Odżywki do paznokci!

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ja używam ostatnio tej odżywki Jessica, o której pisały dziewczyny kilka postów wyżej. Muszę przyznać, że bardzo wzmocniły mi się paznokcie. Przestały się rozdwajać i są mniej łamliwe.
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię diamentową odżywkę od sally hansen. Dodatkowo używam również ich firmy taki utwardzający żel akrylowy, który super zabezpiecza paznokcie przed mechanicznymi uszkodzeniami :)
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Super, że wspomniałaś o tym żelu bo właśnie czegoś takiego szukałam, a dzięki Tobie weszłam na stronę sh i poczytałam sobie o tym produkcie i brzmi ciekawie :) Wiesz może czy łatwo dostępne są te produkty w drogeriach?
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Dla mnie najlepsza z jaka mialam stycznosc to black diamond z GR, jest absolutnie zdrowa dla paznokci, szybko i skutecznie je wzmacnia, zapobiega lamliwosci oraz rozdwajaniu sie. Odzywka super sie sprawdza solo lub z lakierem :)
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Następnym razem jak będę zamawiała herbatki z zielnika to chyba sobie zamówię na spróbowanie. Często coś na próbę biorę jak mają w promocji kosmetyki.
 

Maria42

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Właśnie szukam jakiejś dobrej odżywki do paznokci i do skórek
 

papilotka55

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
no to ja ze swojej strony polecę Bio SOS dla skórek i paznokci z Eveline. To jest taki bardziej preparat aniżeli odżywka. Wmasowuje się go w paznokcie i skórki. Po takiej kuracji paznokcie wyglądają mega i są super wzmocnione ;)
 

Angelika22

Zbanowany
Dołączył
15 Luty 2020
Posty
14
Punkty reakcji
0
Maria a używałaś kiedyś kosmetyków Eveline do paznokci? Mają odżywki oliwki i inne. Ja kiedyś stosowałam odżywkę 8w1 i miałam fajne efekty, odbudowało mi płytkę super :) teraz używam tej odżywki do skórek i paznokci i świetnie działa także polecam
do48.jpg
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Hmmm może zerknij na odżywki z Eveline? Mają ich naprawdę sporo do wyboru, a od siebie najbardziej polecam diamentową. Szybko widziałam efekty, a paznokcie do dzisiaj są twarde i zdrowe,mimo że kurację skończyłam dobre dwa miesiące temu.
 

dinka88

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja ci polecam Bielendę , używam odżywkę z olejkiem z konopi siewnych- z tej wegańskiej linii Bio Vegan Nail Care. Super by wzmocnić paznokcie, moje już się tak nie łamią i nie rozdwajają
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Polecono mi Collistar 3 w 1. Dobrze regeneruję i wzmacnia paznokcie i chroni przed pękaniem. Jak macie łamliwe paznokcie to zróbcie sobie progesteron badania bo jego brak wpływa również źle na kondycję paznokci.
 

Aniela

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja kiedyś też używałam odżywki z eveline ale chętnie przetestuje coś nowego. Używałyście może Sally Hansen? Widziałam ostatnio na promce ale chetnie posłucham Waszych opinii;)
 

gaja5

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
9
Punkty reakcji
0
Koleżanka mi podrzuciła na wypróbowanie regenerujący lakier do paznokci zamiast odżywki. Szukałam czegoś na moje pazy, co by poprawiło ich stan i trafiłam na taki właśnie żel. Postanowiłam spróbować i pierwsze efekty zobaczyłam naprawdę szybko, po całej kuracji jest o wiele lepiej i widać pełną odbudowę struktury płytki paznokcia. Jedyny minus to zapach (intensywny i nieprzyjemny).





 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja poszalałam i kupiłam sobie taki olejek https://www.notino.pl/nails-inc/superfood-repair-oil-olejek-odzywczy-do-paznokci/ bo mi siostra go poleciła bo po ciąży strasznie jej paznokcie poleciały. I muszę powiedzieć, że widać poprawę już po 2 tyg. Przestały mi się rozdwajać i czuję, że są mocniejsze.
No to rzeczywiście zaszlałaś:))) Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na taką cenę ale również na notino upolowałam z polcenia taką odżywkę (ok 10 zł) https://www.notino.pl/delia-cosmetics/vitamin-power-12-days-witaminowa-odzywka-do-paznokci/ Stosuje dopiero tydzień, ale już widzę że mi się tak nie łamią
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Obecnie pomaga mi odżywka Care Colour z Eveline. Wybrałam odcień french, więc odżywka i wzmacnia moje paznokcie i ładnie na nich wygląda :)
 
Do góry