Pary 1/8 ligi mistrzów

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Zostały 2 (licząc nawet LE). :) Też mysle, ze sie nie wybronią.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Żegnamy Milan, więc tylko Inter z włoskich klubów pozostał, ale z Bayernem na Alianz Arena to raczej sobie nie poradzą ;)
Schalke? Mnie nie dziwi to że pokonali Valencję, to dobrze poukładany klub ;)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ja stawiałem na awans Schalke. Przesłanki miałem w sumie 4: spadek poziomu ligi hiszpanskiej, wzrost poziomu ligi niemieckiej, doswiadczenie Raula oraz Neuer w bramce, ktory juz nie raz wybronil Schalke mecze pucharowe (oczywiscie to wszystko przy - na oko - porównywalnym poziomie obu klubów)

Również postawiłem na Bayer w dwumeczu z Villareal. Ciekawe czy mam racje z tymi poziomami lig.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ja stawiałem na awans Schalke. Przesłanki miałem w sumie 4: spadek poziomu ligi hiszpanskiej, wzrost poziomu ligi niemieckiej, doswiadczenie Raula oraz Neuer w bramce, ktory juz nie raz wybronil Schalke mecze pucharowe (oczywiscie to wszystko przy - na oko - porównywalnym poziomie obu klubów)

Również postawiłem na Bayer w dwumeczu z Villareal. Ciekawe czy mam racje z tymi poziomami lig.

No tak, ale jakbyś śledził końcówkę roku 2010, Valencia grała piękny futbol dla oka i skuteczny. Jednak ich forma gdzieś zanikła. Schalke początek nie udany, a teraz punktują. Kiedy będzie losowane kolejne rundy?
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No tak Valencja zatraciła swoją formę wraz z nową rundą.. Ale podniosą się, to nie jest słaby klub ;)
Schalke dokonało ważnych transferów, to dzięki temu zaszli tak wysoko w tej edycji LM
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No tak Valencja zatraciła swoją formę wraz z nową rundą.. Ale podniosą się, to nie jest słaby klub ;)
Schalke dokonało ważnych transferów, to dzięki temu zaszli tak wysoko w tej edycji LM

No tak, spore straty poniesie Włoska Piłka. Niemieckie zespoły są coraz bliżej Włoskiej ligi. Jeżeli tak dalej będzie przegonią Włochów w Punktacji i powiększą ilość zespołów w Pucharach Europejskich.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Inter rzutem na taśmę się wyratował.

Manchester kroczył po awans i dopiął swego.

Jutro ostatnie dwa mecze i będziemy czekać na losowanie.

Chelsea i Lyon po awans jutro ;)
 

paweł1928

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
No tak Valencja zatraciła swoją formę wraz z nową rundą.. Ale podniosą się, to nie jest słaby klub ;)
Schalke dokonało ważnych transferów, to dzięki temu zaszli tak wysoko w tej edycji LM
Szkoda mi trochę walencji - kasa by im się bardzo przydała : na wykończenie tego ich nowego stadionu (73 tysięcznego , który od ponad roku stoi i niszczeje bo brakuje kasy na dokończenie budowy ) czy załatanie dziury budżetowej ....
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Kopenhaga większych szans nie ma :) Ale za to liczę na Lyon, wyeliminowanie Realu jest możliwe ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
AC Milan 0:1 Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur 0:0 AC Milan
Awans:Tottenham Hotspur

Valencia 1:1 Schalke 04
Schalke 04 3:1 Valencia
Awans:Schalke 04

AS Roma 2:3 Szachtar Donieck
Szachtar Donieck 3:0 AS Roma
Awans:Szachtar Donieck

Arsenal 2:1 FC Barcelona
FC Barcelona 3:1 Arsenal
Awans:FC Barcelona

Olympique Lyon 1:1 Real Madryt
Real Madryt 3:0 Olympique Lyon
Awans:Real Madryt

FC Kopenhaga 0:2 Chelsea
Chelsea 0:0 FC Kopenhaga
Awans:Chelsea

Inter Mediolan 0:1 Bayern Monachium
Bayern Monachium 2:3 Inter Mediolan
Awans:Inter Mediolan

Olympique Marsylia 0:0 Manchester United
Manchester United 2:1 Olympique Marsylia
Awans:Manchester United
 

kocurcpsm

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jestem zly faktem ze real poradzil sobie z lyonem. Yhh, ale niestety byli lepsi. To trzeba im przynac. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Di Marii. Jestem ciekaw losowania. Po cichu jednak mam nadzieje ze w finale zobacze Gran Derbi :p
 
Do góry