Oblicz Swoje Bmi

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja ze swojgo bmi tez nie jestem zadowolona za duzo....a slyszalyscie " naukowcy stwierdzili ze najbardziej pociagajace sa kobiety ktore maja bmi 20.43 " co wy na to?

jak mialam 20.43 bylam gruubaaa :p. zreszta teraz tez jestem
nie zgadzam sie generalnie :p co to za "naukowcy"??
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
ze co? boższe... ja bym nie wiem ile dała żeby miec w liczbie BMI na początku 1, czyli chociaż 19,9999999999 :p
tak naprawdę mnóstwo jest kalkulatorów BMI, ale wszytskie maja jeden i ten sam algorytm przeliczania :)
Ja liczyłam tu - - -> http://www.schudnijmy.pl/kalkulatory i wyszło mi 21,8
a boczki wylewają mi się masakrycznie. Generalnie wyglądam, jak to sie mówi "przy kości"
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ze co? boższe... ja bym nie wiem ile dała żeby miec w liczbie BMI na początku 1, czyli chociaż 19,9999999999 :p
tak naprawdę mnóstwo jest kalkulatorów BMI, ale wszytskie maja jeden i ten sam algorytm przeliczania :)
Ja liczyłam tu - - -> http://www.schudnijmy.pl/kalkulatory i wyszło mi 21,8
a boczki wylewają mi się masakrycznie. Generalnie wyglądam, jak to sie mówi "przy kości"


bo bmi nie okresla czy wygląd jest w normie tylko czy zdrową wagę masz.. wiec to ze masz bmi w normie nie znaczy ze boczkow nie ma..
lepiej liczyc "ręcznie".. bez sensu jakimis kalkulatorami przeciez
 

agaciorr

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czesc:)

Moje BMI wynosi 22.4 i niby to jest prawidlowe a i tak uwazam, ze powinnam schudnac do minimum 19 :( :(
 
K

Kulka83

Guest
moje 20 liczylam na www.schudnijmy.pl/kalkulatory ale jestem w trakcie pomniejszania bmi:)
 
M

Mia

Guest
dziewczynu przypominam ze bmi=body mass indeks a nie body fat indeks
jego celem nie jest liczenie tłuszczu ani grubosci tk tłuszczowej a jedynie masy ciała. jak kazde dziecko wie miesnie waza wiecej niz tłuszcz wiec wysportowana osoba ma wyzsze bmi.

ja juz zapomniałam jak to sie robiło...kalkulator pokazuje 17,5
 
K

Kulka83

Guest
wiadomo ale jak widzisz nizsze bmi jestes szczesliwsza niz to wyzsze nie:)? ale masz racje nie jest to zaden wyznacznik.
 

faustynka

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z krainy fantazji
ja mam 21,5 ale to jest mało istotne, ważne jest jak się czuję sama ze sobą
a czuję się tak, że idę zaraz na ściankę. dość obrastania tłuszczykiem, trzeba przejść do ofensywy ;)
 
Do góry