Nie ma czegoś takiego jak dobry podryw

Status
Zamknięty.
C

Crockett

Guest
Z tym się zgodzę, też wolę normalne. Znam i takie i takie, na pewno nie związałbym się z "pustakiem", natomiast gdybym miał wybierać kogo bzyknąć wybrałbym tego "pustaka" pod warunkiem że następnego dnia nie trzeba będzie z nią rozmawiać. To chyba kwestia tego że niedostępne jest bardziej pożądane. Widząc i takie i takie na ulicy chcąc nie chcąc myślę identycznie. Jedne chciałoby się po prostu przelecieć a z innymi porozmawiać.

Takie nieco paradoksalne stwierdzenie kiedy facet mówi, że lepiej jak taka laska nie zwraca uwagi na mnie czy Ciebie. Któż nie chce być postrzegany jako atrakcyjny. W tym wypadku jednak znając już tę laske można śmiało odpuścić i nie zaliczać jej do grona adoratorek.

Ogólnie to takie się do każdego nie czepią a do takich "wyjątkowych", nie przypadkowych facetów. I to jest ten jedyny przypadek "szczęścia" kiedy należy się cieszyć swoim niepowodzeniem u płci przeciwnej :)

Można nieźle "wpaść" w znajomości z taką, zakłamać sobie prawdziwy interes laski "pustaka", której zależy na dobrach głównie materialnych a nie na nas.

A co do reszty - nie ważne jaką widzisz. Tego nie wiesz jaka jest. Co sobie wyobrazisz nie zależy od tego co niewidoczne. :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Generalnie sam temat jest chyba źle skonstruowany bo dobry/ doskonały podryw istnieje, problem w tym że na każdą dziewczynę doskonały podryw będzie inaczej wyglądał i tutaj wszystko zależy od tego w jaki sposób facet zacznie podrywać. Jeśli osiąga cel jaki postawił sobie przed rozpoczęciem podrywu to podryw będzie dobry. Jeśli zacznie ten podryw i cel osiągnie się sam to jest on więcej niż dobry, jest doskonały -.^



Dziewczyna porządna to subiektywne stwierdzenie. Jeśli Ty i Twoi kumple tak uważacie to nie znaczy że całe społeczeństwo musi Was popierać. Jesteście tylko wyodrębnioną grupą która ma swoje zdanie, inna grupa może mieć zdanie zupełnie inne. Jedni wolą PO inni PiS :]

A czy takie tematy jak ten nie biorą się z zazdrości? Nie biorą się z poirytowania niedostępnością "pustaków"?

Nie pasuje mi okreslenie doskonaly podryw, bo to tak jak idealny, a idealow nie ma :]

Oczywiscie, ze porzadna dziewczyna ... to kwestia wzgledna :)

Bud Light, to normalne, ze na jednorazowy seks facet wybierze pustaka. Po pierwsze to zazwyczaj latwa dziewczyna, po drugie od porzadnej dziewczyny pragnie wiecej niz tylko przelotnego seksu i nie mialby serca tak ja wykorzystac, no chyba, ze sam jest takim chamem, ze nie umie dostrzec wartosciowych osob i jest nastawiony na kopulowanie z kim leci i wszystko mu jedno z kim i nie szuka w ogole milosci to moze.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
kurde no tylko tak sie ten dzial nazywa a kazdy kumaty wie ze nie ma doskonalego podrywu tak samo jak doskonaly woz czy czlowiek,

jak dla mnie doskonala jest matka natura ;-) zyje najdluzej i zawsze ma jakis sposob zeby przetrwac
 

chabrowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
49
Punkty reakcji
4
Coś takiego jak doskonały podryw nie istnieje,
rodzajow podrywu jest tyle, ze nie sposob dojsc do tego, ktory jest tym doskonalym :)

. Jeśli chcemy jakiegoś pustaka, wystarczy mieć dobre auto i znośną gębę,
pusta polecialaby tylko na auto , geba by jej do niczego nie byla potrzebna.

a jeśli chcemy wartościową dziewczynę, trzeba mieć odpowiedni charakter i obycie
tak , a jesli chcecie wartosciowa + ladna, to do tego trzeba miec wlasnie ta znosną gebe :p

nie warto mydlic sobie oczu, zaden facet nie chce podrywac tylko i wylacznie wartosciowej :]

oraz dziewczyna nie może być zadurzona w kim innym.
z Tym cie ciezko zgodzic :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
rodzajow podrywu jest tyle, ze nie sposob dojsc do tego, ktory jest tym doskonalym :)


pusta polecialaby tylko na auto , geba by jej do niczego nie byla potrzebna.


tak , a jesli chcecie wartosciowa + ladna, to do tego trzeba miec wlasnie ta znosną gebe :p

nie warto mydlic sobie oczu, zaden facet nie chce podrywac tylko i wylacznie wartosciowej :]


z Tym cie ciezko zgodzic :)


a co Ciebie zakochana latwo byloby odbic ?? Jezeli sie naprawde kocha, to inne osoby nie maja znaczenia.
 

chabrowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
49
Punkty reakcji
4
a co Ciebie zakochana latwo byloby odbic ?? Jezeli sie naprawde kocha, to inne osoby nie maja znaczenia.
to jest takie generalizowanie, ze jak zakochana, to jej poderwac nie mozna. oczywiscie ze mozna, malo to ludzi poznaje sie wlasnie wtedy, gdy drugie jest w zwiazku?
nie.
faceci nie rezygnuja z podrywu, jak wiedza ze dziewczyna jest 'zadurzona' - wg mnie coraz czesciej wrecz przeciwnie.


a jeśli chcemy wartościową dziewczynę, trzeba mieć odpowiedni charakter i obycie oraz dziewczyna nie może być zadurzona w kim innym
z tego zdania wnioskuje ze wartosciowa, to tylko ta wolna :D
bezsens.
'wartosciowa' od razu wie, ze to zwiazek na cale zycie? watpie.
wartosciowi ludzie nie boja sie podejmowac wyzwan. w moim rozumowaniu przynajmniej.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Dobry podryw to ten, który jest skuteczny, natomiast poziom podrywu jest uzależniony od klasy podrywajacego.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
to jest takie generalizowanie, ze jak zakochana, to jej poderwac nie mozna. oczywiscie ze mozna, malo to ludzi poznaje sie wlasnie wtedy, gdy drugie jest w zwiazku?
nie.
faceci nie rezygnuja z podrywu, jak wiedza ze dziewczyna jest 'zadurzona' - wg mnie coraz czesciej wrecz przeciwnie.



z tego zdania wnioskuje ze wartosciowa, to tylko ta wolna :D
bezsens.
'wartosciowa' od razu wie, ze to zwiazek na cale zycie? watpie.
wartosciowi ludzie nie boja sie podejmowac wyzwan. w moim rozumowaniu przynajmniej.


No moze i mozna, lecz to wtedy, gdy jej uczucie do partnera nie jest az tak silne lub, gdy jej zwiazek dawno przestal miec sens i ona to zauwaza. Jezlei jednak swietnie jej sie uklada w zwiazku i kocha partnera bardzo mocno, sa zgodna para, to wtedy nie.
 

chabrowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
49
Punkty reakcji
4
no tak ale tego autor nie ujal w swoich rozwazaniach.
silnego uczucia nie jest nic w stanie zniszczyc ( miejmy nadzieje) ale samo 'zadurzenie' tak. wystarczy przejrzec tematy na forum , ile zwiazkow sie rozpada , a tacy byli 'zakochani'...
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
Bud Light, to normalne, ze na jednorazowy seks facet wybierze pustaka. Po pierwsze to zazwyczaj latwa dziewczyna, po drugie od porzadnej dziewczyny pragnie wiecej niz tylko przelotnego seksu i nie mialby serca tak ja wykorzystac, no chyba, ze sam jest takim chamem, ze nie umie dostrzec wartosciowych osob i jest nastawiony na kopulowanie z kim leci i wszystko mu jedno z kim i nie szuka w ogole milosci to moze.


Z tym że dziewczyna jest łatwa to trochę generalizowanie. W świetle takiego społeczeństwa jakie mamy nie podoba mi się określenie "łatwa". Że lubi seks i po jakimś tam początkowym poznaniu się mówi "chodźmy do mnie" to nie znaczy że jest łatwa. Może ma ochotę na faceta, może akurat dzisiaj chce bzykania. Oceniasz z tej samej strony z której ocenia większość: dziewczyna która chce szybkiego seksu jest łatwa.

Można też zadać sobie pytanie co widzimy w reklamach, na okładkach przeróżnych magazynów, w playboyu, ckm'ie. Widzimy dużo tapety, widzimy doskonałość. Mam wrażenie że takie próbują być te nasze "pustaki", one robią się na marketingowy ideał. Facetowi oczywiście podoba się to co widzi w reklamach, ale poza dobrym wyglądem kobiety reklamy nic więcej nie prezentują. Wtedy liczy się charakter, którego "pustakom" brakuje bo myślą że wyglądając jak te z reklam są idealne.

Zastanawia mnie tez dlaczego one są właśnie takie. Znalazłem też swoją odpowiedź na to pytanie: nie akceptują siebie jako kobiety i chcą być takimi jakich pozornie pragną faceci. Dlatego właśnie wydaje mi się że na 1 rzut oka facet jej pragnie, a po dokładniejszej analizie dochodzi do wniosku że to nie ona powinna być matką moich dzieci, bo potrzebuje oryginalnej kobiety a nie podróby ideału.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nieeeee ;) Ja sama nie ide z kims do lozka tylko dlatego, ze mi sie podoba, tylko z kims , z kim jestem w zwiazku, z kim wiele mnie laczy i kogo kocham, ale nie potepiam jak ktos robi do lozka i idzie do lozka z kolega czy cos. Nawet jakbys przejrzal temat 'trojkacik' to wyrazilam duzo tolerancji i ze jak dziewczyna chce to niech to robi nie wyszydzajac jej, bo jest inna, jej sprawa, jej zycie. Nie mam zamairu nikogo oceniac.

Tylko, ze pustak jak to sie mowi kojarzy sie z glupia, naiwna, taka na raz.. rozumiesz ...? No i to nie jest byc moze jej bledem, ze idzie szybko z facetem do lozka, lecz jest taka glupiutka, malo soba reprezentuje ogolnie, ze facet nie ma ochoty na nic wiecej niz na seks z ia. Chodzi o osobowosc i ogolne zachowanie. Facetowi tez kojarzy sie, ze skoro glupia to latwiejsza, latwo bedzie zaciagnac do lozka.. i o to mi chodzi :]

Zabawne .. kobiety z reklam idealne ? Doskonale ? Zadna kobieta nawet najpiekniejsza nie jest idealna czy doskonala . A te panie na okladkach magazynow nie wygladaja tak idealnie jak na okladkach, owszem moga wygladac slicznie, ale nie AZ tak jak na okladkach. Gdyby tak bylo, to bylyby tylko super laski na okladkach, a w zyciu to juz pasztety jak to sie mowi :] A w zyciu tez sa piekne kobiety, tylko niektorzy ulegaja tej magii photoshopa ze zdjec i porownuja.. niepotrzebnie :)
A mysle, ze madry facet wie, ze to tylko photoshopowy wytwor i dla mnie ktos kto sie tym zachwyca to albo jest naiwny albo sama nie wiem :) Poza tym zbyt idealny wyglad, to tez moglaby byc przywara, kazdy z nas ma jakies mniejsze czy wieksze niedoskonalosci, nawet najpiekniejsze kobiety np moga miec troche celluitu , bo to zmora wielu kobiet, lecz jezeli kobieta piekna, to tym bardziej facet nie zauwazy takich detali, bo patrzy sie jak to sie mowi na calosc ;)
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
Idealne to tak trochę w przenośni. Chodzi mi o to że są bardzo zbliżone do 90-60-90 czyli do tego czego chce facet. Te pustaki na ulicy nie kładą tony tapet dlatego że lubię siebie takie jakie są. Raczej myślą że z każdym dodatkowym elementem będą ładniejsze i ładniejsze. "Kupię taką bluzkę jaką widziałam w tv to każdy na mnie poleci", "Pomaluję się tak jak ta laska z gazety to będę ładniejsza". A w gazecie full photoshop i makijaż prezentuje się inaczej niż w realu.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Coz to kwestia gustu, ale jest wiele prawdziwych pieknych kobiet, ktore nie potrzebuja ku temu tony tapety. I uwazam, ze sa ladniejsze niz z tych gazet. a Ty jak sadzisz ? :) Zachwycajmy sie realnym pieknem : )
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ogółem to durnowaty temat. Dobry podryw jest. Każdy podryw zakończony sukcesem jest dobry.
 
T

ThePlayer

Guest
Coś takiego jak doskonały podryw nie istnieje, jeśli szukamy porządnej dziewczyny. Jeśli chcemy jakiegoś pustaka, wystarczy mieć dobre auto i znośną gębę, a jeśli chcemy wartościową dziewczynę, trzeba mieć odpowiedni charakter i obycie oraz dziewczyna nie może być zadurzona w kim innym. To wszystko.

No całkiem ciekawa teoria, a masz jakieś "dowody", czy może sobie tak wymyśliłeś? Udany podryw jest wtedy kiedy laska jest zaliczona, co prawda są też tacy którzy uważają, że podryw kończy się na wzięciu numeru od laski :) No cóż... bujania w obłokach nikt Ci nie zabrani, ale po co od razu siać na forum takie herezje?

P.
 
C

Crockett

Guest
No całkiem ciekawa teoria, a masz jakieś "dowody", czy może sobie tak wymyśliłeś? Udany podryw jest wtedy kiedy laska jest zaliczona, co prawda są też tacy którzy uważają, że podryw kończy się na wzięciu numeru od laski :) No cóż... bujania w obłokach nikt Ci nie zabrani, ale po co od razu siać na forum takie herezje?

P.

Dobre... Nie wiem czego oczekujesz po tym forum ale tu nie siedzą tylko tacy, którzy "używają" lasek do zaliczania by potem fantazjować takimi postami. A skoro "zaliczasz" to chyba nie wiesz kogo, bo ja odróżniam kobietę i laske od takiej, która daje się "zaliczać". Na przyszłość sprecyzuj pojęcia. No i widać jak płytko określasz coś tak fajnego jak podryw jak i główne bohaterki podrywu - kobiety. Kolejny facet uprzedmiotowiający ludzkie relacje do sfery seksualnej. Po za tym Twój pogląd na to czym jest dla Ciebie podryw to Twoja definicja. Każdy ma swoją definicję udanego podrywu. Więc Ty też bujaj w swoich obłokach. :eek:k:
 
T

ThePlayer

Guest
Laska, kobieta czy dziewczyna... itd. to jedno i to samo. Chyba, że coś się w polszczyźnie zmieniło, a czego nie wiem :) Nie wiem też o jakiej płytkości piszesz. Każdy facet podrywa by zaliczyć, to ma ewolucyjny sens. Może poczytaj najpierw trochę książek :)

P.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No coz ja tam wole jak facet mowi do kobiety z szacunkiem, a nie laska czy niunia, dziunia. Owszem, moze skwitowac, ze fajna laska, ale raczej zle to sie mi kojarzy.
 
A

Angel91

Guest
Każdy facet podrywa by zaliczyć, to ma ewolucyjny sens. Może poczytaj najpierw trochę książek

Ewolucyjny sens to ma rozmnażanie, a nie zaliczanie panienek w klubowym kiblu, wtedy to się pewnie modlisz, aby gumka była sprawna, nie wiem gdzie ty tu ewolucje widzisz. <_<
 
Status
Zamknięty.
Do góry