Ocena męskości

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Chłop powinien być silny, nie ogolony a to takie "panienki". Skóra gładka tak pupa niemowlaka, zarostu niektórzy z nich brak.

To jak ktoś ma gładką twarz to co? Ma wziąść gwożdzia i porezać sobie gębę by być bardziej męski.
Ja za parę miesięcy skończę 20 lat i mam gładką twarz .Kremów raczej nie używam,chyba że jest duży mróz, albo leżę gdzieś na plaży na słońcu.
Zarost mam taki,że przez tydzień bym go wyhodował,ale jest jeszcze jaśniejszy od moich już jasnych włosow więc wyglądalbym jak świnia. :D


Normalny facet ma w d* modę. Co najwyżej ma gust i jeśli trzeba to idzie do sklepu, kupuje ciuchy i ... dobrze w nich wygląda. I to czy w sezonie nosi się pasy, czy rurki szczerze go j*bie. W ogóle samo słowo "moda" wywołuje już u niego śmiech bo dla faceta nie liczy się moda tylko to czy ciuch dobrze na nim leży

Normalny facet nie powinien zakladać na siebie np.siedmioletniego garnituru.
Jeśli idzie do sklepu i kupuje sobie ciuchy, to są one aktualnie modne.Chyba,że robi to w lumpeksie bądż na targowisku.
A facet czy chłopak,który ma w d...e aktualna modę jest zwyczajnym łachudrą. :tongue:


Aj tam od razu dziecięce... Raczej radosne, ja osobiście lepiej się czuję, jak mam na sobie jaskrawe kolory.
Myślę, że część z nich to pedały, ale część to także chłopcy a nie mężczyźni.

Ja też lubię takie radosne jaskrawe kolory.A że jeszcze wyglądam bardziej na chłopaka niż mężczyznę, to taki ubior bardzo mi pasuje. :tongue:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Normalny facet nie powinien zakladać na siebie np.siedmioletniego garnituru.
Jeśli idzie do sklepu i kupuje sobie ciuchy, to są one aktualnie modne.Chyba,że robi to w lumpeksie bądż na targowisku.
A facet czy chłopak,który ma w d...e aktualna modę jest zwyczajnym łachudrą. :tongue:
twój przykład z garniturami jest mocno nietrafiony bo w modzie męskiej, zwłaszcza "garniturowej" bardziej liczą się pewne standardy, aniżeli chwilowa moda. (np. to, żeby długość rękawa marynarki była taka, aby mankiety koszuli wystawały 1 cm , albo garnitur na spotkanie biznesowe powinien być to garnitur wykonany z jak najlepszej tkaniny i ogólnie miał dobre jakościowo wykończenia bo podkreśla to status, prestiż itd. )

Facet w markowym, dobrze skrojonym , 7-letnim garniturze będzie wyglądał lepiej od 99 % tych facecików, którzy kupią jakiś tam gajer, tylko dlatego, że sprzedawca powiedział im, że "to jest w tym roku modne", a tak naprawde nie mają oni pojęcia jak się to nosi z czym itd. (np. jaka koszula do garnituru, jakie buty).

Podając przykład garniturów nie trafiłeś - ok, jest tu moda, czasem niektóre garnitury odchodzą do lamusa by za x lat wrócić do łask, ale tak czy siak nie mamy tutaj jakiegoś szaleńczego tempa. Nie trzeba robić wietrzenia szafy co rok. Więc jeśli ktoś ma gajer w szafie, który mimo wszystko jest zadbany , dobrze utrzymany to często lepiej gdzieś pójść w takim gajerze niż na siłę kupować nowy "bo moda".
 

LadySha

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Z mojego punktu widzenia ich wygląd by mnie odstraszył. Faet powinien być zadbany i pachnący, ale bez przesady żeby spedzał wiecej czasu przed lustrem niż ja. Do tego mężczyzna w obcisłych rurkach? Dla mnie są to spodnie wyłącznie dla kobiet. Mężczyzna powinien być kimś przy kim kobieta czuje się bezpiecznie, a taki "facet" z wyglądu osoby, która da jej bezpieczeństwo nie przypomina. Pewnie uciekałby jako pierwszy :027: . Jk jeszcze widze reklamy rajstop dla mężczyzn to już w ogóle...
 

DamianSlayer

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań/Wieluń
tak jak w latach 80' wjechała moda na taki z lekka pedalski image, tak znów powraca.... nie no serio wolę założyć może niezbyt modny styl niż wyjść tak na ulicę. eksponowanie własnej chudej sylwetki i zero barów - to ma działać na kobiety? nadal widzę ile i jakie laski interesują się mną a jakie i ile takimi dziwolągami. wniosek jest jeden - poważne kobiety wolą jeszcze mężczyzn ;)
 

LadySha

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jeszczę trochę i na ulicach zacznę spotykać facetów w leginsach. To by była komedia bym umarła ze śmiechy chyba.
nie no serio wolę założyć może niezbyt modny styl niż wyjść tak na ulicę
Facet to ma być facet, a nie jakieś dziwadło w obcisłych spodenkach. Ja u facetów nigdy nie zwracałam jakoś uwagi czy ubiera sie modnie, bo to facet, a takie dziwadła w rurkach. Jestem tolerancyjna, ale bez przesady ;)
 

DamianSlayer

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań/Wieluń
Jeszczę trochę i na ulicach zacznę spotykać facetów w leginsach. To by była komedia bym umarła ze śmiechy chyba.

Facet to ma być facet, a nie jakieś dziwadło w obcisłych spodenkach. Ja u facetów nigdy nie zwracałam jakoś uwagi czy ubiera sie modnie, bo to facet, a takie dziwadła w rurkach. Jestem tolerancyjna, ale bez przesady ;)

Robin Hood chodził w rajtuzach xD
 

LadySha

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Kiedyś to oni wszyscy chodzili ubrani dziwacznie. :D Teraz to odrzucające jak dla mnie i pewnie większości kobiet. Każda z nas cche faceta, a nie nową koleżankę. Masz takiego i potem sie dziwisz czemu Ci kosmetyki znikają :D Takie suche coś ja bym sie bała, że połamie mi sę ten facet lub nie wiem wiatr go zdmuchnie :)
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Ale przerzuciliście się teraz na budowę faceta a nie ubiór.

A co jeśli ktoś jest dobrze zbudowany i ubiera się modnie? Dalej pedał?

Podam swój przykład: pracy się nie boję, robiłem przez kilka miesięcy na budowach itp. Teraz jednak jestem bardziej przy komputerze, ale znam ciężką robotę.
Nie jestem chudzielcem, przy 186cm wzrostu ważę ok. 90kg.
Ubieram się IMO modnie tzn. dopasowane jeansy, koszule, kardigany, kolorowe t-shirty, trampki itp.

Jestem pedałem, który ma skórę jak pupa niemowlaka? Bo ja już nie wiem :<
 

DamianSlayer

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań/Wieluń
Ale przerzuciliście się teraz na budowę faceta a nie ubiór.

A co jeśli ktoś jest dobrze zbudowany i ubiera się modnie? Dalej pedał?

Podam swój przykład: pracy się nie boję, robiłem przez kilka miesięcy na budowach itp. Teraz jednak jestem bardziej przy komputerze, ale znam ciężką robotę.
Nie jestem chudzielcem, przy 186cm wzrostu ważę ok. 90kg.
Ubieram się IMO modnie tzn. dopasowane jeansy, koszule, kardigany, kolorowe t-shirty, trampki itp.

Jestem pedałem, który ma skórę jak pupa niemowlaka? Bo ja już nie wiem :<

pedały z siłowni też są jakbyś nie wiedział. wszystko siedzi w banii. ubiór to bardziej oddaje. natomiast nie każdy ubierający rurki jest gejem. po prostu jest piz*ą. i to się tyczy też ich awersu do ćwiczeń fizycznych i budowy ciała ala strach na wróble.
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
To nie chodzi o to,że nim jesteś, tylko ubierasz się (prawdopodobnie, bo przecież nie widziałam) tak, ze wywołujesz z nim skojarzenia.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
No to nic, nie pozostaje mi nic innego jak rozstać się z moją dziewczyną i powiedzieć jej, że jestem pedałem i niedorozwojem życiowym. I, że nie będę jej mógł w przyszłość utrzymać, a wszystko to przez mój ubiór :<

Ciężko w tym życiu..
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
pedały z siłowni też są jakbyś nie wiedział. wszystko siedzi w banii. ubiór to bardziej oddaje. natomiast nie każdy ubierający rurki jest gejem. po prostu jest piz*ą. i to się tyczy też ich awersu do ćwiczeń fizycznych i budowy ciała ala strach na wróble.
też tak to widzę, że wszystko jest w głowie. i jeden facet ubierze się, powiedzmy modnie, ale jak facet, a drugi ubierze sie "modnie" i będzie wymuskany jak piz*da(ot taki w polo, z chudziutkimi nóżkami - widać, że to jest puste, plastikowe, fałszywe).

Zresztą, same kobiety to nawet tutaj napisały - jak facet spędza więcej czasu nad wyglądem od kobiety , albo będzie buszował po sklepach ze swoim piz**owatym kolegą, w efekcie czego w szafie będzie miał tyle samo szmat co kobieta, no to coś tu jest nie tak. I tyle.

To wcale nie oznacza, że facet ma wyglądać jak lump. Można się ubrać hmm modnie, a jednocześnie jak facet (a nie jak piz*da)

Ubieram się IMO modnie tzn. dopasowane jeansy, koszule, kardigany, kolorowe t-shirty, trampki itp.
Pół żartem, pół serio:
- normalny facet nawet nie wie czy ubiera się modnie - po prostu go moda nie interesuje bo wie, ze 99 % projektantow to geje i/lub pedofile. Ok, nie da się od tego uciec, ale żeby z wypiekami śledzić co tam w modzie słychać to jakaś masakra.
- normalny facet ... nie wie co to kardigany :] Dla niego to jest ... sweter z guzikami. Jak te guziki są wielkie to kojarzą mu się ze swetrem babci, który widział jako dziecko u niej w szafie :D

jesli wiesz co to jest kardigan to zgaduję, że np. ... golisz się poniżej głowy bo dałeś sobie wmówić, że dzięki temu jesteś modny, nowoczesny mężczyzna (i do tego higieniczny co akurat jest bzdurą) - więc golisz klate, ręce, nogi, jądra, podbrzusze itd. itp. Czyja to wizja wtedy jest ? Jakiegoś pedofila projektanta. Ewentualnie wizja jakiejś gimnazjalistki lubiącej bawić sie w słoneczko ;) :D

Spoko, żartuję sobie trochę tutaj. Z reguły to jest tak, że rzut oka wystarczy, aby widzieć gdy ktoś ma przesadny odchył w stronę "modową". Można dbać o wygląd, ale przy tym można wyglądać jak facet, a nie jak marzenie jakiegoś pedofila.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
jesli wiesz co to jest kardigan to zgaduję, że np. ... golisz się poniżej głowy bo dałeś sobie wmówić, że dzięki temu jesteś modny, nowoczesny mężczyzna (i do tego higieniczny co akurat jest bzdurą) - więc golisz klate, ręce, nogi, jądra, podbrzusze itd. itp. Czyja to wizja wtedy jest ? Jakiegoś pedofila projektanta. Ewentualnie wizja jakiejś gimnazjalistki lubiącej bawić sie w słoneczko ;) :D

Mogę Ci wysłać foty moich nóg pach i rąk, jądra sobie odpuścimy :D

Na klacie i podbrzuszu niestety nie mam owłosienia a szkoda bo na klacie chciałbym posiadać ;D
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
twój przykład z garniturami jest mocno nietrafiony bo w modzie męskiej, zwłaszcza "garniturowej" bardziej liczą się pewne standardy, aniżeli chwilowa moda. (np. to, żeby długość rękawa marynarki była taka, aby mankiety koszuli wystawały 1 cm , albo garnitur na spotkanie biznesowe powinien być to garnitur wykonany z jak najlepszej tkaniny i ogólnie miał dobre jakościowo wykończenia bo podkreśla to status, prestiż itd. )

Facet w markowym, dobrze skrojonym , 7-letnim garniturze będzie wyglądał lepiej od 99 % tych facecików, którzy kupią jakiś tam gajer, tylko dlatego, że sprzedawca powiedział im, że "to jest w tym roku modne", a tak naprawde nie mają oni pojęcia jak się to nosi z czym itd. (np. jaka koszula do garnituru, jakie buty).

Podając przykład garniturów nie trafiłeś - ok, jest tu moda, czasem niektóre garnitury odchodzą do lamusa by za x lat wrócić do łask, ale tak czy siak nie mamy tutaj jakiegoś szaleńczego tempa. Nie trzeba robić wietrzenia szafy co rok. Więc jeśli ktoś ma gajer w szafie, który mimo wszystko jest zadbany , dobrze utrzymany to często lepiej gdzieś pójść w takim gajerze niż na siłę kupować nowy "bo moda".


Nie bardzo mogę się z Tobą zgodzić.Niby masz racje i nie masz racji.
Akurat w 7-letni garnitur chcialy mnie wsadzić moja mama i babcia.Był to maturalny garnitur mojego o 7 lat starszego brata.Ubzdurały sobie , że był drogi,więc musi być modny.Owszem przymierzyłem go i leżał na mnie jakby był na mnie szyty.Ale nogawki spodni były po prostu za szerokie,marynarka może jeszcze uszłaby w tłoku,jednak też to nie było to, co się aktualnie nosi.Dlatego grzecznie wytłumaczyłem,że w tym garniturze na studniówkę pójść nie mogę,nawet gbyby był od Versace,gdyż czułbym się w nim niedowartościowany. :tongue:
 

LadySha

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Nie jestem chudzielcem, przy 186cm wzrostu ważę ok. 90kg. Ubieram się IMO modnie tzn. dopasowane jeansy, koszule, kardigany, kolorowe t-shirty, trampki itp.

Ubieraj się jak tam chcesz, ale pamięaj, że luzie oceniją innych ludzi głównie po wyglądzie.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Jak dla mnie dopasowane jeansy powinny wyglądać mniej więcej tak:

5684530400_2_1_2.jpg5684555400_2_1_2.jpg

Poniżej to mamy do czyniena raczej z kalesonami. :tongue:

5684526406_2_1_2.jpg5684527250_2_1_2.jpg
 

Attachments

  • 5684542427_2_1_2.jpg
    5684542427_2_1_2.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 10

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Ubieraj się jak tam chcesz, ale pamięaj, że luzie oceniją innych ludzi głównie po wyglądzie.

I jak na razie jestem bardzo dobrze odbierany ;)

ALAN06No mi właśnie chodzi o takie z pierwszego i drugiego obrazka.. no może ciut bardziej dopasowane.
Ale o takich jak z 3 i 4 to nie ma mowy :)
 
Do góry