Ocena męskości

LadySha

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
No i bardzo dobrze, że takie jak z 1 i 2 obrazka to są fajne spodnie :) Twój wygląd nie powinien być źle odbierany. :tongue:
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
ALAN06No mi właśnie chodzi o takie z pierwszego i drugiego obrazka.. no może ciut bardziej dopasowane.
Ale o takich jak z 3 i 4 to nie ma mowy :)

No i tak trzymać. :)

Teraz mam pytanie,czy tatuaże i kolczyki dodają męskości.
Maraks (założyciel tematu) jest zwolennikiem jednego i drugiego.
Ja tatuaży nie mam,gdyż nie chcę robić przykrości rodzicom.Mam natomiast przebite lewe ucho i czasami noszę kolczyk,ale tylko czasami.Nigdy nie miałem go w kościele, kiedy służyłem do mszy.;)
 

LadySha

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Tatua z zależ jaki, bo jak ktoś ma np Hello Kitty to średnio męski tatuaż jest, a jeśli chodzi o kolczyki to w uchu może być :D Tylko nie w brwi ;)
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Kolczyki mnie nie jarają, ale nie mam nic przeciwko.

Tatuaż sam planuje w tym roku zrobić, ale mi bardziej chodzi i jakiś tekst- sentencje i w bardziej ukrytym miejscu.
Chociaż podoba mi się jak niektórzy mają całe ręce w tatuażach w fajnych motywach.
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Kolczyk w brwi jest pedalski i kojaży mi sie bojami z dyskotek w białych koszulakach i rekawiczkach ,jężdzących na codzien golfem dwójką a jak kumple pożyczy to trójką.
Tatuaż będe juz miał za kilka dni (juz umuwiona wizyta) ciesze sie jak dziecko na widok nowej zabawki ,ponieważ ,iż moje najwieksze marzenie zostanie spełnione. Motyw biomechanika(połączenie elementów mechanicznych z ludzkim ciałem ,tak tak jestem fanem terminatora hej) na prawię połowe pleców. Musiałem się wam pochwalić.
Czy tatuaże i kolczyki sprawiają ,że ktoś wygląda bardziej męsko? Chyba nieszczególnie jakoś ,napewno bardziej niegrzecznie ,tak jak w cieżkich butach.
 
M

MacaN

Guest
Tatuaż to bardzo osobista sprawa bo jak ktoś to traktuje, jak założenie kolczyka to ma coś nie tak z beretem. Ja nie planuję zrobić tatuażu ze względu na to, że chcę iść do Wojska, jednak gdybym miał go zrobić byłby to ukoronowany orzeł i musiałoby to być dzieło sztuki nie zajmujące wielkiej powierzchni. Jednak tatuaż może rzeczywiście " dodać męskości " a raczej pokazać, że ktoś ma jakieś myśli, bądź poglądy i chce je obwieścić wszystkim.

Co do kolczyków - uważam, że jest to niemęskie. Nikomu nie uda się zmienić tego poglądu :p
 

LadySha

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Kolczyk w brwi jest pedalski i kojaży mi sie bojami z dyskotek w białych koszulakach i rekawiczkach ,jężdzących na codzien golfem dwójką a jak kumple pożyczy to trójką.
Zapomniałeś, że mają paszport polsatu.
To jak zrobisz ten swój tatuaż to lepiej wrzuć jakieś zdjęcie. Jak na połowę pleców to pewnie trochę roboty będzie.
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Oj to napewno nie pójdzie za pierwszym razem ,poza tym jeszcze pieniązków całych nie uzbierałem. A zdjęcia nie wrzucę bo jestem zbyt skromny aby pokazywać publicznie moje szczupłe i umieśnione plecy. Jeszcze ktos mnie rzopozna na ulicy

@macan racja ,skinhead powinien być zawsze czysty pod każdym względem i mieć wypastowane marteny na błysk aż w oczy razi.
 
M

MacaN

Guest
... nie wiem, jaki powinien być skinhead, nie jestem skinem i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego ;) Jedyne co mnie ze skinami łączy, to miłość do ojczyzny, ale skini to także nienawiść do innych, ja się od tego odcinam. Także jeżeli miało to być uderzenie we mnie to raczej nieudane, choć ja w ogóle nie widzę tutaj powodu, dla którego mi z tym wyjechałeś.
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Oj macan stereotypy ,skinhead to przedewszystkim czysty i schludny ubiór i wypastowane na błysk butki ,bez kolczyków oraz czysty umysł. Nie każdy skin jest neonazistą i agresorem ale miłośc to ojczyzny fakt. Myślałem ,że jesteś ,nie myśl czasem że to jakis atak w twoja strone czy coś takiego ,zapewniam ,że nie.
 
M

MacaN

Guest
Niestety, z mojego doświadczenia wynika coś innego, do twojego opisu skina przyłączają się skini, których ulubionym zajęciem jest męczenie murzynów, cyganów i ćpanie co popadnie :p

Heh ;) ja lubię mieć ładne włoski :D
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
To już jacyś wypaczeni są ,prawdziwi wigineli ,ale mniejsza nie będziemy offtopować. A co do tematu myśle ,że siła ,agresywność jesli trzeba są głowna cechą męskości ,bo wątpie aby "mężczyźni" przedstawieni na zdjęciu byliby w stanie obronić swoje kobiety.
Nie chce wyjśc na zbytnio nietolerancyjnego ale facet musi wyglądać jak facet a nie jak pedał.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Tatuaż sam planuje w tym roku zrobić, ale mi bardziej chodzi i jakiś tekst- sentencje i w bardziej ukrytym miejscu.
Chociaż podoba mi się jak niektórzy mają całe ręce w tatuażach w fajnych motywach.


Fajny tatuaż na rękach.
Mnie się nawet podoba,ale ze względu na rodziców i tak nie będę mógł czegoś takiego zrobić. :tongue:

5244542642_2_1_1.jpg
 

LadySha

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja w sprawie tatuażu postawiłam swoich przed faktem dokonanym i tak jest najlepiej chyba. Teraz chce zrobic drugi na karku, ale troche się wacham.
. A zdjęcia nie wrzucę bo jestem zbyt skromny aby pokazywać publicznie moje szczupłe i umieśnione plecy. Jeszcze ktos mnie rzopozna na ulicy

A to szkoda, ale nie bądź wredny zawsze możesz wysłać zainteresowanym na pw.

rajstopy-zdjecia.gif


A powiecie mi moze, że to już nie jest przegięcie?
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Zal czasami bierze jak w tych czasach podupada instytucja mezczyzny. Kobiety zreszta rowniez bo maja na to wplyw.

Wzrasta za to patologia unisexu... nie wiem, moze kiedys bedzie tylko jedna plec ? Max "rownouprawienie". Dobry niewolnik to jednoity niewolnik.
 

LadySha

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Mam nadzieję, że ie dożje czasów w których fceci będą chodzić w minióowkach i szpilkach. :S
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ja jestem za kolczykami w uszach i tatuażami, mam na nodze wizerunek czaszki ale jest parę innych.
Teraz chcę mieć taki jak wokalista Dissection - Jon Nodtveidt, na szyj - ewentualnie dodam coś od siebie.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e5/Dissection_live_in_2005.png

Nie lubię kolorów na tatuażach więc te wyżej mi nie pod pasowały. Osobiście uważam że tatuaże takie jak ma Nodtveidt lub "Shagrath" Thoresen są wskazane dla facetów. Kolczyki mam 3 w uszach puki co.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
tatuaż ? hmm jak dla mnie ok są np. tatuaże na plecach czy klatce piersiowej. na rękach (zwłaszcza przedramię) czy nogach to dla mnie ... pozerstwo. Mam wrażenie, że niektórzy pozerzy walą sobie tatuaże po to, aby udawać bardziej strasznych niż są naprawde :)

Nie odbierzcie mnie źle - jak tam pare postów wyżej kolega chce sobie na pleckach zrobić to spoko, ale umówmy sie, tatuaże na przedramieniu to moda - wystarczy spojrzeć na celebrytów, czy np. piłkarzy. Jakieś kolorki, k* kwiatki, ciekawe co jeszcze. No a że już wiecie co sądzę o trendach lansowanych przez kogoś tam więc dalszy mój komentarz chyba jest zbędny. Zresztą, za kilka lat minie moda i ci pozerzy, dzieciaki goniące za celebrytami będą w czarnej d*.

Rozumiem jeszcze rockman'ów, harleyowcow - u takich tatuaże to wręcz klasyka, ale te tatuaże na chudziutkich przedramionach, z kolorkami w jakieś pedalskie (tak, słowo wytrych ;) ) wzorki, kwiatuszki to prawdziwa porażka...

Ten z tatuzami na nogach mógłby sobie jeszcze ten sam wzór na czole pyknąć ;)

Po prostu jak ktoś ma , nazwijmy to, okreslone zachowania, określony styl to ok niech sobie robi tatuaż, ale jeśli ma to być kolejna krótkotrwała moda (czyli taka typowa chorągiewka na wietrze), wynikająca z tego, że prezenter w mtv ma tatuaż na przedramieniu, celebryta jakiś, piłkarz to ... bez komentarza.
 
Do góry