Neuroshima

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Panowie, padł mi net w mieszkaniu a na wydział chodzę dosyć rzadko - więc nie wiem czy dziś czy w poniedziałek będę z powrotem, więc w razie czego, carry on. To samo z Fright night, btw, odpiszę w obu jak wrócę
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Pytania i informacje:

Po pierwsze propo działka - jak wygląda? To kaliber 20mm czy większe (37mm, 45mm, 50mm..). Czy ma pancerną osłonę, często montowaną do takich broni?

Po drugie, czy postacie wiedzą o leczniczych właściwościach wódki (wobec promieniowania)?

Po trzecie wreszcie, o 19 wyjeżdżam i nie będzie mnie do soboty wieczór, koło 21.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
20mm i tak, posiada osłonkę podobną jak na tej armacie (która rzecz jasna ma znacznie większy kaliber). Na Cadillacu jest nawet wyższa, także można schylić się i schować.

250px-Pak38_cfb_borden_2.JPG


Edit: Aha, wiecie jakie są właściwości przedmiotów wedle tego jak są opisane w KP.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
question - czy mając ten mały skill medycyny jaki mam, mogę mieć szansę, że medpack zadziała lepiej co jakiś czas?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Będzie przerwa, przynajmniej do końca tygodnia. Różnie mam czas a i sesja na żywo się szykuje, także nie wyrobię póki co.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm, w takim razie ja wyjeżdżam na tydzień, będę w przyszłą sobotę ale w międzyczasie sprawdzę z raz czy dwa forum
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Takie mam dwa pytanka co do ostatniego posta bo nie rozumiem:

1. Przednią szybę wybił wcześniej zombiak... Więc kto ją wstawił w tzw. międzyczasie? :D

2. Ja mam takiego pecha do kości czy jak?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Tak to jest jak człowiek robi za duże przerwy. Sorry za to niedopatrzenie. Przyznam, że tą kulką miałeś dostać, ale już naciągnąłem, więc zostańmy przy tym, że strzał Cię zdezorientował (rąbnął obok Ciebie, w karoserię - whatever) i straciłeś kontrolę nad pojazdem. Inaczej zostałby Ci jeden punkt życia, a to już nie byłoby sensu grać.

Co do rzutów: w ostatniej scenie faktycznie pech się udzielił.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Tak, bryka wam zaczyna się jarać, więc czekanie na rozwój wypadków nie jest wskazane.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
kdVer Co by nie było, że nie zauważyłeś - wysłałem Ci pm.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
tym razem widzę ale czekam aż wszyscy będą w kupie żeby ich oświecić ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Caleb, nie wzorowałeś się przypadkiem trochę na fabule Mass effect? widzę pewne nie bez znaczenia zbieżności w motywach działania osób.
Jeśli nie mam miejsca w plecaku wyrzucam ulotkę i ew. linę.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie grałem w to nawet. Właściwie to masz jeszcze jeden slot, zapomniałem że granat liczy się jako ,,pod ręką".
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ok. Dobrze byłoby podreperować frekwencję, jako że zbliżamy się do końca.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ja czekam aż ktoś odpisze przede mną jako że nie jestem kierowcą ;)
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ja czekałem na Was, wchodzę na Forumowisko kilka razy dziennie, zawsze sprawdzając Neuro ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry