nIE

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
microsoft pakiet ma różne programy i jest ich dość dużo system operacyjny
to nie to samo co pakiet MICROSOFT OFFICE a w nim word, excel, internet explorer na przykład
to nie jest system operacyjny ale po prostu program no chyba że nie masz pakietu tyko w windowsie masz juz ie wiec wtedy nie odinstalujesz
jak zainstlujesz inną przeglądarkę to przy pierwszym uruchomieniu się zapyta prawie napewno sie zapyta czy chcesz ją zrobić przeglądarką podstawową/czy jakoś tak/
i jeśli potwierdzisz to klikajac nawet na ie ikonke to i tak ci sie otworzy ta nowa
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
Co do odinstalowania IE to postaram sie pozniej napisac jak to sie robi (sam sie musze dowiedziec ale o ile pamietam to jest mozliwe :] )

A ja uzywam FireFoxa :) Juz kilka miesiecy i jestem naprawde zadowolony, dostosowalem go do swoich potrzeb dzieki wtyczkom i nie mam zamiaru go na nic zmienic :)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Ja używam Opery na obydwóch systemach (Windows i Linux) i uważam, że to najlepsza przeglądarka.
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
Ja też używam Opery na oydwu systemach(a może już na jednym, bo windows idzie się paść <jupi>)
jednak oststnimi czasy używam firefoxa.
Czemu? Bo Operę czasami mi dziwnie przymula na kilkadziesiąt sekund(a może nawet dłużej) a razem z nią cały system.
Jesli ktoś wie czym to może być spowodowane to proszę o pomoc.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
IE, często też Crazy Browser (prosta, fajnie sie zakładki otwierają) i czasami FireFox czy jakoś tak ;P
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Ja i na Linuxie i na Windzie używam głownie Opery, ale Firefox też czasami się przydaje - Czat na Onecie na przykład działa lepiej w FF a w Operze coś nie bardzo. A co do IE to szkoda gadać - może najlepiej by było w ogóle zabronić mu dostępu do neta?
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Afeni napisał:
IE, często też Crazy Browser (prosta, fajnie sie zakładki otwierają) i czasami FireFox czy jakoś tak ;P
[snapback]68266[/snapback]​

Crazy Browser to tylko nakładka na IE, a Opera też ma zakładki i w dodatku jest pozbawiona błedów IE.
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Kilka osób używa Maxthona. Chciałem tylko powiedzieć że jest to jedna z najlepszych nakladek na IE dawniej znana pod nazwą MyIE2.
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Kilka osób używa Maxthona. Chciałem tylko powiedzieć że jest to jedna z najlepszych nakladek na IE dawniej znana pod nazwą MyIE2.

No i co z tego, że to najlepsza nakładka na IE skoro ma te same błędy. Lepiej używać czegoś wogole nie bazującego na IE np. Opery albo Firefoxa.
 
Do góry