Parias -peja diss

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Super tekst.. jakbyś pomyślał o co chodzi to może byś doszedł do wniosku, że...
- Pelson już się zmęczył tym wszystkim i powinien odpocząć bo nie wyrabia.
- Albo chodzi o to, że Pelson robi wszystko źle,, najpierw siada a później bierze krzesło..

Tak twoi rówieśnicy biegali tam w kominiarach ale nie wiem co to ma do dissu i tekstu.
 
M

marco9512

Guest
Bo Peja lubi kominiarki :) ELdo się z niego śmieje w Dissie jakbyś nie usłyszał. I ma rację. Mogę się założyć o wszystko co mam, że jego syn też będzie nosił kominiarkę. Haha
 
M

marco9512

Guest
Nie no skąd :) Ale jeśli ja coś wyolbrzymiam to zawsze jest coś na rzeczy :D
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Peja śmieje się z Eldo żeby założył kominiarke żeby zasłonić uszy. i nie rób z Peji niewiadomi kogo bo nie wiesz jakim on jest człowiekiem na co dzień.
 
M

marco9512

Guest
Tak się składa, że Mieszkam pare km od niego. Więc jakbym chciał to bym przebywał w tej dzielnicy co on. Ale jak widzę to dzielnice to boję się tam iść. On skończył tylko podstawówkę i to wszystko. Więc o czym gadamy ? Tak jak w dissie na Tede ,,Gruby Pojazd Tede 3" aga o tym, że pracuje CAŁY ROK nie mając przerwy. I tą prace pokazuje w kolejnych utworach, które są coraz bardziej denne
 

Steven92

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
285
Punkty reakcji
9
Wiek
15
Tak się składa, że Mieszkam pare km od niego. Więc jakbym chciał to bym przebywał w tej dzielnicy co on. Ale jak widzę to dzielnice to boję się tam iść. On skończył tylko podstawówkę i to wszystko. Więc o czym gadamy ? Tak jak w dissie na Tede ,,Gruby Pojazd Tede 3" aga o tym, że pracuje CAŁY ROK nie mając przerwy. I tą prace pokazuje w kolejnych utworach, które są coraz bardziej denne


Boisz się? Wiesz ja się nie dziwię.. hahaha.. Rozwiń to co napisałeś że pracuje cały rok? Niestety taka prawda że nie musi narzekać na brak koncertów, a to że nagrywa dissy które ci sie nie podobają bo jesteś z lalusiów ubóstwiających Krystynę Ronaldżi to przepraszam i przestań tak bronić swojego idola piłki w innych tematach.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Tak się składa, że Mieszkam pare km od niego Więc jakbym chciał to bym przebywał w tej dzielnicy co on. Ale jak widzę to dzielnice to boję się tam iść.
No właśnie.. gdybyś się nie bał tam iść to może byś go poznał a tak to nic nie wiesz bo się boisz. pewnie, że dostaniesz wpi.erd.ol za to, że jesteś lamusem. Więc po co się wypowiadasz na jego temat i to nie jego wina, że wychował się na takiej dzielnicy. I po 'dzielnicach' ludzi oceniają tylko idioci. Czuj się.
On skończył tylko podstawówkę i to wszystko.
Czy jest mało inteligenty, głupi ? Nie. nagrywa zaj.bis.te teksty o życiu z przekazem. Ma pojęcie o wielu sprawach. Miał ciężkie życie więc nie skończył szkoły choć miał ambitne plany.. np. związane z Judo.
Tak jak w dissie na Tede ,,Gruby Pojazd Tede 3" aga o tym, że pracuje CAŁY ROK nie mając przerwy. I tą prace pokazuje w kolejnych utworach, które są coraz bardziej denne
Praca to tylko koncerty ? Chyba nagrywając te "DENNE UTWORY" pracuje zamiast siedzieć i nic nie robić.
Ostatni denny utwór o tobie (czyt. o hejterach) był bardzo dobry i może wyciągnij coś z tego kawałka bo jesteś śmieszny.
 
M

marco9512

Guest
Pare tekstów Peji

,,Usiądź, weź krzesło, kim jest :cenzura: Pelson"
To co on siada i dopiero bierze krzesło ? Lepiej niż Chuck Norris

,,To nie Zielona Góra, potraktuję cię poważniej"
Hah czyli jednak był świadomy tego co robi. I tym tekstem pokazał jaki jest.

,,Wiec uważaj na astme przestań sapać sie nazwiesz"
Astma choroba nie groźna peoretycznie. Ale po grzyba śmieje się z choroby ? Jednak nisko upadł

Diss pt. ,,Gruby pojazd z Tede 3" w refrenie składającym się z 4 wersów 3 razy jedzie mu od kur**. Nie stać na lepszy tekst ? Jakby mógł to by nałożył każdemu kominiarkę. Nawet noworodkowi. I co się śmieje z Eldo ? Ma odstające uszy. Nawet schował w klipie PARIAS w czapkę. Co mu do tego ?

Z tego samego Dissa. Mówi, że w przeciwieństwie do niego nie musi odwoływać koncertów. Tede sam powiedział, że odwołał koncert dla Ryśka. Odwołał po tym incydencie w Zielonej Górze. Jednak Peja sam nie wie co gada

Inny diss z NAS pt. ,,anty Liroy"
Śmieją się z jego wzrostu. Jego wzrost to 175 jak się nie myle. A Peja też 175 ? Czyż to nie głupie ? Jadą mu od kurdupla. Czyli Peja sam siebie także nazywa kurduplem :) Jak miło

Stven
Miałem dobre zdanie o tobie ale jakieś 50 ostatnich postów twoich rozwiewa moje wątpliwości. Ja jestem lalusiem ? HH słucham pod 5 lat. Słucham każdy Diss i analizuję go. W każdym pojawi się głupi tekst. Eh ty jeden post chyba w dziale HH i szpaner ? Heh dobre :)
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
To co on siada i dopiero bierze krzesło ? Lepiej niż Chuck Norris
Właśnie o to chodzi.. Peja wyśmiał Pelsona, że ten robi wszystko odwrotnie, ciężko skminić?


Hah czyli jednak był świadomy tego co robi. I tym tekstem pokazał jaki jest.
I co w tym złego ? Był świadom i jest, że zrobił źle i powtarza to wielokrotnie więc robisz z siebie cymbała w tym momencie.


Astma choroba nie groźna peoretycznie. Ale po grzyba śmieje się z choroby ? Jednak nisko upadł
Może dlatego, że Pelson się tym szczyci ? Szczycić się można a wyśmiać to już nie ? Przypomnij sobie kawałek w którym Pelson nawija, że nie przeszkadza mu astma przy jaraniu.

*peoretycznie- komu zaje.eb.ałeś te słowo ? Nie używaj słów których nie znasz znaczenia.

jakby mógł to by nałożył każdemu kominiarkę. Nawet noworodkowi
Co ci do tego ? Straszne bo w klipie nałożył im kominiarki.. pewnie po Jeżycach też biega w nich z kolegami. Byś poszedł sprawdzić ale przecież 'się boisz'. To tylko głupi teledysk, co za idiota czepia się teledysków.

Tede nie odwołał mu żadnego koncertu bo nie jest w stanie.. nie ma takiej 'mocy'.


Kilka tekstów Parias:

"Weź rozbieg i :cenzura:nij barana w ścianę."
"Zbierasz puste butelki? Dam ci parę po Ptysiu"

Bardzo twórcze, pocisk w stylu dziecko z przedszkola.
Co Pelson ptysia pije, że ma takie butelki ?

"Ale twoja waga w rapie wciąż jest piórkowa."
Ehm tak tyle, że Włodi wszystkich swoich płyt sprzdał tyle co Peja jednej- dowolnej.

]Ej, ty! Nie stój pod Żabką, tylko nagraj dobrą płytę.
W przypadku Peji jedno nie wykluczyło drugiego.

"chora atmosfera przesiąknięta nienawiścią."
Mówi to człowiek z Molesty z której zaczerpnąłem 'pie.rd.ol system'


Co do śmiania się z wzrostu to nie chodzi dosłownie o centymetry.. można się tego domyślić a nie robić z siebie kretyna.

Jedzie mu od ku.rwy u wytłumaczył czemu tak go nazywa. Posłuchaj sobie dissów Tupaca i innych 'czarnuchów' a zobaczysz ile tam jest przekleństw i wyzwisk. I to są dissy a nie debaty w stylu Tede gdzie jest jedno przekleństwo, zero ostrości i same denne argumenty.w
 
M

marco9512

Guest
No Peja Polski Tupac. Jedzie na jego bitach. Heh

Dlaczego Peja ma tyle płyt sprzedanych ? Bo dzieci słuchając ,,:cenzura: policję" myślą, że są super. Wow a jak im się coś stanie to do kogo biegną ?
Krzesło. Najwyraźniej ty jesteś :cenzura:i*** skoro lepiej rozumiesz jego teksty niż sam Włodi, który jest wewnątrz tej nagonki

Pelson może i pije Ptysie. I co ? Nie może pić ? Zresztą do rymu. Ty pewnie nie mieszkasz w takiej metropolii bo nie wiesz jakie są dzielnice największe. Idziesz i nagle ktoś z noże wychodzi. No pogratulować Peji miejsca zamieszkania. Uważa się za Hardcora bo jeździ samochodem bez prawka ? ,,Peoretycznie" to literówka. Miało być teoretycznie. Cóż ty jesteś :cenzura: i pewnie nigdy nie zdarzyła ci się literówka

Pelson mówi, że mu nie przeszkadza w jaraniu astma sam tak powiedziałeś. I co ? Mówi jak jest. Nie unosi się tylko mówi a Peja kur** frajerek zaraz będzie się śmiał, że ma ktoś raka. On niczym mnie nie zaskoczy

Peja pt. ,,997"

Nie chce mi się wstawiać tyle zdań bo jest co. Nie mam czasu na analizowanie jego słabych utworów
Pewnie znasz i se przypomnij co tam jest. Zobaczysz jaki jest naprawdę.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
No Peja Polski Tupac. Jedzie na jego bitach.
Tede pod.je.bał bit HG:).Peja to Polski Tupac ? Nie ale powiedzmy, że obydwaj zrobili coś podobnego. Tupac dał czarnym ludziom nadzieje i pokazał, że oni też mogą godnie życ i nie są gorsi. Peja zrobił to z biednymi ludźmi z gorszych domów i dzielnic. Że można sobie poradzić. Ale masz za małego ch.ujka ( czyt. jesteś za młody ) żeby to pojąć.

Dlaczego Peja ma tyle płyt sprzedanych ? Bo dzieci słuchając ,,:cenzura: policję" myślą, że są super.
Hm nigdy nie widziałem żeby takie dzieci kupowały płyty Ryśka. Widziałem za to sporo dojrzałych osób. Rysiek nawija je.bać policję ? Coś ci dolega ? Posłuchaj sobie jego starych płyt i może czegoś się nauczysz o życiu. "takie dzieci' płyty Ryśka ściągają z neta a kupują te płyty ludzie inteligentni i właśnie dlatego ty takiej płyty nie kupisz.

Krzesło. Najwyraźniej ty jesteś :cenzura:i*** skoro lepiej rozumiesz jego teksty niż sam Włodi, który jest wewnątrz tej nagonki
Gó.wno mnie obchodzi co myśli pseudointeligent Włodi, Peja wytłumaczył o co chodzi i tyle w tym temacie
Pelson może i pije Ptysie. I co ? Nie może pić ? Zresztą do rymu.
Jak Peja by takie coś nawinął to byś go wyśmiał ale jak Pelson to co tam.. trzeba obronić. Niech se pije nawet kubusia albo mleko ze smoczka ale przy tym niech nie pozuje na gangstera i wielkiego kozaka bo to śmieszne.
Ty pewnie nie mieszkasz w takiej metropolii bo nie wiesz jakie są dzielnice największe. Idziesz i nagle ktoś z noże wychodzi. No pogratulować Peji miejsca zamieszkania
A skąd możesz wiedzieć gdzie mieszkam. Skończ z tymi tekstami bo o takich sprawach mam pojęcia ty udajesz eksperta a nawet nigdy nie byłeś na dzielnicy obok której mieszkasz.
Mieszka i co z tego ? To jego wina ? Tam się urodził i tam mieszka i nie boi się tam chodzić w przeciwieństwie do cio.t bez ch.uja więc o co masz problemy. A powiedział on kiedyś, że jest hardcorem bo jeździ bez prawka ? Nie. Więc po chu.j te teksty.
,Peoretycznie" to literówka. Miało być teoretycznie. Cóż ty jesteś :cenzura: i pewnie nigdy nie zdarzyła ci się literówka
To nie literówka tylko skopiowałeś z jakieś strony i nie wiesz co te słowo oznacza.
Pelson mówi, że mu nie przeszkadza w jaraniu astma sam tak powiedziałeś. I co ? Mówi jak jest. Nie unosi się tylko mówi a Peja kur** frajerek zaraz będzie się śmiał, że ma ktoś raka. On niczym mnie nie zaskoczy
Peja też mówi jak jest. Że Pelson sapie bo ma astmę i co w tym złego ? Jak śmiali się z Peji, że jest sierotą to było wszystko ok. Udajesz kozaka, wyzywasz na forum.. może przejdź się w końcu na Jeżyce bo masz blisko i powiedz Peji w twarz co o nim myślisz ? Nie bo się boisz.. xDD

TAk Peja nagrał 997 i uważasz to za słaby u twór więc gratulacje. Nagonka na policje, każdy to robił i co tego ?
Molesta jechała system policje, szerzyła nienawiść itd.
Może posłuchaj sobie stare kawałki Peji, nie tylko te haniebne to zobaczysz dlaczego uznawany jest za legendę. Udajesz eXXperta a nie znasz jego twórczości. Posłuchaj sobie jak nawijał o życiu i jak dawał ludziom przekaz. Zobaczysz jak jest naprawdę.
 

jhgodh

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
lubuskie
Łał, normalnie szacun. Solidarność warszawskich raperów, za Tedem stali murem. Kurczę, z jakiej paki oni tutaj? :/

Powiem szczerze, że nie obchodzą mnie te dissy i trzymam się od nich z daleka. Kocham muzykę Peji, uważam że Tede robi muzę dla osłów i tyle, no. Każdy ma prawo mieć opinię.
 

endokus

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
cytat
Cytat
,Peoretycznie" to literówka. Miało być teoretycznie. Cóż ty jesteś :cenzura: i pewnie nigdy nie zdarzyła ci się literówka

To nie literówka tylko skopiowałeś z jakieś strony i nie wiesz co te słowo oznacza.

Jeżeli ktoś ma wątpliwość co do tego, że przynajmniej cześć fanów Pana Ryszarda jest ograniczona umysłowo tu ma tego najlepszy dowód.

Edit:
"Weź rozbieg i :cenzura:nij barana w ścianę."
"Zbierasz puste butelki? Dam ci parę po Ptysiu"

Bardzo twórcze, pocisk w stylu dziecko z przedszkola.
Co Pelson ptysia pije, że ma takie butelki ?

Umyj uszy.
 

endokus

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Spory nie są potrzebne, ale wymiana opini jak najbardziej jest potrzebna.
Dla jednego Parias dla drugiego Peja, jeżeli Peje jest za co oceniać to Pariasów wręcz przeciwnie. Ich można oceniać jedynie za ten diss bo jeszcze nic nie wypuścili przecież.

Edit:
Przeczytałem przed chwilą cały wątek i nie mogę się powstrzymać by skomentować jedną z wypowiedzi ktoś napisał, że "Za Peją stoi wiele dobrych raperów m.in. Liroy...." .
No kto normalny wymieni Liroya jako dobrego rapera :lol:
 
Do góry