Odżywki do paznokci!

anx5

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
literatura, film, gotowanie
Ja stosowałam z eveline slynną 8w1. Efekt nieziemski, to fakt, nawet miesiąs po stosowaniu paznokcie są jak ze stali, nie do złamania, nie rozdwajają się. jednak nie używam juz, bo przestraszyły mnie negatywne opinie o tej odżywce i zaczęłam doszukiwać się u siebie objawów oisywanych w internecie. Co gorsza co tam znalazłam, nie wiem, czy to moje wymysły czy nie, ale z odżywką trzeba uważać i stosowac bardzo ostrożnie.
 
A

asiajot

Guest
Ja zazwyczaj używam odżywki 8w1 z eveline. Tylko problem jest taki, że paznokcie rzeczywiście po niej wydają się zdrowsze i mocniejsze, jednak po przerwaniu jej stosowania szybko wracają do stanu sprzed kuracji.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
asiajot napisał:
Ja zazwyczaj używam odżywki 8w1 z eveline. Tylko problem jest taki, że paznokcie rzeczywiście po niej wydają się zdrowsze i mocniejsze, jednak po przerwaniu jej stosowania szybko wracają do stanu sprzed kuracji.
dla mnie przykladowo jest za silna. plytka mi sie rozdwaja na srodku..
 

Arielka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie też odżywka z Eveline diamentowa jest rewelacyjna.Zawsze miałam takie pazokcie,że ledwo co odrosły to mogłam sobie normalnie zedrzeć płytkę paznokcia no i do tego sie rozdwajały.Po stosowaniu tej odżywki mój problem zniknął:):)
 
D

Dobrawa

Guest
Na rozdwajające się paznokcie jest najbardziej sprawdzona odzywka Jessica. Nie znam osoby, która by nie była z efektów zadowolona. Ta firma ma kilka rodzajów odzywek, a ja mówie o tej:

5787876.JPG
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A ta odżywka ile kosztuje, i ile trzeba ją stosować aby był pożądany efekt?
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
a czy sa inne, nie tylko na rozdwajające się paznokcie, i gdzie mozna ja dostac? :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Znana i dobra. Już wiele razy się przekonałam, że lepiej wydać więcej ale mieć efekt lepszy i szybszy.
 
D

Dobrawa

Guest
A czy któraś z was korzystała może z odżywki Jessica Critecal Care do miekkich paznokci?
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Osobiście przyznam się że nie znam tej firmy :) ale czuje się bardzo zainteresowana bo mam problem z łamiącymi się paznokciami chciałabym je troszkę wzmocnić.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Jessica ma bardzo dobre produkty. Miałam już zarówno lakiery, odżywki, utwardzacz, wazelinkę, jak i typowe przyrządy do pielęgnacji. Polecam.
 
B

bajderman

Guest
Odżywka new nails, musisz tylko dać sobie jakiś czas. Tutaj nie ma mowy o negatywnym wpływie na paznokcie, są one cały czas w bardzo dobrej kondycji. Mnie to na prawdę dużo dało, bo bywało już tak, że paznokcie co trochę pękały.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Tak jak pisałam wcześniej jeszcze do niedawna nie znałam tej firmy ale stosunkowo niedawno pokusiłam się na kupno 2 lakierów od nich mianowicie głębokiej fioletowej szarości i królewskiego błękitu powiem że jestem zachwycona :) nie dość że kolory są naprawdę żywe to jeszcze lakiery są bardzo trwałe i nie odpryskują mi jak inne. Chyba zostanę z nimi na dłużej ! :D zastanawiałam się jeszcze nad zakupem odżywki do skórek bo mam z nimi notoryczny problem.... czy ktoś może mi coś więcej o niej powiedzieć ? jak się spisuje ? czy jest wydajna ? :D
 
M

maalamy

Guest
mam teraz GR (4in1), długo szukałam takiej bez formaldehydu, bo bałam się tych wszystkich skutków ubocznych
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
A używała któraś z Was dziewczyny odzywki z 18 karatowym złotem? Czytałam, że nie tylko wzmacnia paznokcie ale także utrzymuje ich odpowiedni poziom nawilżenia co jest bardzo ważne przy używaniu acetonu.
 
Do góry