Paznokcie

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Ja mam teraz długie, ale żeby je zapuścić, na prawdę musiałam się uzbroić w cierpliwość. Mam strasznie łamliwe i mi się rozdwajają, macie jakieś metody na te problemy? Nie toleruję tipsów :/
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
na wzmocnienie paznokci najlepsza jest oliwka i wyciag ze skrzypu smaruj codziennie i bedzie ok tylko nie zapominaj hehehe wiem ze smiesznie brzmia takie rady od faceta ale dla mnie dlonie i paznokcie to podstawa na to na poczatku zwracam uwage sam staram sie dbac o swoje heheheh
pozdrawiam
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
super :) zwracam szczególną uwagę na dłonie, bo to wizytówka każdego z nas :) pozdrówka
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
nie znosze tipsow uwielbian naturalne ale nie za dlugie takie do drapciania po pleckach hehehe niestety moja zona ma tipsy juz 2 raz fuuuu nie znosze tego wogole nie nawidze sztucznosci
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
oj ja tez, nie znoszee tego, a to nie mozesz wyperswadowac zonce :>
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
nie da rady pod tym wzgledem jest uparta i tak dla mnie juz je maxymalnie skrocila ale dla mnie nadal sa sztucznymi paznokciami powiedzialem jej ze odemnie kasy na nie nie dostaje zastanawiam sie skad bierze kaske jak nie pracuje heheh
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
yyy a ja nie mam paznokci
tzn mam ale ktrociutkie :D
nie mam cietpliwosci zapuszczac
a wogole to nie dla mnie:p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja co chwila zapusczma bo jais mi się co chwila złamie. A czasem nie mam czasu ich codziennie pielegnować. Ale mam ładne pomalowane na jasiutki kolor.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja mam takie srednie, ale nie za dlugie. Tez mi sie szybko lamia i dlugich nie moge zpuscic.
Na imprezy takie jak sylweste, polmetek studniowka zawsze przyklejam tipsy :p Niestety :(
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ja niestety nie mogę zapuścić długich, bo gram na gitarze i niestety przeszkadzały by mi. Kiedyś miałam dość długie, odpicowane, manikiry itp. pierdoły, ale teraz to mnie rybka :p
mam krótkie, ale czyste i równe :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja obecnie mam krótkie od niedawna (zadko kiedy takie mam ) bo zawsze to mam długie
a jak ci sie lamia to mzoe uzyj jakijs odrzywki, moja w lakierze (z avonu) pomaga
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
a jakiego kremu używyasz, bo moje są strasznie słabe i łamliwe. zaczęłam teraz łykać jakieś witaminki, i też smaruję kremikiem, na razie jestem na dobrej drodze, chociaż paznokieć kciuka mi się złamał, ale nie obetne wszystkich przez głupiego kciuka :p
 
Do góry