Odżywki do paznokci!

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Doba i sprawdzona jest ta odżywka, ona generalnie działa na skórki z którymi naprawdę nie ma po niej żadnego problemu.
7982222.jpg
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Od zawsze mam problemy z paznokciami, przeytestowałam mnóstwo odżywek i mam dwa swoje typy: pierwsza to odżywka Sally Hansen Nailgrowth Miracle http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/sally-hansen-nailgrowth-miracle-preparat-pobudzający-wzrost-paznokci-133-ml - przyspiesza wzrost paznokcia, wzmacnia je i uelastycznia. Drugim moim numerem 1 jest odżywka diamentowa Eveline http://eveline.eu/product/id/1590.ODŻYWKA_WZMACNIAJĄCA_Z_DIAMENTAMI.html jednak zalecana kuracja po trzy dni nie może być zbyt częśto powtarzana, przynajmniej u mnie , bo wysusza skórki.
 

joskin27

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Nie tylko wysusza skórki ale stosowana za długo szkodzi płytce paznokcia. Jest to kuracja bardzo silna można porównac do kuracji antybiotykiem jest okreslony czas zazywania bo potem szkodzi. Na blogach jest wiele info dziewczyny tłumacza to profesjonalnie.
A na kruche paznokcie odżywka z Evelina tylko 8w1 jest lepsza ;-)
 
D

Dorka123

Guest
ostatnio gdzieś pojawiły się informacje, że ta odżywka szkodzi i na paznokciach pojawiają się sine plamki... ja wolę nie ryzykować i trzymam się moich sprawdzonych odzywek jessici.
 
T

tuks

Guest
Polecam odżywkę New Nails. Kosztuje tylko 10 zeta - można ją zamówić w sieci. Przede wszystkim moje paznokcie są twarde, mają fajny błysk, nie mam problemów z ich malowaniem i generalnie, są utrzymane na takim poziomie, jakiego oczekiwałam. W zasadzie to dzięki temu produktowi udaje mi się utrzymywać paznokcie na wysokim poziomie.
 

Margareta30

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
A ja ostatnio kupiłam sobie hydro hard z Silcare i muszę przyznać, że całkiem całkiem. Po 3 tygodniach zobaczyłam wyraźną różnicę.
 
K

kargin

Guest
Ja również korzystam z odżywki new nails - moim zdaniem jest najlepsza z kosmetyków jakie testowałam. Po prostu przywróciła moim paznokciom życie, a inne? Przywróciły mojemu portfelowi pustostan ;/
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja stosuję eveline tę diametową i jestem bardzo zadowolona. Na początku trochę się bałam, bo faktycznie wiele dziewczyn pisze, że zniszczyły sobie nią paznokcie, ale z moimi nic złego się nie dzieje.
 
K

kargin

Guest
Odżywki dużo dają, u mnie efektem były po prostu zdrowe paznokcie i to nie przy użyciu jakiegoś środka nie wiadomo skąd wziętego.
Odżywka new nails niby tania, a efekty dała mi naprawdę super. Po wprowadzeniu odżywki nie ma już mowy o kruchości. Paznokcie są cały czas ładnie utrzymane.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
bardzo lubię phenomen oil z jessici, ale chciałabym jeszcze kupić jakąs odzywkę taką w lakierze, polecicie cos?
 
Dołączył
30 Marzec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mogę szczerze polecić odżywkę Alessandro. Dostałam ją od teściowej bo ona nie mogła jej zużyć do końca. Parę lat przedłużałam paznokcie akrylem ze względu na chorą tarczycę (słabe paznokcie) i wreszcie jak je zdjęłam i posmarowałam tą odżywką przez chyba 3 miesiące to efekt utrzymywał się aż 3 lata! Dopiero teraz mi się znów zaczęły łamać więc muszę ją kupić. Ostatnio widziałam ją w Douglasie. Droga ale starcza na długo więc pewnie ją kupię i dam siostrze bo więcej niż 3 miechy nie ma sensu jej stosować. Chyba, że zależy od przypadku, nie wiem :glare:
Ja dokładnie używałam tej o zapachu lawendy :123: Nazywa się Alessandro calcium nail hardener. Linka nie dają mi tu wlepić, przepraszam :)
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
odżywka Opium jest dość droga ale naprawdę mega skuteczna , moje paznokcie bardzo się wmicniły
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
O to chyba jakaś nowość od Jessici. Jakiś czas temu polecały dziewczyny odżywkę Phenomen Oil ale tej nie kojarzę. może warto się skusić :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
jaka29 napisał:
O to chyba jakaś nowość od Jessici. Jakiś czas temu polecały dziewczyny odżywkę Phenomen Oil ale tej nie kojarzę. może warto się skusić :)
Taka na szybko działająca odżywka która super sprawdza się to max in 1 - Sos z celii. Daje bardzo dobry efekt jeśli chodzi o utwardzenie płytki paznokcia.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Jedyną odżywkę jaką stosowałam na paznokcie to diamentowa z eveline. I muszę przyznać, że jest rewelacyjna bo paznokcie w końcu mi się nie rozdwajają. Ale aktualnie stosuje juz jako bazę pod lakier.
 
Do góry