no i mnie zostawil

Status
Zamknięty.
P

P@tryk

Guest
Ja się niczym nie przejmuje, to tylko internet, tak jak mówisz, w necie każdy może być kim chce, jak nie zgrywam cwaniaka, bo po co. Cajun leczy kompleksy dogryzając innym, ot co :p
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
Możesz mi possać "internetowy profesorze podrywu".
Zawsze podchodzę do Twoich wypowiedzi z dystansem, bo często piszesz rzeczy, których zapewne sam nie praktykujesz.


Nie przejmuj się J.B, bo on zawsze chce pokazać, że jest pro. On w Twoim wieku miał niezliczone ilości lasek.
W necie każdy może być kim zechce. Może J.B jest taki jak pisze, a może jest ostatnim frajerem, którego nikt nie chce, ale szuka podniesienia się na duchu w forum internetowym. Jak jest? Zapewne nikt z tego forum nie wie, ale jedni mu wierzą, a inni nie ;)

Oczywiście, masz rację. Nic o laskach nie wiem. Jestem pryszczatym nastolatkiem, który sobie siedzi i :cenzura:i farmazony 24h :D

btw: tak czy inaczej... wy*ierda*aj.

J.B

EDIT:

Zaskakujące, wszyscy, którzy coś wiedzą i nie słodzą, ani nie liżą Wam dvpy są "zakompleksionymi teoretykami". Moje gratulacje.

J.B
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
@edit
Zaskakujące, wszyscy, którzy coś wiedzą i nie słodzą, ani nie liżą Wam dvpy są "zakompleksionymi teoretykami". Moje gratulacje.
Zacznę od tego, że opinię ludzi z neta mi spływają, bo nie wiem jak Ty wyglądasz. Rzeczywiście możesz być :cenzura:is*y, ale możesz też być zwykłym lamusem. Czyli Ci co dają 10000 rad o podrywie koniecznie muszą być mistrzami podrywu?

Zresztą jakbyś tyle "zaliczał" ile mówisz... to nie miałby czasu na jakieś forum internetowe i dyskusje z takimi "frajerami jak my". Teraz napiszesz, że masz jedną, ale wcześniej nie miałeś 1 i też tutaj przebywałeś.

Jak to jest? Aaaaa... no tak, w klubach nie ma dobrych. Dobre są hostessy na otwartych imprezach itd. Przepraszam za mą pomyłkę.
 
P

P@tryk

Guest
Zresztą jakbyś tyle "zaliczał" ile mówisz... to nie miałby czasu na jakieś forum internetowe i dyskusje z takimi "frajerami jak my". Teraz napiszesz, że masz jedną, ale wcześniej nie miałeś 1 i też tutaj przebywałeś.


On zalicza na Redtubie, wystarczy, że przełączy zakładkę w przeglądarce i już jest z nami :p Dlatego ma tyle czasu, aby dawać porady niedoświadczonym :p
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
Zresztą jakbyś tyle "zaliczał" ile mówisz... to nie miałby czasu na jakieś forum internetowe i dyskusje z takimi "frajerami jak my". Teraz napiszesz, że masz jedną, ale wcześniej nie miałeś 1 i też tutaj przebywałeś.

Nigdzie nie pisałem ile zaliczałem, albo że zaliczam całe wagony lachonów :] Wiec nie wiem o co Ci chodzi. Jak miałem czas to coś napisałem, ale nie siedziałem 24h matole. Więc nie kozacz. Teraz faktycznie mam jedną. Ale co to ma do tematu?

No i tradycyjnie: wyp*erd*laj smarkaczu, nie rozumiesz, mam Ci to narysować?

J.B

EDIT:

On zalicza na Redtubie, wystarczy, że przełączy zakładkę w przeglądarce i już jest z nami :p Dlatego ma tyle czasu, aby dawać porady niedoświadczonym :p

Nie ja tylko Ty. Zapomniałeś chyba, że jesteś prawiczkiem :D

J.B
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Nigdzie nie pisałem ile zaliczałem, albo że zaliczam całe wagony lachonów :] Wiec nie wiem o co Ci chodzi. Jak miałem czas to coś napisałem, ale nie siedziałem 24h matole. Więc nie kozacz. Teraz faktycznie mam jedną. Ale co to ma do tematu?
No tak... nigdzie nie pisałeś ile zaliczałeś. Ty tylko kreujesz się na zaliczacza panienek, a to zupełnie coś innego.
To, że masz jedną wnosi do tematu- to, że wyrywacze nie są w sobotnie noce na forum internetowym, a teraz masz wyjaśnienie, że siedzisz. Jednak wcześniej byłeś sam i bywałeś nocami. Dziwne :/

No i tradycyjnie: wyp*erd*laj smarkaczu, nie rozumiesz, mam Ci to narysować?
Haha... możesz sobie pisać do woli. Polecam napisać to jeszcze raz i jeszcze.... i jeszcze...

PS: Pozdro&Poćwicz.

@edit
Nie ja tylko Ty. Zapomniałeś chyba, że jesteś prawiczkiem :D
Nie wiem czym tu się szczycić, że Ty nie jesteś... chociaż któż to wie.
O ile wiem to bardzo wielu mężczyzn nie jest prawiczkami. Szczycić mógłbyś się, gdybyś miał milion na koncie lub był w czymś najlepszy, a Ty się szczycisz nie jesteś prawiczkiem
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Cajun i co sie wsciekasz ? Sam dajesz wszystkim powody do watpliwosci, bo fakt jest faktem, ze zwykle bywasz Ty i Drad w kazdy piatkowy i sobotni wieczor na forum. Prawdziwy ogier chocby przez wzglad o szacunek do wlasnej opinii, powinien byc tam na miescie, czarowac niewiasty, robic im chociaz nadzieje, a nie siedziec na forum i wmawiac innym jacy to zalosni sa, bo to zakrawa na ironie.
 
P

P@tryk

Guest
Cajun i co sie wsciekasz ? Sam dajesz wszystkim powody do watpliwosci, bo fakt jest faktem, ze zwykle bywasz Ty i Drad w kazdy piatkowy i sobotni wieczor na forum. Prawdziwy ogier chocby przez wzglad o szacunek do wlasnej opinii, powinien byc tam na miescie, czarowac niewiasty, robic im chociaz nadzieje, a nie siedziec na forum i wmawiac innym jacy to zalosni sa, bo to zakrawa na ironie.


I Olivier podsumował nienagannie :D Nic dodać, nic ująć :D
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
No tak... nigdzie nie pisałeś ile zaliczałeś. Ty tylko kreujesz się na zaliczacza panienek, a to zupełnie coś innego.
To, że masz jedną wnosi do tematu- to, że wyrywacze nie są w sobotnie noce na forum internetowym, a teraz masz wyjaśnienie, że siedzisz. Jednak wcześniej byłeś sam i bywałeś nocami. Dziwne :/

No dla Ciebie dziwne. Nie znam nikogo, kto by co noc siedział w klubie. Poza tym laski są wszędzie, nie tylko tam. No i faktycznie 1,5 roku temu stałej laski nie miałem, ale to dalej nic nie wnosi do tematu. Pisałem jak miałem czas i kiedy chciałem. Więc znów coś Ci nie wyszło. I nigdzie się nie kreuje gamoniu. Pisze co myślę na dany temat i tyle, a jak chcesz sobie wkręcać takie rzeczy to mi to zwisa.

btw: nie odpisuj, spróbuj (choć to trudne dla Ciebie) pomyśleć cztery razy za nim znowu coś głupiego napiszesz.

J.B

EDIT:

Olivier znów pudło... wy na serio nie potraficie myśleć?

J.B
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Ojjj... J.B proszę Cię:
jezus_thumb.jpg

Piszesz kiedy masz czas? Zwykle miałeś go w piątkowe i sobotnie noce, a wtedy właśnie są najczęściej imprezy. Taki amigo jak Ty marnował wtedy czas. Laski są nie tylko tam? Wiadomo, ale laski też nie są u Ciebie w domu( no chyba, że mieszkasz w jakiejś imigranckiej klitce), ani nie czekają pod Twoimi drzwiami ;)


@edit
Olivier znów pudło... wy na serio nie potraficie myśleć?
Nie. My jesteśmy tylko zgrają frajerów nie potrafiących myśleć. Jednak Ty, za*ebis*ty J.B postanowiłeś nas oświecić i pokazać, że jesteśmy głupi :eek:k:
 
Q

quid pro quo

Guest
Bellum omnium contra omnes :D
Najpierw macho kontra księżniczki, a teraz wszyscy przeciwko wszystkim :D
Kurde, ja też chcą sobie trochę postów nabić :p
Pokłóci się ktoś ze mną? :D
 
Q

quid pro quo

Guest
A mnie we wczorajszy wieczór i noc tu nie było. Widocznie jestem największym jebaką na forum :D
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Myślisz, że ta ściema robi na mnie wrażenie?
Myślę, że taki frajer jak ja... nie jest w zrobić wrażenia na takim macho, ale nie tylko ja z tego forum to zauważyłem.

Pokłóci się ktoś ze mną? :D
Wybierz sobie cel i jazda ;)
PS: Jesteś największym :cenzura:aką z tego forum!
 
P

P@tryk

Guest
dobrze, kłóćmy się, kto ma większego, trochę postów nabijemy, ty JB odpadasz, bo Amerykańscy naukowcy z zaje*iście amerykańskiego uniwersytetu dowiedli, że gdy się zamoczy pierwszy raz to sisior kurczy się o połowę i taki już pozostaje, więc twoje pomiary będą niepewne :p
 
Q

quid pro quo

Guest
PS: Jesteś największym :cenzura:aką z tego forum!

Jestem. A jak! Nie jakiś tam J.B...
To forum jest publiczne, więc pozwolę sobie na zaprezentowanie opisu mojej osoby:
http://www.forumowisko.pl/topic/7048-opis-osoby/page__view__findpost__p__2391256

:] i co? To ja powinienem być tu sex guru :D
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Olivier znów pudło... wy na serio nie potraficie myśleć?

J.B

Cajun, nie pieklij sie tak. Kazdy tu stosuje Twoja metode blednych zalozen i nietrafnych hipotez. Tak, jak Ty masz prawo zakaldac, ze kazdy na forum to prawiczek, tak samo kazdy z nich ma prawo kwestionowac Twoja reputacje. To dziala w obie strony, kolego.
 
Q

quid pro quo

Guest
olivier01, licz się ze słowami. Ja taki jebaka prawiczkiem?
Ej, ogarnij się! :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry