no i mnie zostawil

Status
Zamknięty.

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Żyjemy w wolnym kraju, uprawiajmy seks z kim chcemy :D

No ok, nie odbiore ludziom tej niezwyklej przyjemnosci :) :p


ps. powinnismy zalozyc nowy temat pod tytulem :"z kim/czym robi to Bombus" .. temat mialby branie :lol: posmiac sie .. nawet na forum dobra rzecz :p
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Słowo- ciałem się stało:
http://www.forumowisko.pl/topic/149114-z-kim-z-czym-robi-to-bombus/
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Ja juz uciekam i zabieram swoja jaskółkę, bo wyposzczony Bombuś stanowi zagrożenie, Chłopaki i psy uciekać z forum . ;)

Bulwers nie był ani smieszny ani skierowany do Ciebie, sam sie napędziłęs to i zebrałeś. :p
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
PS.

No tak ogólnie to pewnie Kinga jest tu największym pasztetem, skoro dawała komu popadnie :]

Kiedyś miała zdjęcie w avatarze. Średnia laska, 5-6/10. Z tego co pamiętam, miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Po większej krytyce w jednym z tematów usunęła zdjęcie.

Ja też nie miałem, żadnej laski, jak dotąd mam 19 lat

Nie ma się czym chwalić. Było by lepiej, gdybyś tego nie pisał.

BombuŚ <-- wyp*erdalaj.
Melodia <-- zamknij się, bo pie**olisz jak potłuczona.

J.B
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
W internecie łatwo grać kozaka. Ja sam nie udzielam się w tym dziale, bo wiem, że wszyscy tutaj rzygają tęczą na lewo i prawo, żeby tylko dostać "+" za słowo "otuchy", albo mieszają z błotem każdego kto ma problem.
@Kinga
Wszędzie próbujesz się wylansować i pokazać jaka to jesteś twarda.
gtfo.barker.jpg
 
P

P@tryk

Guest
Nie ma się czym chwalić. Było by lepiej, gdybyś tego nie pisał.


Jest się czym chwalić, tak na prawdę powiedzcie mi, po co w wieku szkolnym szukać sobie laski ? po cholerę to komu, niektórzy zakładają związki w wieku 14 lat, ludzie cieszcie się życiem i byciem singlem póki możecie, a nie na siłę pakujecie się w większości w udawane związki :p Przyjdzie i na to czas, po co mam szukać sobie dziewczyny, a za dwa miesiące usłyszę tekst "jesteś dla mnie za dobry" i papa ??

Tyle ode mnie i Ave
 
Q

quid pro quo

Guest
A ja uważam, że P@tryk Wam wszystkim pojechał.
Po pierwsze, nie sztuką jest się przyznać do tej sprawy.
Po drugie, zawsze łatwiej "udawać" w Internecie kogoś, kim się nie jest; inaczej mówiąc, łatwiej na forum napisać coś w stylu - "jaki jestem mądry", niż po prostu "nie znam się, ale wypowiadam się". :D
Po trzecie, jak widzę, dyskusja opiera się na dwóch filarach - z jednej wszystko wiedzący o kobietach macho, a z drugiej wszystko wiedzące o mężczyznach księżniczki. Wniosek jest jeden: FIRE IN THE HOLE :D, czyli trzeba spierdalać
 
P

P@tryk

Guest
A ja uważam, że P@tryk Wam wszystkim pojechał.
Po pierwsze, nie sztuką jest się przyznać do tej sprawy.
Po drugie, zawsze łatwiej "udawać" w Internecie kogoś, kim się nie jest; inaczej mówiąc, łatwiej na forum napisać coś w stylu - "jaki jestem mądry", niż po prostu "nie znam się, ale wypowiadam się". :D
Po trzecie, jak widzę, dyskusja opiera się na dwóch filarach - z jednej wszystko wiedzący o kobietach macho, a z drugiej wszystko wiedzące o mężczyznach księżniczki. Wniosek jest jeden: FIRE IN THE HOLE :D, czyli trzeba spierdalać


W necie każdy jest anonimowy, więc można gadać wszystko i o wszystkim :D
 
Q

quid pro quo

Guest
A Ty się, prawiczku, nie wypowiadaj już, jak ja wyraziłem swoje zdanie :D

Oczywiście, teraz to już temat do zamknięcia.
Nie ma tu takiego nabijania postów!
Dziękuję, dobranoc :D
 

justyna888

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
132
Punkty reakcji
2
Miasto
kraków
Patryk ma racje , nie ma co się pakować w jakieś związki tylko nie potrzebne problemy potem są :D można o tym pomyśleć jak się ma powyżej 20 , więc na mnie zaczyna już czas przychodzić , ale nic na siłę . W sumie mi tam wystarczy taki przyjaciel , żeby wyjść do kina, nie martwić się o osobę towarzyszącą na bal czy wesele , lecz faceci innej na to patrzą :)
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
Jest się czym chwalić, tak na prawdę powiedzcie mi, po co w wieku szkolnym szukać sobie laski ? po cholerę to komu, niektórzy zakładają związki w wieku 14 lat, ludzie cieszcie się życiem i byciem singlem póki możecie, a nie na siłę pakujecie się w większości w udawane związki :p Przyjdzie i na to czas, po co mam szukać sobie dziewczyny, a za dwa miesiące usłyszę tekst "jesteś dla mnie za dobry" i papa ??

No właśnie nie ma. Nikt Ci nie każe bawić się w "związki" w wieku 14 lat :] Ale z takim podejściem nie wróżę Ci przyszłości. Kiedy chcesz zacząć? Po studiach? Najlepszy czas to właśnie okres LO-Studia. Czego tam się nauczysz o laskach będzie bezcenne i zaoszczędzi Ci postów w stylu "powiedziała jesteś dla mnie za dobry, co robić". Poza tym, co to ma znaczyć "po co mam szukać sobie dziewczyny, a za dwa miesiące usłyszę tekst "jesteś dla mnie za dobry" i papa ??"? Brak Ci jaj, boisz się odrzucenia? Każda wymówka jest dobra na brak odwagi :]

J.B

EDIT:

pomijam fakt, że student-prawiczek to straszny obciach :D Im później będziesz zaczynał, tym większy lęk będzie i rozkminki w stylu "jestem niedoświadczony, a ona już miała 4 partnerów"...

J.B
 
P

P@tryk

Guest
No właśnie nie ma. Nikt Ci nie każe bawić się w "związki" w wieku 14 lat :] Ale z takim podejściem nie wróżę Ci przyszłości. Kiedy chcesz zacząć? Po studiach? Najlepszy czas to właśnie okres LO-Studia. Czego tam się nauczysz o laskach będzie bezcenne i zaoszczędzi Ci postów w stylu "powiedziała jesteś dla mnie za dobry, co robić". Poza tym, co to ma znaczyć "po co mam szukać sobie dziewczyny, a za dwa miesiące usłyszę tekst "jesteś dla mnie za dobry" i papa ??"? Brak Ci jaj, boisz się odrzucenia? Każda wymówka jest dobra na brak odwagi :]

J.B


Mam ważniejsze sprawy na głowie, niż uganianie się za dziewczynami, muszę użerać się z pewną chorobą przewlekłą, co mnie bardzo stresuje, w wakacje jestem prawie nieosiągalny(alergia i inny stuff :p) Z astmą czuję, że jestem na niższej pozycji niż zdrowi osobnicy :p Nie chce mi się teraz tego tłumaczyć, bo nie mam za bardzo na to czasu :p


PS: Po za tym astma jest genetyczna i w późniejszych czasach obawiam się skutków(jeśli wiesz o czym mówię)
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
BombuŚ <-- wyp*erdalaj.
Możesz mi possać "internetowy profesorze podrywu".
Zawsze podchodzę do Twoich wypowiedzi z dystansem, bo często piszesz rzeczy, których zapewne sam nie praktykujesz.

Nie ma się czym chwalić. Było by lepiej, gdybyś tego nie pisał.
Nie przejmuj się J.B, bo on zawsze chce pokazać, że jest pro. On w Twoim wieku miał niezliczone ilości lasek.
W necie każdy może być kim zechce. Może J.B jest taki jak pisze, a może jest ostatnim frajerem, którego nikt nie chce, ale szuka podniesienia się na duchu w forum internetowym. Jak jest? Zapewne nikt z tego forum nie wie, ale jedni mu wierzą, a inni nie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry