Paznokcie

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dziekuje za rade :* Jak znajdziesz to zdjecia nika to wklej ale jutro chyba jakis kupie z rumiankiem :)
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Wiem ze istnieje lakier do paznokci dla ludzi obgryzajacych, on jest ponoc strasznie gorzki,
mi nic nie pomogl. Obgryzalam paznokcie i tej gorzki plyn mi srednio przeszkadzal :/.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Kocurekola ja tego uzywam , zreszta wazne by byl rumianek, bo on wzmacnia paznokcie ;)
 

Attachments

  • bild_jpg.jpg
    bild_jpg.jpg
    3,8 KB · Wyświetleń: 34

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
ooo no no podobnie jak nika kiedys obgryzalam paznokcie do krwi... :/ ale wystarczyło że raz powiedziałam sobie ''nie'' i od razu przestałam :D Mam strasznie łamliwe paznokcie...pomaga odżywka z avonu i wyciąg ze skrzypu polnego...(doskonały też na włosy!!!) zażywam je od miesiąca i już widze znaczną poprawę! Nie rozdwajają się i nie łamią...polecam!
maluje paznokcie na jasne kolory i robie francuski manicure czy jak to tam sie pisze ,nie znam sie :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja kupiłam tobie witamine A + E.
Poprosiłam coś na paznokcie no i takie mi babka dała w apptece. A A na urode jest, i na dobre wiedzenie ( to juz moja nauka o zwroku)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Moje paznokcie są średniej długości,
nie za długie,
nie za krótkie,
od czasu do czsu pociągnie sie je lakierem i mam spokój.
Zapuszczam je tak bu nie przeszkadzały mi w codziennych czynnościach.
Wcześniej miałam łamliwe paznokcie , a od jakiegos czasu mogę sie pochwalić zdrowymi pazurakmi :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja mam dlugie i dalej zapuszczam. 1 (fuckera :p ) mam tylko krotkiego bo go ktos zlamal <_<
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
długie lubię długie pazurki
szkoda tylko że to żele :(
ale niestety od kiedy pracuję to nie dawałam rady zapuścić ciągle coś mi się łamało itd.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Teraz jak pracuje mam bardzo krotkie a jak nie staram sie miec dlugie. Moje pazurki sa jednak lamliwe ale odkad uzywam odzywki Eveline baaardzo sie poprawily i tak normalnie mam dlugie ale takie nie az tak bardzo.
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Ja ma jak na razie krotkie paznokietki ale od wczoraj zapuszczam :p :p
Teraz te moje krotkie paznokcie maluje sobie lakierem (takim zwyklym, kolorowym) i nie obgryzam bo potem ten lakier nijak wyglada... i dziala, od wczoraj nic sobie nie obgryzlam :p jestem z siebie dumna :p :p :p :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ja też mam długie ale wcześniej było inaczej. Przez złą dietę miałam okrpne paznokcie. Nawet kremy nie pomagały . Musiałam zmienić to i owo w jadłospisie i jest o niebo lepiej ;)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Mam długie paznokcie , ale tylko w prawej ręce .
Żeby podczas gry na gitarze wydobywać lepszy dźwięk . :D
 

SYSIA16

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja mam teraz długie, ale żeby je zapuścić, na prawdę musiałam się uzbroić w cierpliwość. Mam strasznie łamliwe i mi się rozdwajają, macie jakieś metody na te problemy? Nie toleruję tipsów :/


też mam łamiliwe chciałabym zapuscic ale jak tylko zaczną rosnąć i są w maiare długie to zaczynają sie łamać robią sei zadziorki;/ i wogóle wiec obcinam...

tak wogóle to jestem tu nowa:):):)

Ja mam teraz długie, ale żeby je zapuścić, na prawdę musiałam się uzbroić w cierpliwość. Mam strasznie łamliwe i mi się rozdwajają, macie jakieś metody na te problemy? Nie toleruję tipsów :/


też mam łamiliwe chciałabym zapuscic ale jak tylko zaczną rosnąć i są w maiare długie to zaczynają sie łamać robią sei zadziorki;/ i wogóle wiec obcinam...

tak wogóle to jestem tu nowa:):):)

hej PUćTA widze, żę urodziłaś sie 23 pazdziernika , ja urodziłam sie 22:):):) tego samego roku

zapraszam do udzielania sie na temat makijażu
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
"ej PUćTA widze, żę urodziłaś sie 23 pazdziernika , ja urodziłam sie 22:) tego samego roku"

HHHMM , no jakby Ci to wytłumaczyć ...

JESTEM SAMCEM !!
:]

pozdrawiam
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Hej Olgus, napisałaś, że masz problemy z paznokciami, to nie lepiej mieć krótkie ?? Dziewczyny co mają krótkie paznokcie nie są wcale brzydkie, a u mnie w szkole jest nawet zabronione mieć długie więc wszyscy mają krótkie <_< .
 
Do góry