Nowy sezon, nowe seriale, czyli premiery!

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
jankolodziejski napisał:
Ja z niecierpliwością czekam na nowe House of Cards
O matko, ja też! Ale to dopiero w lutym niestety. Albo stety - ja mam ferie od połowy lutego, jak zwykle cały sezon zostanie wypuszczony za jednym zamachem pewnie, więc wszystko sobie podczas wolnego obejrzę. :D

Muszę przyznać, że także zakochałem się w tym serialu. Kevin Spacey jako Frank Underwood jest genialny! :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Niedawno zaczął się nowy serial - Gotham, opowiada historię młodego Jima Gordona, czyli jeszcze zanim pojawił się Batman. Trzyma poziom :) Do obejrzenia mam jeszcze pierwszy odcinek American Horror Story: Freak Show, na pewno będzie tak udane, jak poprzednie sezony :)
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Ja w niedziele na pewno zasiadam do Ale kino+, gdzie startuje nowy serial kryminalny Frago nawiązującego do kultowej czarnej komedii moich uwielbianych braci Coen. Serial zgarną 3 nagrody Emmy, co musi świadczyć, że będzie co oglądać.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
No wiesz, to jest serial na podstawie filmu, z resztą nawet bracia Coen pomagają w jego wyprodukowaniu, więc ich styl jest w nim świetnie uchwycony, ale to serial na podstawie, wiec różnic jak i podobieństw jest dość sporo, nic tylko obejrzeć i się przekonać.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Oglądałam drugi odcinek, bo reszta domu chciała oglądać "oddaj fartucha", ale dziś od 22:00 jest powtórka dwóch pierwszych odcinków. Serial tyle co widziałam to bardzo intrygujący, już mam swoją bohaterkę serialu- Panią policjant :) To dziś zacznę jak należy od pierwszego odcinka :)
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Heh, skąd ja to znam jeden telewizor, kilku chętnych i każdy chce co innego. Dobra i powtórka, pooglądaj sobie spokojnie, na pewno nie będziesz zawiedziona. Ja ogólnie lubię kanał Ale kino+ mają fajne propozycje programowe.
 
D

Dorka123

Guest
Nie wiedziałam, że gra tam Bob Odenkirk, super, lubię go, a serial też po pierwszym odcinku na plucs ;) chce się więcej ;)
 

thorin55

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja póki co jestem bardzo zadowolony z nowego sezonu American Horror Story :) Wydaje mi się, że jest najlepszy ze wszystkich dotychczasowych :D
 

tadek33

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2014
Posty
21
Punkty reakcji
1
AHS jeszcze nie zacząłem ale w wolnych chwilach lecą nowe odcinki 2BrokenGirls, Castle i The Originals
 

Seniora

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
No ja akurat oglądam Castle. Fajnie obejrzeć z kawałkiem ciasta i kawą :)
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Ja czekam aż Puls w przyszłą środę puści pierwsze dwa odcinki "Bibliotekarzy". Z wartych uwagi nowych seriali już chyba tylko to mi zostało. No i puścili już trylogię "Bibliotekarza", żeby przygotować widzów :D
 
D

Dorka123

Guest
Na puls2 leci CSI:Kryminalne zagadki Las Vegas, stary serial, ale wciąga, oglądacie?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ja śledzę CSI Kryminalne zagadki Las Vegas na Puls 2. Pewnie znacie. :) Kto by ich nie znał, nie? ;)

1396608705_189da147cfa216dd02216489e2230463.jpg
 
Do góry