Nie rozumiem kobiet.

MoniS20

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Elbląg
a skoro piszesz, ze ona traktuje Cie jako przyjaciela to moze i te slowa na gadu "kocham Cie" to dla przyjaciela(Ciebie) a nie do chlopaka, z ktorym chce byc... albo po prostu chce sie pochwalic kolezankom ze niby ma chlopaka... a jak juz sam na sam to rezygnuje
 

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Powiedz jej wprost, że masz dosyć takiej sytuacji, że jej nie rozumiesz i niech Ci wytłumaczy o co jej chodzi ^_^
 

mordor

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Jestem w podobnej sytuacji od pewnego czasu i z wlasnego doswiadczenia radze zachowac spokoj. Nie mozesz byc teraz zbyt nachalny, poczekaj, zastanow sie. Posataraj sie tez bardzo ograniczyc kontakt albo zupelnie go zerwac. W moim przypadku dziewczyna sama zaczela sie odzywac po dwoch dniach.
Sądze ze jest to objaw obawy, strachu, moze byla skrzywdzona niedawno przez kogos. Poczekaj i obserwuj. Pozdrawiam
PS. Nic na sile
 

CryWolf

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdańsk
Spytaj ją o co chodzi z tymi opisami. Myślę, że rozmowa w cztery oczy pomoże.
 

Patrick182

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wielkopolska
Pytanie o chodzenie to idiotyzm...

poprostu ty jako facet z jajami nie pytal se czy chce ze mna chodzic czy nie (faktycznie tekst z przedszkola) tylko badz przy niej i ja obserwuj, tylko wlasnie przebywanie z nia i im wiecej poznasz ja w sytuacjach w tym bedziesz mial wyrazista ocene o niej

Potwierdzam
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
ona się tobą bawi. albo mówi do ciebie kocham cię jak do przyjaciela a nie chłopaka. przyjaciół przecież też można kochać. pogadaj z nią. jedyną sensowną rzeczą,która możesz zrobić jest właśnie rozmowa. niech ci powie co oznaczają jej wyznania i jej zachowanie w stosunku ciebie. nie jesteś przecież zabawką i musi liczyć się z twoimi uczuciami.
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
a skad pewnosc ze to "Kocham Cie" było do Ciebie??
wiesz...
mam kolege, ktorego baaaardzo lubię, świetnie się rozumiemy i strasznie mi zależy na nim ale jako przyjacielu. wiem, że on chce czegoś więcej, ale nie chce jeszcze raz do trego podchodzic jak pol roku temu.
Lubie go naprawde, ale nie wiem czy chcę czegoś więcej.

powiem Ci tak:dziewczyna jest jak pies, dopuki jesteś na bezpiecznej odległości jest super, ale jak za bardzo się zblizysz, zacznie Cię grzyźć.

radzę Ci tak:
dopuki nie będziesz pewny, że ona NAPEWNO czyje to samo co Ty nie proś jej o chodzenie, bo możesz o wiele więcej strać niż zyskać.
poczekaj :p
 

mordor

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
a skad pewnosc ze to "Kocham Cie" było do Ciebie??
wiesz...
mam kolege, ktorego baaaardzo lubię, świetnie się rozumiemy i strasznie mi zależy na nim ale jako przyjacielu. wiem, że on chce czegoś więcej, ale nie chce jeszcze raz do trego podchodzic jak pol roku temu.
Lubie go naprawde, ale nie wiem czy chcę czegoś więcej.

powiem Ci tak:dziewczyna jest jak pies, dopuki jesteś na bezpiecznej odległości jest super, ale jak za bardzo się zblizysz, zacznie Cię grzyźć.

radzę Ci tak:
dopuki nie będziesz pewny, że ona NAPEWNO czyje to samo co Ty nie proś jej o chodzenie, bo możesz o wiele więcej strać niż zyskać.
poczekaj :p
Normalnie jakbym slyszal swoja znajoma. Poważnie. Ja jestem na miejscu tego kolegi i cierpliwie czekam ale nie wiem jak dlugo dam tak rade
 

kojak

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
No to tak ona jest odemnie rok młodsza, rozmawiałem z nią ostatnio spytałem się o co chodzi jej z tymi opisami. Powiedziała mi, że jeśli w opisie ma "Kocham Cie" (które na 100% było do mnie)to nie znaczy że mnie kocha i czy kiedykolwiek pokocha. Zauważyłem, że te słowo "kocham cie" w teraźniejszości traci jakiekolwiek znaczenie - ludzie mówią, że kogoś kochają nie zwracając na konsekwencje. Powiedziałem jej że te słowa kocham cie ma sobie darować. Dobrze zrobiłem?

Mam takie skromne pytanie, Ile ty masz lat ?;>
16 ale tutaj wiek nie gra roli ;)
dziewczyna jest jak pies, dopuki jesteś na bezpiecznej odległości jest super, ale jak za bardzo się zblizysz, zacznie Cię grzyźć
Wysłałem jej to w sms'ie :p
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Witam
Pewna dziewczyna mówi mi najpierw, że bardzo zależy jej na mnie w opisie na gadu miała czasem "kocham Cie" - które było do mnie.
Zwierzała mi sie czesto mówiła mi wszystko, ciągle wysyła mi esy na dobranoc.
Teraz jak ją pytam czy zależy jej na mnie mówi - tak, a gdy pytam ją czy chce ze mną chodzić mówi mi że mam sobie darować.
Czy ktoś może mi powiedzieć o co jej chodzi? Może o zwykłą przyjaźń? Może ona ma mnie tylko do zabawy- bawi się mną? A może ja jej się znudziłem? :(
Nie miałem nigdy dziewczyny, licze na odpowiedzi (szczególnie kobiet)
pa ;*
Brutalnie szczerze?
Dorośnijcie.
Albo przynajmniej niech ona trochę dorośnie, bo na razie nijak do niczego poważniejszego nie dojrzała.

PS.
Chociaż nie, cofam, Ty nie musisz. Ona zdecydowanie.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
a skad pewnosc ze to "Kocham Cie" było do Ciebie??

powiem Ci tak:dziewczyna jest jak pies, dopuki jesteś na bezpiecznej odległości jest super, ale jak za bardzo się zblizysz, zacznie Cię grzyźć.

radzę Ci tak:
dopuki nie będziesz pewny, że ona NAPEWNO czyje to samo co Ty nie proś jej o chodzenie, bo możesz o wiele więcej strać niż zyskać.
poczekaj :p


to
1- nie pyta se o chodzenie to jest glupie pytac sie o chodzenie
2- facet jest mysliwym i jak chce cos zyskac to musi zaryzykowac a pewnosci nigdy nie dostanie od strony kobiet
3- ja wole jak kobieta mnie gryzie bo wtedy jest pikatnie a jak stosujesz sie do bezpiecznej odleglosci to na 99%zostaniesz dla niej tylko fajnym kolegom a tego autor nie chce
4- z tego co wnioskowalem to kobieta rzuca te sowa w wiatr mam takie znajome co do poznanego chlopaka mowia skarbie, kochanie i nie mozesz tego brac doslownie to ich taki styl
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
mam takie znajome co do poznanego chlopaka mowia skarbie, kochanie i nie mozesz tego brac doslownie to ich taki styl
Ja centralnie co każdego mówię per "skarbie" i "kochanie" - to właśnie taki styl. Tyle, że to nie oznacza, że rzucam słowa na wiatr, bo równocześnie każde to "kochanie" może usłyszeć, że go/jej nie kocham i też jest dobrze.
 

radzio123

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc.. moge Ci zaproponowac zebys wziol ja na spacer i powiedzial jej czego ona chce tak naprawde .. mi tez tak zrobila dziewczyna pogadalismy tak na powznie i bylem z nia .. powodzonka ;*
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Po pierwsze, chodzić to można po bułki do sklepu.
A po drugie, to ta dziewczyna jest jakaś... dziwna, nie rozumiem jej. Chyba też nie rozumiem kobiet ;)
 
Do góry