Nowy sezon, nowe seriale, czyli premiery!

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Walking dead powrócił. :) Pierwszy odcinek całkiem spoko, ale spokojny coś - bardziej poszli w horror niż akcję. :)
 

3la

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Katowice
Mrówa85 napisał:
Walking dead powrócił. :) Pierwszy odcinek całkiem spoko, ale spokojny coś - bardziej poszli w horror niż akcję. :)
Ojej, chcąc nie chcąc oglądam ten serial! Mąż uwielbia takie seriale, ech.. co poniedziałek na Foxie jestem zmuszona to oglądać ale na szczęście nie jest aż taki zły! :)
Sama seriale oglądam rzadko ale jak już to lubie takie typu chirurdzy, kiedyś oglądałam ostry dyżur - to był dopiero serial :)
 
D

Dobrawa

Guest
Czekam niecierpliwie na serial Grachi, który ma się pojawić 7 kwietnia na TeleToon. Serial młodzieżowy, ale zrobiony z humorem i fajną muzką. Jest o młodej czerodziejce, ktora pokazana jest przez pryzmat normalnego życia. Za granicami naszego kraju Grachi bije rekordy oglądalności. Myślicie, że spodoba się także polskiej publiczności?
 
D

Dorka123

Guest
z tego, co widzę w szkole i w necie to bardzo się podoba :) chyba sama z ciekawości zobaczę, o której to w ogóle leci?
 
D

Dobrawa

Guest
Dorka123 napisał:
z tego, co widzę w szkole i w necie to bardzo się podoba :) chyba sama z ciekawości zobaczę, o której to w ogóle leci?
Ja patrze na TeleToon+ to jest codziennie o 17.50 i 20.50.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
D

Dobrawa

Guest
No pare odcinków już zaliczyłam i moją sympatię najbardziej wzbudza Matylda :) No dziewczyna ma genialne pomysły i podoba mi się jej styl. Wtedy z Danielem w parku miała świetny kapelusz. Nie dziwię się, że mlodzieży się podoba jak ja sama chętnie oglądam.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Na kapelusz to i ja zwróciłam uwagę, choć nie kryję, że bardziej patrzyłam na Daniela. :p
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
To jest ciekawe, że wszystkie panie wzdychają na widok Daniela, mnie się o wiele bardziej spodobał Tony, chociaż przyznam, że na początku też Daniel :p
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Tony mi się zaczął podobać, jak zobaczyłam jego zdjęcie bez okularów. :p Sami przystojniacy w tej Grachi!
 
D

Dobrawa

Guest
No fakt, że bez filmowej charakteryzacji wygląda genialnie

TONY-CASUAL-3_11576-copia.jpg
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
U mnie w domu wszyscy w ogóle wniebowzięci, że to się teraz od nowa zaczęło, bo za pierwszym razem żeśmy poprzegapiali niektóre odcinki ;)
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
A co powiecie na nowy serial tvn - Szkoła? :D ja z nudy ostatnio sobie puściłem na playerze dwa odcinki i całkiem, cąłkiem można się pośmiać :)
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
rafii009 napisał:
A co powiecie na nowy serial tvn - Szkoła? :D ja z nudy ostatnio sobie puściłem na playerze dwa odcinki i całkiem, cąłkiem można się pośmiać :)
Widziałem odcinek z dziewczyną, która połknęła 4 tabletki przeczyszczające na raz, bo chciała się odchudzać. Faktycznie - pośmiać się można, ale to śmiech przez łzy. Ciekaw jestem kiedy skończy się hajp na tego typu seriale paradokumentalne.

Największą zaletą tego serialu są drewniane głosy aktorów. Oscary i Złote Globy będą latać w ilości hurtowej!
 
Do góry