Oblicz Swoje Bmi

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
No moje Panie możecie sobie sprawdzić swoje BMI i może w końcu część z Was pozbedzie się kompleksów,że ważą za dużo ;)
BMI to wskaźnik nadwagi,ktory oblicza się w następujący sposób :

BMI <-oblicz swoje BMI



Wagę podajemy w kilogramach,a wzrost w centymetrach ;)


e43f9d467d066596802870d07d5ee3c9.png




Po obliczeniu wystarczy sprawdzić wynik:

* < 18,5 - niedowaga
* 18,5-24,9 - wartość prawidłowa
* >= 25 - nadwaga
* 25,0-29,9 Okres przed otyłością - otyłość
* 30,0-34,9 I° otyłości
* 35,0-39,9 II° otyłości
* >= 40,0 III° otyłości


 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
20,5 - w sam raz :D

Kasila - zrób coś z tym lepiej. Mam nadzieje że nie odchudzasz się i nie stronisz od jedzenia.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
ja mam 18,36 i tak już lepiej aniżeli pół roku temu hehe.. bo się nie mieszcze w zeszłoroczne spodnie..:D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
tak około 21,1...
niby prawidłowa waga, ale mnie nie zadowala;p
walcze z tym:p
ale nie za ostro, bo w moim wieku to raczej nie jest wskazane :D
 

jAasmin

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
37
18.. i nic tego już pewnie nie zmieni.. no chyba że jakiś bobasek w brzuszku:) ale to kiedyś..:)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
A jeśli by było 19 pewnie życie straciłoby sens...

żałosne.

W stanie niedowagi masz duże szanse na to, że nigdy nie doczekasz się potomstwa, lub będziesz ronić, jak wiele znajomych chudzinek - kuzynka, jedno poronienie, druga ciąża donoszona, ale 6 miesięcy leżenia w domku, sąsiadka - 7 razy roniła, za każdym razem po in vitro, bo nie mogła sama zajść w ciążę. Za 8 razem udało się. Nie chcę wiedzieć ile kasy na to poszło.
To tak poza nawiasem.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ja mam 21:) Co do niedowagi i problemow z zajsciem w ciaze-moja sasiadka,niby zdrowa ale patrzac na nia-zaawansowana anoreksja,wychudzona tak,ze az strach bylo patrzec.Wyszla za maz, pod rzad miala 4 poronienia.W koncu z mezem zrezygnowali ze staran i zaadoptowali dziecko bo lekarze powiedzieli im,ze przy jej niedowadze utrzymanie ciazy bedzie rownoznaczne z cudem.Nie rozumiem ludzi,ktorzy wygladaja jak przyslowiowe weszaki,a ciagle pierdziela gatki szmatki ze sa grubi...nie wiedza ze przez takie glupie podejscie,nie dosc ze siebie wprowadzaja choroby to moga tez namieszac zdrowym ludziom w glowach... :/ tak wlasnie ludzie ktorzy maja normalna wage i zdrowo wygladaja wpadaja w kompleksy a potem mozliwe ze i w anoreksje badz bulimie
 

Pinciaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
mi 18 wyszlo :mruga:
Jakos nie czuje zebym miala niedowage ... bo ciagle cos jem :D:D
 
Do góry