no i mnie zostawil

Status
Zamknięty.

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
:] i co? To ja powinienem być tu sex guru :D
Nie ma sprawy. Musisz tylko pisać na styl J.B i ciskać ludzi, że są prawiczkami ;)

olivier01, licz się ze słowami. Ja taki :cenzura:aka prawiczkiem?
Ej, ogarnij się! :D
Nie Ty tylko Cajun. Ona pisała to do Cajuna, czyli MASTAHA SEKSU zawanego J.B
 
Q

quid pro quo

Guest
Nie ma sprawy. Musisz tylko pisać na styl J.B i ciskać ludzi, że są prawiczkami ;)


Nie Ty tylko Cajun. Ona pisała to do Cajuna.

No, ale 99,9% procent facetów to prawiczki! :D

Z całym szacunkiem dla J.B., ale ktoś, kto jest długo na forum i nie umie odróżnić mnie (czyli Spamerskiego) od J.B., to jest tak jakby FC Barcelonę pomylić z Wisłą Kraków (nazwa klubu użyta w celu lepszego zobrazowania przykładu).
I nie chodzi mi o jakoś postów - po prostu styl pisania, poglądy itd. - dwa inne światy. Oczywiście, piszę bez wartościowania w tej chwili :), czyli kto jest lepszy. Po prostu na kilometr widać, że ja to nie on, a on to nie ja :D
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
No, ale 99,9% procent facetów to prawiczki! :D
No i idąc tym tokiem rozumowanie dorównujesz powoli J.B

Z całym szacunkiem dla J.B., ale ktoś, kto jest długo na forum i nie umie odróżnić mnie (czyli Spamerskiego) od J.B., to jest tak jakby FC Barcelonę pomylić z Wisłą Kraków (nazwa klubu użyta w celu lepszego zobrazowania przykładu).
Pomylić kogoś z J.B to tak jakby pomylić Szejków z Kloszardami...
 
Q

quid pro quo

Guest
No i idąc tym tokiem rozumowanie dorównujesz powoli J.B


Pomylić kogoś z J.B to tak jakby pomylić Szejków z Kloszardami...

Nie prawda. Ja jestem lepszy. W tej chwili nawet mi pięć lasek obrabia małego :D

O, to to. Właśnie to chciałem przekazać, ale nie umiem pisać krótko i zwięźle :p

A tak poza tym, to jak zacznie się nowa strona, to pasuje pisać na temat, aby mod się nie kapnął :D co tu się dzieje :p
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Nie prawda. Ja jestem lepszy. W tej chwili nawet mi pięć lasek obrabia małego :D
Nie mów tak! Musisz mówić, że masz wielkiego, bo zaniżysz swój szacunek u forumowiczów.

A tak poza tym, to jak zacznie się nowa strona, to pasuje pisać na temat, aby mod się nie kapnął :D co tu się dzieje :p
Jeśli jakiś mod się przyczepi... to z pewnością będzie to Rotek, bo inni zrozumieją.
 
P

P@tryk

Guest
Nie prawda. Ja jestem lepszy. W tej chwili nawet mi pięć lasek obrabia małego :D

O, to to. Właśnie to chciałem przekazać, ale nie umiem pisać krótko i zwięźle :p

A tak poza tym, to jak zacznie się nowa strona, to pasuje pisać na temat, aby mod się nie kapnął :D co tu się dzieje :p


No malutki spamik się zrobił :D
 
Q

quid pro quo

Guest
Nie mów tak! Musisz mówić, że masz wielkiego, bo zaniżysz swój szacunek u forumowiczów.
O kurwa, racja. A zresztą, mój mały jest wielki :D i chuj Wam do niego :D

P@tryk, musiałeś użyć wyrażenia "malutki"? :p
Tu wszystko jest wielkie! :D
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
quid pro quo możemy kozaczyć puki nie pojawi się Guru Seksu, zwany Cajunem.
Wtedy będziemy musieli się pogodzić, że znów jesteśmy tylko frajerami :/
 
Q

quid pro quo

Guest
Niestety, musiałem :lol:



No, przynajmniej średnio krajowe, przynajmniej :D

Nie, nie musiałeś.

Wielka bieda, wielki smród, wielkie chamstwo.
U nas wszystko jest wielkie :D

quid pro quo możemy kozaczyć puki nie pojawi się Guru Seksu, zwany Cajunem.
Wtedy będziemy musieli się pogodzić, że znów jesteśmy tylko frajerami :/

Przyjdzie Casanova i nas zgasi jak papierosa o popielniczkę :p

A więc korzystajmy z okazji i może nam uda się coś wyrwać. Bo jak on przyjdzie, to wszystkie za nim pójdą :(
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
A więc korzystajmy z okazji i może nam uda się coś wyrwać. Bo jak on przyjdzie, to wszystkie za nim pójdą :(
Właśnie nieee... teraz go nie ma, więc nie możemy wyrywać.
Kiedy siedzi przy kompie to daje szanse takim cieniasom jak my, abyśmy mogli coś wyrwać.

@edit
Jak by się tak rozejrzeć, to my z każdego tematu potrafimy zrobić "ogromny"(nie malutki :D) spam :lol:
Piszemy na temat. Problem założycielki tematu został rozwiązany, ale pojawił się nowy :sexy:
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Jak Rotek wpadnie to z pewnością zacznie marudzić, że zrobiliśmy "lekkiego" off-topa.

Może wróćmy do tematu!
Założycielka powinna nam napisać co sądzi o naszych zdaniach na dany temat.
 
Q

quid pro quo

Guest
Trzeba robić tak, aby się nie kapnął :D - post nr 161 ma być już na temat :)

I przechodzimy do innego tematu :lol: żeby go zaspamować :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry