Paznokcie

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
Ja niestety z racji wykonywanego zawodu nie mogę mieć paznokci takich jak kiedyś czyli długich, teraz długość tylko średnia ale zawsze mam pomalowane i równiutko opiłowane :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nika zazdroszcze pazurków :D
Flexy a jaki jest twoj zawod jesli mozna wiedziec?
ja mam najczesciej takie :
 

Attachments

  • bez_tytu_u.JPG
    bez_tytu_u.JPG
    4,6 KB · Wyświetleń: 52
  • bez_tytu_ud.JPG
    bez_tytu_ud.JPG
    17,7 KB · Wyświetleń: 37

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
Karolinka śliczne masz pazurki, ja mam bardzo podobną długość tylko bez french'a ;)
A mój zawód już tu zdradzałam ;) jestem protetykiem :D
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
ahaha,Nikuś dokładnie!!
niedługo założymy topic "pochwal się swoim nowym ząbkiem" :D
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
Moja paznokietki sa sredniej dlugosci....wystaja poza opuszki :)
ale teraz strasznie mi sie łamia i rozdawjaja i dlatego zawsze mam pomalowane
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ja to wogóle może nie powinnam się wypowiadać :p na punkcie paznokci mam czasami bzika
Nio więc na sam początek muszą być czyste i wypiłowane !!! :D
Ja ogólnie nie mam z paznokciami kłopotów chociaż też czasami mi się łamią :/
Czasami mam długie i ładnie pomalowane na jakiś kolorek <przeważnie jakiś jaśniutki perłowy albo coś w tym stylu> :D
A dzisiaj sobie tak troszke króciutko wypiłowałam i teraz ogólnie prawie zawsze mam pomalowane na bezbarwny aby się ładnie błyszczały i to wystarcza pozatym w szkole by mnie rozpraszały :p

Moja przyjaciółka obgryza blee :/ potem ma takie brzydkie zawsze podobają jej się moje :D
Nio to na tyle a u chłopaka to zawsze patrze na dłonie muszą być zadbane i czyściutkie :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Moja przyjaciółka obgryza blee potem ma takie brzydkie zawsze podobają jej się moje
Obryzanie to jest straszny nalog, i jesli nigdy nieobgryzalas to niemasz pojecia kochana jak ciezko sie od tego odzwyczaic, to jest na tle nerwowym.
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
adxa ale chyba nie obgryzasz bo to jest dopiero ochydne pozaciagane skorki itd. fuuu
yyy to tu juz sie nie wypowiem :bag:
ale nie mam ochydnych pozaciaganych skorek...:p
a wogole mi by paznokcie przeszkadzaly....z moich jestem dumna :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja w życiu nie obgryzałam i nie mam pojecia jak to mozna robic fe!
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
nika ja wiem że to jest jak nałóg i na tle nerwowym ale Ona poprostu czasami to tak robi jakby lubiała blee :/ Często ją upominam bo kiedys kazała mi to robić ale robi już postępy i mam nadzieje że niedługo całkowicie się tego oduczy
:)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
mam takie na różno z opuskami czasem zapuszcze troche dłuższe alebo jak sie złamią to na kruciutko, kiedyś też obgryzałąm ale teraz jak o tym pomyśle to troche niedobrze mi sie robi, strasznie mi sie zosdwajają ale kiedyś kolezanka poradził mi by podgrzac leciutko oliwe z oliwek i przecierać płytki paznokci przez tydzieć codziennie wtedy robia się różowiutkie i nie są takie łamliwe, no i oczywiście karem z jedwabiu, lakier bezbarwny albo kredka do francuskiego wdedy wyglądają slicznie :)
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
nie znosze tipsow uwielbian naturalne ale nie za dlugie takie do drapciania po pleckach hehehe niestety moja zona ma tipsy juz 2 raz fuuuu nie znosze tego wogole nie nawidze sztucznosci

nie wiem co masz do tipsow sa bardzo ladne i seksowne.. nie kazdy moze miec swoje prawdziwe
pzanokcie takie ladne bo sie lamia itd itp ciesz sie ze Twoja zona nie ma sztucznych piersi
to to bym jeszcze zrozumiala
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Często ją upominam bo kiedys kazała mi to robić ale robi już postępy i mam nadzieje że niedługo całkowicie się tego oduczy
Wiem ze istnieje lakier do paznokci dla ludzi obgryzajacych, on jest ponoc strasznie gorzki, u mnie on jest ale niewiem czy w Polsce. Kolezanki corce pomogl .
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Taki lakier o ktorym mowisz nika byl w avonie ale prawdpodobnie juz go nie ma. U mnie za niecaly miesiac jest polmetek. Pomyslalam ze zamiast tipsow choc raz wychoduje moje wlasne. Jeszcze nie zdazylam zapuszczac na dobre, jak juz sie polamaly wiec jednak zaufam tipsom :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Kocurekola kupuj krem do rak ktory ma w sobie rumianek, napewno ci pomoze na lamliwe pazurki, jak znajde w necie to zdjecie wrzuce jak wyglada
 
Do góry