Parias -peja diss

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Niektóre wasz komentarze to śmieszność :)
Wmawiacie ludziom, że Peja jest nikim w polskim HH. Ludzie, uspokójcie. Peja to ikona, najbardziej kojarzony polski raper i żadne dissy tego nie zmienią.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Niektóre wasz komentarze to śmieszność :)
Wmawiacie ludziom, że Peja jest nikim w polskim HH. Ludzie, uspokójcie. Peja to ikona, najbardziej kojarzony polski raper i żadne dissy tego nie zmienią.

nikt nic takiego nie powiedział. czytaj ze zrozumieniem.

a z tym najbardziej kojarzonym polskim raperem... na pewno nie najbardziej a nawet jeśli to, że ktoś jest najbardziej kojarzony nie znaczy że pozytywnie, zrobił swoje swego czasu, człowiek typu "dobrze zaczął, źle kończy".
Osboiście Paktofonikę uważam za najbardziej kojarzoną ekipę wczesnego polskiego hh podobnie jak Grammatik , Fisz, O.S.T.R, Kaliber 44. no ale to już inny temat..
 

Nolife

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
3
Pelson wprowadził w klimat.
Włodi pojechał mu po :cenzura:e, niczym bejsbolem po ciele.
A Eldo zniszczył psychicznie.

Miazga, ale co z tego jak Peja z niczym nie wyskoczy nie ta liga.
 
W

wroneczki4

Guest
Miazga, ale co z tego jak Peja z niczym nie wyskoczy nie ta liga.
Nie musi, ale zapewne odpowie.
Nie oszukujmy się, że dissy na peję nie zmniejszą jego dochodów i nic nie zmienią.
W ogóle te dissy tają jedno wielkie G...
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Grammatik , Fisz, O.S.T.R ? :D
Najbardziej kojarzeni ? .....
Paktofonika i K44 to przeszłość i nie z tymi ekipami HH się teraz kojarzy. na pytanie 'polski raper' bez wahania 70% społeczności polskiej odpowie Peja.To głównie dzięki niemu na HH zrobił się wielki polot w Polsce.

Przeczytaj wszystkie komentarze to zobaczysz czy 'nikt nic takiego nie powiedział.'.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Grammatik , Fisz, O.S.T.R ? :D
Najbardziej kojarzeni ? .....
Paktofonika i K44 to przeszłość i nie z tymi ekipami HH się teraz kojarzy. na pytanie 'polski raper' bez wahania 70% społeczności polskiej odpowie Peja.To głównie dzięki niemu na HH zrobił się wielki polot w Polsce.

Przeczytaj wszystkie komentarze to zobaczysz czy 'nikt nic takiego nie powiedział.'.

dobrze dziecko drogie idz i głoś chwałę Peji. pokój z tobą.
 

hiphop

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
ludzie co wy piszecie.. Peja jest legendą polskiego HH, nikt już go nie strąci z tronu. co do incydentu w ZG to wina leży pół na pół, co 15-latek robił na imprezie od 16 lat? Diss Parias nie zachwyca.. za Peją stoją dobrzy raperzy, min. PiH, Liroy, Borixon, Kajman, Słoń, Chada, itd. Podzielił scene hip hopu na gangsta raperów i raperów.
 

Warnesis

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
151
Punkty reakcji
1
Miasto
Bielawa
ludzie co wy piszecie.. Peja jest legendą polskiego HH, nikt już go nie strąci z tronu. co do incydentu w ZG to wina leży pół na pół, co 15-latek robił na imprezie od 16 lat? Diss Parias nie zachwyca.. za Peją stoją dobrzy raperzy, min. PiH, Liroy, Borixon, Kajman, Słoń, Chada, itd. Podzielił scene hip hopu na gangsta raperów i raperów.
Ale bredzisz, od kiedy ku*wa peja jest jakimś królem rapu?! Znam co najmniej dwa tuziny raperów których wolałbym słuchać niż tego "gangsta rapera"
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Można śmiało rzec, że większość z osób, które się zdołały się tu wypowiedzieć przedstawiły wyraźny dowód na to, że Hip-Hop nas od dłuższego czasu dzieli, zamiast łączy . Nic dziwnego, skoro można dostrzec znaczną różnicę w poglądach, oraz przekabacanie się który raper jest najbardziej kojarzony na scenie. Jedni wolą słuchać ulicznego przekazu wykonawców o społecznym marginesie i nienawiści do tego, co wokół człowieka się wyrabia i często wyznacza złą drogę postępowania, natomiast drudzy są zwolennikami inteligentnego przesłania, które porusza wiele kwestii i nie jest aż monotematyczne, a potrafi się odpowiednio zrelaksować.
 

hiphop

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
chcesz intelgentnego rapu? to słuchaj TDF'a, studia skończył.. Peja ma już lata świetności, dobre kawałki jak 'Jest jedna rzecz' czy 'Czas przemija' nie powtórzą się już w nowych albumach. Peja osiągnął wiele, platynowa płyta, złote.. Jedyna rzecz jaka mu została to zdominować cały HH, do odważnych świat należy
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
A co właściwie ma piernik do wiatraka? To że ktoś studia ukończył nie oznacza od razu, że tworzy inteligentną formę rapu. Równie dobrze śmiało mogę rzec, że Łona również ukończył studia na kierunku prawa i mogę go słuchać aż do woli ze względu na to, że osiągnął tytuł magistra. Już nie wspomnę o Adamie Ostrowskim, który edukował się w łódzkiej akademii muzycznej, albo o Eldoce, który postanowił obrać kierunek polonistyczny. Tak się dobrze składa, że oni wolą zachować resztkę zdrowego rozsądku będąc z dala od zbędnego szumu, niż promować siebie na wzór czarnoskórych gibiąc się na klipach, jakby nastała ogólnoświatowa pandemia szalonych orangutanów, które są obwieszone różnymi świecidełkami i są odziane w markowe o kilka rozmiarów za duże ubrania z groźnym wyrazem twarzy, jakby im ktoś do tego dopłacał. Dla mnie inteligentny rap, to nie pieprzenie farmazonów o dziwkach, nadmiaru szmalu, drogich wozach i koksie.
 
W

wroneczki4

Guest
ludzie co wy piszecie.. Peja jest legendą polskiego HH, nikt już go nie strąci z tronu. co do incydentu w ZG to wina leży pół na pół, co 15-latek robił na imprezie od 16 lat? Diss Parias nie zachwyca.. za Peją stoją dobrzy raperzy, min. PiH, Liroy, Borixon, Kajman, Słoń, Chada, itd. Podzielił scene hip hopu na gangsta raperów i raperów
Chciałeś zrobić z siebie idiotę? Mogę Ci pogratulować, bo z pewnością Ci się udało. Z tego co czytam, to nic nie wiesz i się udzielasz.
Peja ma jakiś tron? O ile wiem, to Ryszard nie jest jakimś wielkim dominatorem PL HH, że z 95% ludzi słuchających ten gatunek go uwielbia. Jeśli nawet takowy jest, to ten tron składa się z patoli, którzy się układają na jego "super krzesełko".
Wymyśliłeś fajny podział PL sceny. Tylko gdzie go znalazłeś? Raperzy w telewizji o tym mówili, czy może koledzy z podwórka Ci mówili?
Jeżeli chodzi o dominację w HH to Peja może śnić.
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
sląsk up!
tak...
trzeba poczekać co odpowie Peja, wtedy będzie wioadomo kto kogo połknoł.A swoją drogą Parias jeszcze na dobre nie powstał a już zaczynają od dissa...

Wiadomo dobry kawałek, ale przedewszystkim zasługi Panów z molesty i szacunek dla nich za całokształt na starcie podcina skrzydła RPS.
 

Zuken

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Diss mi się podoba. Eldo według mnie najlepiej "pojechał". Trochę nie fair to zrobili, bo Peja jest jeden, a ich tutaj trzech. Nie wiem w ogóle co Eldo ma do Peji. Czyżbym przespał jakiś ich konflikt?

Ps. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale Eldo w tym klipie wygląda dużo młodziej niż na klipie "Nie pytaj o Nią". Głos też ma inny.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Diss jest ogólnie dobry ale Włodi z tekstem, że waga Peji jest piórkowa w Rapie to żenada ogromna. Kim jest Włodi i jego dorobek przy dorobku Ryśka ? No ludzie, gadajta co chceta ale ten tekst jest po prostu jest śmieszny i nie na miejscu.

Wbijać:

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=83488 ;)
 

KAN

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Wielkopolska
Ja wiem, czy Peja wyzwał Eldokę? Powiedział tylko, że :cenzura: go obchodzi co powiedział Eldo. I tyle. Na to Leszek nawija na niego całą zwrotę i kończy wersem ":cenzura: mnie obchodzi co powiedział Peja". To raczej autodiss naszego filozofa w New Erze...
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
sląsk up!
Kim jest Włodi i jego dorobek przy dorobku Ryśka ? No ludzie, gadajta co chceta ale ten tekst jest po prostu jest śmieszny i nie na miejscu.




Ty sobie chyba żartujesz!!! :mruga: :Skandal, Ewnement, Taka płyta, radio ewenement, Nigdy nie mów nigdy, 2 solowe płyty, udział na wielu płytach volta, zipów, morwa, Wzgórza, gramatika , .....I ty piszesz kim jest włodi.Włodi to człowiek który zasługuje na największy autorytet i szacunek na polskiej scenie.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
CO ? :D
Może i naj.ebał tego wszystkiego ale przy Ryśku to mały pikuś :) Ze sprzedażą płyt i popularnością Włodi to żuczek przy Peji. O to mi chodziło a Ty ze swoimi żalami kompromitujesz się grubo w tym momencie.
...uliczne historie, Slums Attack, Całkiem Nowe Oblicze, Zwykła Codzienność, I Nie zmienia sie nic, Na legalu, wspolne zadanie, noja, pietnastak, fturujac, slu, styl zycia gnoja, na serio, czarny wrzesien. goscinne wystepy u 52 debiec, hg, firma, gural, pih, Trzeci Wymiar, sweet noise, wwo i u wielu innych. film - Blokersi. :) za uwage dziekuje. sory jak pominałem coś a pominąłem coś na STOPROCENT :]
 

dawkes

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
TORUŃ
hmm ja odkąd pamiętam słuchałem molesty, grammatika, peji
bez sensu jest dla mnie to, że ten beef podzielił ludzi na tych którzy są za Peją i na tych za PARIAS'em
to jest ich sprawa a jako słuchacz mogę tylko ocenić kto lepiej nawinął (jak dla mnie PARIAS)
no i oczywiście czekam na odpowiedź Peji, chociaż z drugiej strony jak Pelson to powiedział, że jest tym który skończył tą bitwę
i Włodi, coś :cenzura:go jego zwrota najlepsza dla mnie z tej nuty, mistrzostwo hehe :)
pozdro dla kumatych i bez napinki; taki rap, siema ;]
 
Do góry