Nieustraszeni pogromcy chomików

Status
Zamknięty.

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
"Jaka ta młodzież teraz nerwowa. Wszystko przez ten internet i japońskie kreskówki" - pomyślał Sharkfucker.

- Kapralu, niniejszym awansuję was do stopnia chorążego i nie chcę oglądać waszej słowiańskiej facjaty, dopóki nie zrobicie castingu.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- no! szkoda, że nie założyłem związku zawodowego wikingów na służbie kosmiczno-polowo-latającej konserwy
- konkrurs ogłoszony, ale coś z chętnymi krucho...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
aaaa dep(b)ilować się nie dam !! - zakrzyknął Józwa - jam wyznawca NSZtu długo hodowałem swą wilcza zmierzwioną sierść i za stanowisko jej nie oddam !! twardy jak stall i fortecą nawet będę ! za często w Polsce dostaje się coś za nic !! <_<
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
W międzyczasie Sharkfucker testował uzbrojenie. Lasery, fazery, działka plazmowe, torpedy protonowe, miotacze antymaterii i haubicę rażącą ośrodek słuchu skondensowaną wiązką śpiewu lidera zespołu Feel. Rozpirzył parę asteroid, a może i jakaś planeta przez przypadek zakończyła swoją historię. Kiedy skończyły się fajerwerki, kapitan zasępił się. Dawno nie widział Diny. "Czyżby nawinęła się pod lufę?" - zastanawiał się.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
a taka piękna planeta to była...
może Dina wybrała się tam kapsułą na urlop?
smutno by było tak w wpełni samczym towrzystwie (chyba że rekrutacja coś zmieni)
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
A Dina... Dina unosiła się oto nad bohaterami opowieści, nie mogąc nic powiedzieć, nie powodując nawet drżenia powietrza (czy też próżni :mruga:). Odtąd, będąc duchem utkanym z półprzezroczystej materii, przyglądała się poczynaniom swych towarzyszy. Nie widzieli jej. Musiała zatem umykać z rogatego krzesełka, kiedy zamierzał tam odpocząć Wilkołak, zmykała czym prędzej, kiedy Grzesio podążał w jej stronę dziarskim krokiem. Nie mogła się nadal przyzwyczaić do tego, że nie stanowi żadnej przeszkody, że nawet nie poczują jej obecności.
Sposób jej niefortunnej przemiany pozostanie zagadką co najmniej do czasu, kiedy wszelkie Ważne Komisje Świata nie przestaną badać wszystkich bardzo widowiskowych wydarzeń i nie będą mogły zająć się zaginięciem jednej bardzo wątłej istoty.

Przyjęła więc oto miejsce wysoko pod sufitem, niczym dziecięcy balonik wypełniony hell-em i uśmiechając się - nie wiadomo czy do siebie czy do współpodróżników - przyglądała się dalszej akcji. Z niegasnącym zresztą zachwytem.

(Dezercja? Nie, konieczność. :papa: )
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- szlag by to, same samce...
- jedyna samica i nima
- zaraz, zaraz
- panie kapitanie konserwy latającej, moja ciotka zbierała jakieś zielsko koło gruszy (niedaleko domu) i podobno gadała z duchami, może by tak dało się to paskudztwo zdobyć, gorzej jeśli ciotka była po prostu pomylona i się "znieczulała" w ten sposób
- to jak?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Miło było, imawoman, może jeszcze wpadniesz. Powodzenia

-Dlaczego chcecie gadać z duchami, chorąży?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- jakiś mam pociąg do kobiet panie Oficerze Grześ
- a Pan wprost przeciwnie?
(duże i wybałuszone oczy dało sie zauważyć)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Grzesio nie kminił, co ma kobieta do ducha, ale z kobietami miał doświadczenie niewielkie, więc na wszelki wypadek nie dał tego po sobie poznać.

- Zezwalam na wszelkie ziółka na pokładzie, byle podłoga była wyszorowana. Ja pociągu nie mam, ja mam statek kosmiczny.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- pojazd pojazdem
- ale mnie się rozchodziło o neigung a nie zug!
- że się wypowiem w jezyku braci łupieżczej z zachodu
- co do ziółek, to trzeby by mości ofucyjerze, na zad jechać do dom..
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
- proponuje wylądować na tej o tam planecie kolorowe światełka mówią mi że jest tam woda "ognista" i gruszki na wierzbie ... wyświetla się właśnie nazwa : DRU...GA I...RLANDIA eee DRUGA qurna IRLANDIA !! ej panie wiking jesteśmy w domu :niepewny: !!
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
- Kurna, dokładnie pamiętam, że zaprogramowałem autopilota, żeby skręcił za stodołą w lewo :/ , a tu taka wtopa
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- stodoła stodołą, a kuda my lecim?
- bo sie mi popierdaczyło..
- siekanka w mózgu jak szrapnel w stadzie dzików, siekanka dziczyźniano-wieprzowa ino grzybków do sosiku ni ma..., a podobno obrodziły...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
-snickers? mars? nie pamiętam aby tak józwa swoją stodołę nazywał..
- biaaaaałyyyy rooower i pedały dwaaaaaaaa
- wydarł się korba i kiwał sie już bezgłośnie ze sluchawkami w uszach
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
- eee czy typanie wicking aby kogoś nie obrażasz ?? " biały rower" to kto a te no ... części deptane rowerowe to kto ??!! trzy elementy trzy określenia ... qrna korby z wami można dostać !! a wszystko bo samicy brak ... wizęłła i se znikła !! osierooociła nas <_< nie pomna wagi swej osoby w naszym tercecie egzotycznym :]
a co do mojej stodoły nazywa się ...: DESTINY :p deep purple natchła do utworu "smok na wodzie" czy jakoś tak :niepewny:to było jakeśmy ze szwagrem wewnątrz onej grillowali i wtedy zajęłła się byłła a nieopodal było oczko wodne a te rokmeny tam własnie biwakowali ... aaa reszta jak wiecie drogie dzieci stałła się klasykoom rocka :D !!
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Skoro straciliśmy ćwierć załogi i wróciliśmy do kraju, to może być dobry moment na nowy epizod. Proszę o ustosunkowanie się "za" lub "przeciw" :p .

Grzesio zirytował się. Przejął stery w swoje ręce i zaparkował furę pod stodołą, kasując przy tym parę drzew i sołtysa. Niestety podczas lądowania uderzył się w głowę.

- Patrzcie na moje ręce jak ja nimi kręcę - rzekł z dumą. - Co to jest rockmena?
 
Status
Zamknięty.
Do góry