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Na swój Ślub zrobiłam sobie tipsy Żelowe, na początku przez 2 dni nie umiałam nic robić i non stop chaczyłam o coś co sprawiało ból, ale trzeciego dnia już jakbym miała je od zawszę, fajna sprawa :)
Przyzwyczaiłam się do nich, niestety kobietą w ciąży nie chcą się trzymać i odpadają, po 3 tyg. odpadł pierwszy ._.
Ale kiedy urodzę i Dzidzia Będzie większe zrobię sobie znowu :)
 
Do góry