Nowy sezon, nowe seriale, czyli premiery!

Zorund

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Wieluń
Ostatnio ogladam Arrow, współczesna historia Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Wpasował się w moje gusta.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Jeśli chodzi o aktualne sezony, jak dla mnie:
Walking Dead 8+/10
Arrow 6/10
Person of Interest 8+/10
Dexter 7/10
666 Park Avenue 6+/10
Last Resort 7/10
Homeland 8/10
American Horror Story 8/10
 

mateusz_axn

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
W święta w AXN po raz pierwszy w Polsce mogliśmy oglądać nowy amerykański serial z gwiazdorską obsadą - Hatfields & McCoys: Wojna klanów. Jeśli jeszcze nie zdążyliście go zobaczyć, mamy dobrą wiadomość – AXN ponownie wyemituje wszystkie trzy odcinki sagi. W opartej na prawdziwej historii produkcji, niczym w walkach współczesnych gangów, króluje gwałtowność, przemoc i prawo odwetu. W postać bezlitosnego Anse Hatfielda, przywódcy klanu o przydomku Diabeł, wcielił się Kevin Costner, natomiast jego rywala, dawnego przyjaciela i towarzysza broni, Randala McCoya zagrał Bill Paxton. O tym, jak jedna sprzeczka może się przerodzić w międzypokoleniową wojnę, możecie się przekonać już 11, 18 i 25 stycznia 2013 r. o godz. 22.00 w AXN, oglądając kolejne odcinki serialu. Obaj aktorzy otrzymali nominacje do nagrody Emmy za najlepszą rolę męską, jednak to Kevin Costner powrócił do domu ze statuetką.

Czy uważacie, że jury dokonało właściwego wyboru? Który z aktorów wydaje wam się bardziej przekonujący w roli przywódcy klanu?
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Sunray- szkoda tylko, żę jak WD się rozkręciło to będzie przerwa do października :/

Z nowości, czekam teraz na program ostre cięcie - nie wiem, czy to nasz autorki pomysł ale zaciekawiłem się na tyle, że przetestuje pierwszy odcinek.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Zakończenie WD mnie trochę zawiodło, a początek nowego sezonu Gry o Tron nie zachwycił...
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Sunray - juz myślałem, że zemną coś nie tak :p W wd zginęło za mało bohaterów jak na to, czego można było spodziewać się po serialu.
W grze...wcześnie sezon skończył się bitwą o zamek, nadejściem złej armii pod mur itd. a w nowym odcinku nic o tym drugim. Tylko jednego "innego" pokazali - no żałosne.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Sunray napisał:
Zakończenie WD mnie trochę zawiodło, a początek nowego sezonu Gry o Tron nie zachwycił...
Ot co. Poziom odcinka może być, ale powtarzam to już któryś raz - nie nadaje się na zakończenie. W sumie nie czuję specjalnego napięcia w oczekiwaniu na kolejny sezon, jak to było w poprzednich finałach.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Rusza nowy serial pt. "Hannibal". W tytułową rolę wcielił się Mads Mikkelsen. Moim zdaniem, odważny serial i odważna rola. Czy przypadnie nam do gustu jak ten Hannibal z Anthony'm Hopkins'em którego mieliśmy okazję oglądać?
 

Alice88

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
93
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Mads Mikkelsen to ciekawy aktor, może nieźle wypaść w takiej roli. A co do Gry o tron to chyba muszę sobie przypomnieć poprzedni sezon, bo nie pamiętam na czym stanęło.

A Ostre cięcie też oglądam, ale średni z tego serial. Za to program fajny. :p
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Alice88 napisał:
Mads Mikkelsen to ciekawy aktor, może nieźle wypaść w takiej roli. A co do Gry o tron to chyba muszę sobie przypomnieć poprzedni sezon, bo nie pamiętam na czym stanęło.

A Ostre cięcie też oglądam, ale średni z tego serial. Za to program fajny. :p
GoT - to w sumie tak jak napisałem, Oblęzenie zamku Lanisterów, potem armia nieuamarłych pod krainą północy itd. Takie tam rzeczy niewarte wspomienia w kolejnym sezonie.
Z "ostrego" - widziałaś może odcinek z facetem w roli właściciela salonu? Fryzjer co się bał strzyc kobiety :O, sympatyczny był ale jednak.
Ostatnio wznowili Pamiętniki wampirów bo małej przerwie, jestem na granicy zerwania z serialem. Kiedyś to naprawde było cos fajnego a tera
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Nie widziałem tego - gdzie tacy są? :ninja2: Co to za program w ogóle, jest na playerze?
Mnie nic z seriali nie pociąga w tym momencie. Oglądałem Bez tajemnic, ale drugi sezon zrobił się słaby i odpuściłem. Teraz to czasem Kubę W i z dziewczyną Przepis na życie. Przymirzam się do Gry o tron, ale póki co brak czasu.
 

Alice88

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
93
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Mrówa85 napisał:
Mads Mikkelsen to ciekawy aktor, może nieźle wypaść w takiej roli. A co do Gry o tron to chyba muszę sobie przypomnieć poprzedni sezon, bo nie pamiętam na czym stanęło.

A Ostre cięcie też oglądam, ale średni z tego serial. Za to program fajny. :p
GoT - to w sumie tak jak napisałem, Oblęzenie zamku Lanisterów, potem armia nieuamarłych pod krainą północy itd. Takie tam rzeczy niewarte wspomienia w kolejnym sezonie.
Z "ostrego" - widziałaś może odcinek z facetem w roli właściciela salonu? Fryzjer co się bał strzyc kobiety :O, sympatyczny był ale jednak.
Ostatnio wznowili Pamiętniki wampirów bo małej przerwie, jestem na granicy zerwania z serialem. Kiedyś to naprawde było cos fajnego a tera
Haha no dobry był. Ale on się ogólnie bał kobiet chyba. Że będą histeryzować czy coś. Biedny zestresowany człowiek :D Aż mi go szkoda była, jeszcze prowadzący go zmusili do obsłużenia kobiety. Też bym wolała facetów strzyc, co nie zrobisz to chociaż nie dramatyzują.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Alice- no daj spokój, jak, się zgłosił do programu to chyba nie po to, żeby mieć salon fryzjerski jak w wojsku i strzyc tylko głowy na łyso. Dobrze zrobili że musiał obcinać babki.
GoT- chyba się zakochuje w Calisi :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Zaczęłam oglądać Hannibala i Hemlock Grove. HG bardziej mi się spodobało, ale Hannibal też całkiem dobry, Mads Mikkelsen pasuje do roli Lectera.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Hannibal zaczyna się rozkręcać dopiero po kilku odcinkach.
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
A ja nawet nie wiem o co dokładnie chodzi z tą zajawką w przypadku Gry o Tron. Pewnie nawet nie wiem co tracę. ;)
 

opatia

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja jestem uzależniona od Czystej krwi ;) Były słabsze sezony, ale ten nowy jest super. No i jak zwykle Eric :) Nie przegapiłam żadnego odcinka i nawet jak nie jestem w domu, to przez aplikację upc tv w komórce włączam sobie nagrywanie, żeby móc zaraz po powrocie do obejrzeć :)
 
Do góry