Parias -peja diss

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
[[url="code]http://www.youtube.com/watch?v=BCxZttmKiuA[/code]"
video[/url]

Jak dla mnie zjedli peje.
Myśle że chłopaki z Parias a w szczególności Włodi cieszą się takim autorytetem na scenie że co kolwiek RPS by nie odpowiedział to i tak nie wygra tego dissa.
A kawałek jest rewelacyjny!!
Świetne teksty, punche, styl!! Jedynie bit za cicho.
 

czaki93

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem dobry bit... Ale najwidoczniej chłopaki to dopiero co napisali i puścili w eter... Dla mnie Peja zawsze będzie nieodłączną Historią Polskiego Rapu... Na ostatniej płycie pokazał że wrócił do Old'schoola...
 
T

Tazzmann

Guest
Kozacko, czekałem na to od dłuższego czasu. To chyba pierwszy tak poważny beef na polskiej scenie. Parias pokazał klasę, pokazał, że można pojechać po kolesiu inteligentnie bez używania wyzwisk, obelg itd. W mojej opinii Rysio został zjedzony w pierwszej rundzie. Jak dla mnie to on sam się zjadł już dawno, bo od albumu "Na legalu" coś mu na banie siadło.

Obserwuje polską rap scenę właściwie od początku, od lat '90. Można popierać Rycha, można na niego szczać ale nie zapomnę mu tego, że w tak błachy sposób podzielił polską scenę. Ja wybieram rap z klasą, a nie koksów w czarnych kominiarkach. Każdy z nas ma swój punk widzenia i swój wybór.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
chłopaki z warszawki pokazali, że można pojechać inteligentnie w przeciwieństwie do Rysia, który już dawno stracił miano autorytetetu u wielu ludzi, kiedyś był szanowany, bo w końcu to historia Polskiego HH,dziś jego fanclub to głownie dzieciaki które w przeklinaniu i bujance i rozróbach po osiedlu widzą sens tej muzyki.Teraz Rychu, to tylko marne wyzwiska i melanż nic poza tym, zero przekazu, rymuje o biedzie której nie ma, o ku.. i towarze, szkoda że tak upadł.

Jak dla mnie zmiażdżyli SLU i tyle.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Czułem, że w końcu Parias'y coś zadziałają. Jak już wszyscy zdążyli stwierdzić - po prostu go zjedli, nic więcej nie mam do dodania .; )
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
śmieszne gadanie, że on zmiażdżyli Ryśka. Zaraz RPS odpowie i będzie inna gadka.
Kawałek dobry ale nie jest jakiś super miażdżący.. Peja spokojnie odpowie.
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
ogolnie spodziewałem sie czegos lepszego.

Bit sredniawka, tekstowo powiedzmy ok, pelson - w sumie spodziewałem sie po nim troche wiecej (momentami mam wrazenie jakby nie trafiał w bit), włodi - kiepsko no ale nigdy za nim nie przepadałem wiec nic nowego (no i ta "waga piorkowa" i tekst o zuromie jakies takie nie trafione), jedynie zwrotka eldo zaje.bista.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
ogolnie spodziewałem sie czegos lepszego.

Bit sredniawka, tekstowo powiedzmy ok, pelson - w sumie spodziewałem sie po nim troche wiecej (momentami mam wrazenie jakby nie trafiał w bit), włodi - kiepsko no ale nigdy za nim nie przepadałem wiec nic nowego (no i ta "waga piorkowa" i tekst o zuromie jakies takie nie trafione), jedynie zwrotka eldo zaje.bista.


czegoś lepszego? to chyba chłamu peji nie slyszałeś, jak sie chwali incydentem w zielonej, jego typowe "przecinki", muzyce dla pieniedzy :lol: :mruga: , jakiś parasol krzesło?? o co chodzi?

generalnie to niedlugo bedzie trudno wymienić kogos z rap sceny o którym szanowny Ryszard diss'a nie nagrał. Jak ktoś napisał -czekamy na dissa przeciw wszystkiemu i wszystkim, oby chociaż argumenty wymyślił dobre...
 

ProDoktor

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2008
Posty
163
Punkty reakcji
0
ogolnie spodziewałem sie czegos lepszego.

Bit sredniawka, tekstowo powiedzmy ok, pelson - w sumie spodziewałem sie po nim troche wiecej (momentami mam wrazenie jakby nie trafiał w bit), włodi - kiepsko no ale nigdy za nim nie przepadałem wiec nic nowego (no i ta "waga piorkowa" i tekst o zuromie jakies takie nie trafione), jedynie zwrotka eldo zaje.bista.
Co jak co ale to z wagą piórkową to chyba najlepszy punch w tym dissie.
Mi się bardzo podoba, śmieszą mnie dzieci SLU ktore teraz nie wiedzą w ogóle co to za typy nagrywają na ich bożka.
Jeśli Peja odpowie to wątpię żeby Parias znów coś nagrał, po prostu nie będzie im się chciało walczyć z nim, oni to zrobili bez spinki i z uśmiechami na twarzach bo o to chodzi w rapie, a peja najchętniej by założył kominiarkę i zrobił im wjazd na chatę zamiast przemyśleć i nagrać coś lepszego od bluzgów, argumentów z dupy i spinania się.
 
M

marco9512

Guest
Ja wypowiem się na temat Peji

Dla mnie Peja to marny pionek. Na koncercie w Zielonej Górze pokazał co potrafi. I tu już nie ważne czy coś wypił czy się naćpał przed koncertem. To co zrobił to skandal. DO 15 latka mói, że jest kur** ? No bez jaj. Jeszcze innym gada, żeby go rozje***. Ciekawe co on by zrobił gdyby do niego doszedło 10 koksów na kogoś ,,rozkaz".

CO do dissów Peji to też żenada. Ostatni diss na Tede to kompletny nie wypał. Może muzyczka fajna ale teksty typu ,,Tede stara kur**" Peja się nie zna na muzyce kompletnie. Ilu jest w Polsce ludzi związanych z Hip Hopem ? Gural - Śpiewa o tym jak on patrzy na świat. Tede śpiewa włąściwie o wszystkim a w dissach wykorzystuje argumenty a nie to co Peja.
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
czegoś lepszego? to chyba chłamu peji nie slyszałeś, jak sie chwali incydentem w zielonej, jego typowe "przecinki", muzyce dla pieniedzy :lol: :mruga: , jakiś parasol krzesło?? o co chodzi?

Słyszałem, problem w tym ze nie porownuje dissu Pariasu do peji tylko do ogołu polskiego hh i np. tego jakie kawałki wczesniej pelson nagrywał.





Co jak co ale to z wagą piórkową to chyba najlepszy punch w tym dissie.

Co jak co Peji mozna sporo zarzucic ale jednak miał troche swojego wkładu w polski hh, fanow tez ma sporo, duzo osob go słucha/słuchało, sprzedał troche płyt, zagrał troche koncerotow wiec nie pasuje mi tutaj ta "waga piorkowa" w porownaniu do Włodiego jest to dosc duzo wiec jaka on ma wage?



Ja wypowiem się na temat Peji

Odnosnie Peji jest juz kilka tematow, ten bezposrednio go nie dotyczy.


Ostatni diss na Tede to kompletny nie wypał.

Ostatnio jesli sie nie myle wyszedł czarny wrzesien czyli bardziej kompilacjia dissow niz diss sam w sobie no ale mniejsza bo bedzie ze sie czepiam ; p

Gural - Śpiewa o tym jak on patrzy na świat. Tede śpiewa włąściwie o wszystkim a w dissach wykorzystuje argumenty a nie to co Peja.

Po pierwsze to obaj nie spiewaja (oze pede czasem sie zdarzy) tylko melorecytuja.
Po drugie w zasadzie obaj nawijaja o wszystkim i o niczy.

PS. Nie jestem fanem Peji ; p
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
Dyskusja na YT jest dosyć napięta więc przeniosę się tu :p

Kurcze.. pokazali klasę. Zrobili to z głową bez k**w w każdym zadaniu. Wdeptali Ryśka w ziemię inteligentnie i mocno.
 

eRPe

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Może nie przesadzajmy z tym miażdżeniem i wdeptaniem w ziemię, ale do Molesty Rychu nie podskoczy
 
W

wroneczki4

Guest
Jak dla mnie jest tak:
Bit- 1 klasa
Pelson- słabo, ale 1 było dobre: jego początkowe "pucio pucio"
Włodi- :cenzura:i*****!
Eldo- nawet, nawet.
Ogólnie diss dobry. Pokazali, że można odpowiedzieć bez chamstwa i wymyślania bajek.
 

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
Ja nie miałam nic do Ryśka dopóki nie zaczął przeginać. Wojna z Tede to jedna sprawa, ale po co dopierdzielał sie do Pelsona i Eldo? Nie podważam tego, że Peja jest jednym z odnóg korzeni Hip Hopu ale to nie znaczy, że może sie tak zachowywać. Tym za kogo sie uważa i obrażając innych raperów narobi sobie tylko wrogów i niepotrzebnie całkiem. Bo uważam, że za Molestą i Eldo stanie więcej ludzi niż za Nim...

Co do kawałka to wysoko ustawili poprzeczke. Bez wymyślania i wywyższania sie pokazali, że każdy z osobna ma coś do powiedzenia ale tylko razem mają taką siłe przebicia. Lepiej żeby Peja odpuścił i sie nie kompromitował więcej.
 

BeGieKa

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Zagłebie
W ogóle nie ma sensu o tym rozmawiać, bo wiadomo co by nie zrobił peja i tak go zniszczą.
Więc lepiej niech się pogodzi z przegraną i nie odpowiada przynajmniej zchowałby się honorowo
 
Do góry