Nie rozumiem kobiet.

kojak

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Witam
Pewna dziewczyna mówi mi najpierw, że bardzo zależy jej na mnie w opisie na gadu miała czasem "kocham Cie" - które było do mnie.
Zwierzała mi sie czesto mówiła mi wszystko, ciągle wysyła mi esy na dobranoc.
Teraz jak ją pytam czy zależy jej na mnie mówi - tak, a gdy pytam ją czy chce ze mną chodzić mówi mi że mam sobie darować.
Czy ktoś może mi powiedzieć o co jej chodzi? Może o zwykłą przyjaźń? Może ona ma mnie tylko do zabawy- bawi się mną? A może ja jej się znudziłem? :(
Nie miałem nigdy dziewczyny, licze na odpowiedzi (szczególnie kobiet)
pa ;*
 

zagubiona10

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wirtualny ŚWiAT
Może to nie stosowne pytanie ,ale trzebaby rozważyć wszysktie możliwości , a więc pytam czy ta dziewczyna nie wykręca się np. od wspólnych wyjśc spotkań ze znajomymi?powiedzmy coś w styku "Kocham Cię kochanie , ale tylko gdy jesteśmy sami". Bo takie coś to rzeczywisćie problem. JEsli nie to nie wiem jak ci pomóc.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
może chodzi jej o to pytanie...
no wiesz Będziesz ze mną chodzić? troche głupio brzmi :p
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
bedziesz ze mną chodzić... hmm.. brzmi jak tekst z podstawówki.. :p
Pogadaj z nią może? :p
 
Z

Zerek

Guest
Jak dla mnie autor tekstu nieopisał sytuacji dość wyczerpująco by muc udzielić jakiejkolwiek sęsownej rady....

Równie dobrze można odpisać że dziewczyna miała taki kaprys (ale to nie rozwiązuje sprawy)
 

kojak

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Czasami udaje mi się z nią pójść ale naprawde ciężko. Gdy ją gdzieś zapraszam to ona przeważnie idzie z kimś (najczęsciej ze swoją przyjaciółką) gdy jej mówie że chce iść z nią sam na sam to poprostu się wykreca, ona mnie nazywa przyjacielem ale nie wiem czy takie coś można nazwać przyjaźnią...
ufolek385 - Nie podszedłem do niej na korytarzu mówiac "czy chcesz ze mną chodzić?"
:(
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm przykro mi ale ona się chyba Tobą bawi... a takie opis jak kocham cię itp. ustawia nie wiem tak dla żartu
gdyby jej zależało to by się spotykała z tobą
no nie mówie że na korytarzu no ale zadałeś jakoś to pytanie...?
może pogadaj z nią? weź ją kiedyś i pogadaj twarzą w twarz
 
Z

Zerek

Guest
przyjaciel to osoba której ufasz na której polegasz i którą rozumiesz a nie taka z którą się codziennie spotykasz to różne pojęcia

Ja ma przyjaciół z którymi spotykam się raz na 2 lub 3 tygodnie...
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ile ona ma lat? Moze za mloda jest i nie do konca sama wie co czuje i nie jest gotowa na poczatki w angazowaniu sie we zwiazki?
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Yyy ja jej nie rozumie :niepewny:
Mówi kocham itd. a nie chce z Tobą być?
Ja bym ją zapytała na Twoim miejscu po co strzela takimi wyznaniami, skoro nie chce byście byli razem...
 

Skwira

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
TAk włąsnie ile ona ma lat to jedno...
Drugie dziewczyny czasem tak mają jak nie wiedzą czega chca albo sie po prsotu boja
Trzy no opisy na gg mogą być różne i nei koniecznie do Ciebie
cztery zapytaj sie jej może czy ma kogoś skoro jesteście przyjaciółmi póki co
pięc tylko sie nie zalamuj
 

shamrock7

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Miasto
?
moim zdaniem takiej sytuacji nie mozna traktowac powaznie byc moze ona po prostu bawi sie Toba
taka chec pokazania sie kolerzanka
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
ja tez takie przypadki mialem i nawet mam teraz

poznalem na necie pewna dziewczyne i tak jakos se rozpisalismy i byla bardzo wylewna w uczuciach to jeden fakt drugi ze nawet dokladnie nie wiem czy mielismy sie z soba stycznosc poprostu tak wyszlo i pisze mi ze bardzo mnie lubi, skarbie, pora razy napisala mi kochanie

i co mam to wszytko brac tak na serio??? na marginesie dziewczyna ma 18 lat i nie raz mialem takie sytuacje a ja od takich zazwyczaj uciekalem bo mialem wrazenie ze ona chca mnie tylko na pokaz a i odbieraly mi przyjemnosc zdobywania, poprostu podawala sie jakby na tacy

chlopie to sa poprostu taki typ dziewczyn ze lubia adorowac facetow i gadac mile slowka
poprostu one to traktuja jak normalne slowo i musisz to zrozumiec pozniej moze te slowa beda mialy glebszy sens one nie nawidza byc samotne a juz nie mowie o braku znajomych

poprostu ty jako facet z jajami nie pytal se czy chce ze mna chodzic czy nie (faktycznie tekst z przedszkola) tylko badz przy niej i ja obserwuj, tylko wlasnie przebywanie z nia i im wiecej poznasz ja w sytuacjach w tym bedziesz mial wyrazista ocene o niej
 

Alexandre_Pato

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Myszków/Mediolan
A według mnie to jest pewien rodzaj gry xD hehe
Tu z jednej strony chce a z drugiej nie chce, ewentualnie jak ktoś wyżej zauważył tekst "Czy będziesz ze mną chodził" brzmi troszkę głupio:p
 

Calutka_Ja

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
MOim zdaniem tu pomorze stara standardowa i dobra metoda czyli ROZMOWA....no bo jak inaczej sie dogadac niz przez rozmowe?....bierzesz ja na bok lub na space i spytaj o co jej chodzi i czemu sie tak zachowuje...
 

hizomc

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja mam taką pokręconą sąsiadkę co też opisy na gg ustawia typu kocham Cię,(-trochę nielogiczne zdanie ale co tam:) ) .Znamy się od dziecka, raz na ulicy napisała KOCHAM CIĘ MARIUSZKU ale ona to chyba dla jaj robi :) Jak idzie do szkoły to zachodzi po mnie - ale moim zdaniem to tylko przyjaźń BB)
 

Skwira

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ta moj kolega mial opis "Kocham Cie Misiu" zapytałem sie go czy znalazl sobie w koncu dizewczyna :p a on że nie "to tylko epizdo" wiec u dziewczyn może być podobnie
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
KOJAK to że baby sa pojechane to nic nowego nie odkryłeś:)
 
Do góry