nIE

F

faithless

Guest
cakper, nie szkodzi i tak poklikam Nie mam stałego IP :rotfl:

uki_uki1, Nom ja jestem troszke ciemny :( ale dzieki waszej pomocy będzie dobrze :)
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
narazie to sciagnij operke i zainstaluj potem moze bada problemy a jak beda to ci je pomorzemy rozwiazac - nie martw sie na zapas :) :D
 
F

faithless

Guest
uki_uki1 napisał:
narazie to sciagnij operke
Mam juz operke na kompie :) Dzieki za pomoc :)
Ale co do zajnstalowanie to jeszcze sie zastanawiam :) Jak by co to wpadne :) Pozdrawiam :)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
ja mam opere i jestem zadowowlona.Kiedyś na forum F1 ktoś powysyłał do wszystkich listy z wierusem.Zanim powiadomili juz były,ale u nas z bratem sie nie otworzyl ten list.Nie wiadomo,mowia ze opera jest wlasnie bezpieczna,ale mozliwe rowniez ze avast zadziałał lub cos innego.Ja mam od poczatku opere i mi odpowiada.W szkole był ten jakis e coś tam,to mnie szlag trafiał przy tym,bo juz się przyzwyczaiłam i jetsem zadowowlona.
 
F

faithless

Guest
cakper, Bo jeszcze pewnien nie jestem czy chce zmiany :) Napewno będziesz pierwszy ktory dowie sie o zajnstalowaniu przez moją osobe tego programu :) daje słowo :) ale jeszcze czekam :)
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
nom, to czemu nie zmienisz, wiem, ja też miałem opory jednak się przekonałem i nie żałuję

[ Dodano: 26 Maj 05, 17:54 ]
a troszeczkę odchodząc od tematu przeglądarek, czy używa ktoś z forumowiczów linuxa??
 
F

faithless

Guest
cakper napisał:
czemu nie zmienisz
NIe chęci do zmian . Obawy ze zacznie sie wszystko psuci . Lęk przed nie znanym. Jestem bardzo wdzieczny za pomoc i jeszcze razdziekuje :)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja używam standardzik ie

a wyszukiwarka najlepsza na świecie www.google.pl


pozdro


:] :] :] :] :] :] :] :]
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
to może zmień stanndardzik na coś lepszego, wydajniejszego i bezpieczniejszego
ja tak lubię operę że po zmianie systemu ma linuxa siedziałem 3 godziny i ściągałem pakiety, biblioteki, spolszczenie przerabiałem itp i w końcu mi działa i jest spux
więc się dobrze zastanów
 
F

faithless

Guest
cakper, Ja juz prawie całkiem powiedziałem nIE !!!!! dla IE :p :)

Bardzo dziekuje cakper, :)
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
faithless, oklasky :yahoo: :hurra: :eek:k: :super: :eek:k: :hurra: :yahoo:
no to teraz jeszcze na ciebie linux czeka
 
F

faithless

Guest
cakper, Własnie o tym mysilałem :D
Tylko z linuxem będzie trudniej bo ja w tym to juz jestem całkiem ciemny :(
cakper, Mam jeszcze jedno pytanko :)
Jak ustawic strone startową na inetria.pl ?
Dzieki :)
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
klikasz w górnym pasku -->narzędzia-->preferencje i pisze tam strona główna, tam wpisujesz http://www.interia.pl i już

[ Dodano: 12 Czerwiec 05, 14:21 ]
aha i jeśli chcesz linuxa to kup sobie jakieś pisemko komputerowe w którym jest dystrybucje live cd, jest to linux, którego nie trzeba instalować tylko wrzucasz płytkę do napędu dajesz uruchom ponownie i masz linuxa, tyle że uruchomionego z płyty
 
Do góry