Nie rozumiem kobiet.

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Proponuję, żeby pomyślał :p

wierz mi ze juz nie raz myslalem ale im wiecej sie nad tym zastanawialem tym mialem wieksyz metlik w glowie a weic im mniej sie zastanawiam nad wami tym lepiej funkcjonuje

to tez zalezy nad kim sie zastanawiac bo sa taie sooby co znam i wiem co mysla a sa takie co raobia raz tak lub inaczej wiec robi sie metlik
 

MoniczkaM

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
moim zdanioem osoba która Cie kocha powinna spotykac sie z Tobą i to cześciej sam na sam niż z tzw przyzwoitka!!!Daj sobie spokuj z nią!!Duzo jest dziwczyn na swiecie znajdziesz o wiele lepsza!!powodzenia zycze!!
 

Szczurowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ciechanów
Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, bo to moja płeć, ja też nie rozumiem kobiet :). Przynajmniej większości. A już tej twojej panienki zupełnie. Może jest po prostu zbyt niedojrzała, żeby stwierdzić czy coś do ciebie ma, czy nie? A co do opisów- wybacz, powiedzenie, a dokładniej napisanie na opisie "Kocham Cię" wcale nie oznacza, że tak jest, i zazwyczaj to po prostu jawna prowokacja. Bądź facetem dojrzałym, pogadaj z nią, powiedz, że nie chcesz być obiektem jej zabawy i niech się zdecyduje i przestanie tobą bawić. Już samo to, że myślisz o niej poważnie, na co jej widocznie nie stać, świadczy o tym, że szkoda ciebie dla niej. Powodzenia.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
A ja ze swej strony chciałam tylko dodać, że - wbrew temu, co napisał autor tematu - wiek ma znaczenie.
Ludzie, ona ma tylko 15 lat! Jak dla mnie to dość normalne, by nie rzec typowe zachowanie dla dziewczyn w tym wieku. To Kojak zbyt poważnie traktuje osobę, którą interesują jedynie gierki i zabawa.
Kojaku drogi, odpuść sobie trochę, zerwij kontakt na jakiś dłuższy czas, a gdy ona znów pojawi się w Twoim życiu - jeśli myśli o waszej znajomości poważnie, niech teraz sama się stara.
Bądź twardzielem :D
 

Szczurowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ciechanów
A ja ze swej strony chciałam tylko dodać, że - wbrew temu, co napisał autor tematu - wiek ma znaczenie.
Ludzie, ona ma tylko 15 lat! Jak dla mnie to dość normalne, by nie rzec typowe zachowanie dla dziewczyn w tym wieku. To
Chmm, no to cieszę się niezmiernie, że jestem nietypowa :)... Ale zgadzam się, że metoda "na twardziela" może poskutkować... Zawsze się chce tego, co jest poza zasięgiem xD...
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Szczurowa,
typowe dla typowych dziewczyn, wyjątków przecież zdarza się wiele :)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
jak to sdziadek gadal

kobiet nie zrozumiesz
kobiety trzeba kochac i nosic na rekach ale tak zeby glowami o pogloge tarly;-))))
 
Do góry