Pary 1/8 ligi mistrzów

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Fakt faktem ci sami zawodnicy i te same kluby, ale inna motywacja i inny prestiż. No i inne trofeum. Mecz ligowy meczowi LM nierówny.

Dla mnie to mecz jak ligowy... Nie mówię tego dlatego że jestem kibicem Barcy (i tak mecz obejrzę w internecie niezależnie od tego czy będzie w TV) ale dlatego że spotkanie tych drużyn oglądamy 2 razy w roku.

teoretycznie oglądamy 2 razy do roku, bo nie każdy posiada canal+ czy ma możliwość usiąść przed kompem i obejrzeć mecz.

Też jestem kibicem Barcy, ale wydaje mi się, że mecz z Szachtarem będzie do jednej bramki (choć może się mylę, bo Ukraińcy potrafią sprawić niespodziankę). Spotkanie MU z Chelsea zapowiada się ciekawiej. Przynajmniej na papierze ;)

pozdrawiam
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Fakt faktem ci sami zawodnicy i te same kluby, ale inna motywacja i inny prestiż. No i inne trofeum. Mecz ligowy meczowi LM nierówny.



teoretycznie oglądamy 2 razy do roku, bo nie każdy posiada canal+ czy ma możliwość usiąść przed kompem i obejrzeć mecz.

Też jestem kibicem Barcy, ale wydaje mi się, że mecz z Szachtarem będzie do jednej bramki (choć może się mylę, bo Ukraińcy potrafią sprawić niespodziankę). Spotkanie MU z Chelsea zapowiada się ciekawiej. Przynajmniej na papierze ;)

pozdrawiam

Jest tworzona petycja do Polsatu. I całkiem prawdopodobne, że mecz ulegnie zmianie i to właśnie Chelsea - Manchester będzie w TV.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Real Madryt - Tottenham 4-0

Inter - Schalke 2-5

Wczoraj było dużo bramek. Cieszy mnie wygrana Schalke. Zespół z Niemiec odniósł w tym sezonie największy sukces od lat. Są już jedną nogą w Półfinale Ligi Mistrzów. Teraz muszą obronić się na własnym boisku i przypieczętować awans.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Nie oglądałam Interu z Schalke, ale bramkę to Stankovic wypasioną strzelił ;)
Jeśli idzie o Real z Tottenhamem to jestem rozczarowana postawą Croucha i w ogóle. Rewanż będzie nudny. Liczyłam, że Anglicy coś pokażą...coś...cokolwiek. A tu nic. Brawa dla Realu. Zrobili co mieli zrobić ale mam nadzieję, że jak Barca awansuje to nastrzela im jeszcze więcej bramek niż oni Tottenhamowi :)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Nie oglądałam Interu z Schalke, ale bramkę to Stankovic wypasioną strzelił ;)
Jeśli idzie o Real z Tottenhamem to jestem rozczarowana postawą Croucha i w ogóle. Rewanż będzie nudny. Liczyłam, że Anglicy coś pokażą...coś...cokolwiek. A tu nic. Brawa dla Realu. Zrobili co mieli zrobić ale mam nadzieję, że jak Barca awansuje to nastrzela im jeszcze więcej bramek niż oni Tottenhamowi :)

Barcelona będzie się moim zdaniem męczyła z Szachtarem. Pod warunkiem, że oni się nie będą stresowali rangą meczu i że grają z Barceloną.

Tak jest Stankovic to co strzelił to pierwsza klasa. Mało kto by uderzył prosto z powietrza bez przyjęcia.
 

Katmandu94

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
No to mamy półfinał Barcelona - Real,no bo chyba już nikt nie wierzy że mogą odpaść,po takich zaliczkach.
Drugi półfinał Schalke,mam nadzieje że z Chelsea,ale po wczorajszym meczu to będzie ciężko.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No to mamy półfinał Barcelona - Real,no bo chyba już nikt nie wierzy że mogą odpaść,po takich zaliczkach.
Drugi półfinał Schalke,mam nadzieje że z Chelsea,ale po wczorajszym meczu to będzie ciężko.

Co będzie ciężko. Nikt nie jest na straconej pozycji. Wiadome, że w lepszym położeniu jest obecnie Manchester. Ale wszystko zweryfikuje boisko.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Znamy już finalistów tegorocznej LM: FC Barcelona zmierzy się z Manchesterem United.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
To będzie nudny mecz. Zobaczycie.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Mam w pamięci mecz z przed dwóch lat, był lepszy niż ten hucznie ogłaszany hit 1/8LM ManU- Chelsea
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No tak finały nie zawsze bywają emocjonujące.

Takie obrazki tylko mnie śmieszą :D Bo gdyby się uprzeć to w każdym klubie można by znaleźć takie ciekawostki.
 

Tamburynek

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
394
Punkty reakcji
7
Miasto
Małopolska
Obrazek z Barcą mnie rozbawił :)

Jeśli chodzi o finał to będę kibicował M.United ale pewnie wygra Barcelona.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Pozostaje mieć nadzieję, że pierwsza bramka padnie szybko.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Świetny początek w wykonaniu Manchesteru United. Następnie kilkanaście minut przewagi Barcelony ( w tym bramka). Piękny gol Rooney'a i ManU wróciło do gry. Pierwsza połowa bardzo mi się podobała. Obydwa kluby zagrały całkiem inaczej niż się spodziewałem. Zwłaszcza Manchester.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Barcelona - tak, jak się spodziewałem. Ładny mecz, trzy świetne bramki, imponująca oprawa i 90 tysięcy fanów piłki nożnej. Ciekawe na ile lat władze Barcelony przedłużą następny kontrakt Guardioli.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Niestety nie oglądałem meczu na żywo :( za to śledziłem wyniki :)
Po obejrzeniu skrótów muszę stwierdzić że ManU na początku mógł napędzić strachu, lecz Barca nie zawiodła, odniosła bardzo przekonywujące zwycięstwo, grała fantastycznie ;) A bramka strzelona prze Ville to po prostu majstersztyk :)
Świetne zachowanie Fergusona po meczu, pokazał że jest doskonałym trenerem, po tym meczu mam do niego jeszcze większy szacunek.
Visca el Barca!!!
 
Do góry