Neonaziści

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
Uśmiałem się gdy to przeczytałem. Może dlatego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ariowie (Nie uwzględniam kwestii nazewnictwa XIX wiecznego, kiedy to wszystkich Indoeuropejczyków nazywano Aryjczykami, gdyż Aryan wspomniał o kulturze aryjskiej)

to może uwzględnij XIX i XX wieczne nazewnictwo i sprawa będzie prosta.
Bez sensu to jest, bo wielu neonazistów nie wie nawet o co w ich ideologii chodzi. Powtarzają tylko coś co gdzieś przeczytają. Większość z nich właśnie ze źródeł tego internetu zaczerpnęło wiedzy o nazizmie i sami nie szukają oraz nie zastanawiają się o co naprawdę w tym wszystkim chodzi.
nie ich wina, że wszystkie książki są na cenzurowanym i można znaleźć wiedzę tylko w necie. ja 2 lata polowałem na jakiekolwiek tłumaczenie Mitów Rossenberga i d*pa. za to ty zdaje się, wiesz o co "naprawdę w tym wszystkim chodzi", więc nieś im kaganek oświaty i rozświetlaj ich umysły :]

Ogólnie ostatnio oglądałam filmik jak ludzie z Korei " rozpaczali" a pod nim komenatrze polaków, że większość ludzi tego nie rozumie, że Kim Dzong jest wspaniały i powinno być u nas tak w Polsce. ;x Jeden który to wstawił usuwał nawet komenatrze negatywne napisane na tego idiote ^^
no i co ma kim dzong do neonazistów?
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
"Oooo biały honor, biała duma, biała walka!" Heheh, :D nazistą nie jestem, narodowcem też nie, ale uwielbiam K88 i Honor. Pierwszy raz usłyszałem ich jak miałem jakieś 15 lat i słucham do tej pory. Miałem paru kolegów, którzy "prenumerowali" różne NS-ziny i mieli jakie takie pojęcie. Punka też bardzo lubię słuchać, szczególnie tego z lat 90-tych czyli z okresu jak miałem naście lat. Nigdy nie angażowałem się zbytnio po żadnej stronie, różnych miałem znajomych, dla mnie to była po prostu muzyka ulicy po której się "biegało". No i oczywiście wczesny polski hop hip, ale to już później, jak zaczęli ładne dresy produkować ( ;) ) Moim zdaniem trzeba znać umiar i nie popadać w skrajności. :)
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Mnie osobiście śmieszy jak słyszę o nazistach czy neonazistach z innego kraju niż Niemcy a zwłaszcza z krajów słowiańskich...... sadomasochistyczni ludzie.
 

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
Mnie osobiście śmieszy jak słyszę o nazistach czy neonazistach z innego kraju niż Niemcy a zwłaszcza z krajów słowiańskich...... sadomasochistyczni ludzie.
neonazizm jest panaryjski, więc sprzeczności w tym nie ma. można się spierać, czy w ogóle ta ideologia, nawet nastawiona na braterstwo białych narodów, ma sens po II w.ś. moim zdaniem kompletnie się skompromitowała.

ps. wprowadzili teraz na forumowisku jakieś udziwnienia i ciężko się połapać :D
 

Kettger

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Poza tym może być też narodowy socjalizm nienazistowski, czyli po prostu jako połączenie nacjonalizmu i socjalizmu.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Niby może, ale dla większości zestawienie "narodowy socjalista" kojarzy się dość jednoznacznie. Dla tego lepiej przy takim połączeniu używać pojęcia "lewicowy nacjonalista" :)
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Mnie osobiście śmieszy jak słyszę o nazistach czy neonazistach z innego kraju niż Niemcy a zwłaszcza z krajów słowiańskich...... sadomasochistyczni ludzie.
Neonaziści niestety ostatnio zaczynają "wyściubiać" swoje nosy z norek w róznych krajach gdzie ludziom żyje się nie najlepiej.
Przecież nie tak dawno w TVN-ie w Faktach było to szeroko komentowane - narazie bez większego echa.
Widać musi dojść do jakieś katastrofy by KTOŚ kompetentny się za tę sytuację z "narodowymi socjalistami" (jak siebie nazywają) wziął.
 

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
Neonaziści niestety ostatnio zaczynają "wyściubiać" swoje nosy z norek w róznych krajach gdzie ludziom żyje się nie najlepiej.
Przecież nie tak dawno w TVN-ie w Faktach było to szeroko komentowane - narazie bez większego echa.
Widać musi dojść do jakieś katastrofy by KTOŚ kompetentny się za tę sytuację z "narodowymi socjalistami" (jak siebie nazywają) wziął.
no jak wierzysz w rzeczywistość kreowaną przez tvn to można nawet stwierdzić, że Polska znajduje się na krawędzi przejęcia władzy przez neonazistów :]
 

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
Wolę czasami obejrzeć TVN niż słuchać narzekań w Radiu Maryja lub też nawoływań o "wolność rasową" w necie.
typowy argument "intelektualistów" z tvn, sprowadzić rozmowę na RM nawet jak nie padła o nim wzmianka. o "wolności rasowej" też nie wspominałem, bo niespecjalnie nawet rozumiem co to jest.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
typowy argument "intelektualistów" z tvn, sprowadzić rozmowę na RM nawet jak nie padła o nim wzmianka.

Za to Ty wolisz gadać o jakiejś rzeczywistości, kreowanej przez TVN. Otóż kolego, coś takiego jak obiektywne dziennikarstwo nie istnieje, w związku z czym, mogę śmiało powiedzieć, że nie ma telewizji, która nie naciągałaby faktów, dokonywała wręcz niedopuszczalnej oceny danej sytuacji, oraz przez to, propagowała konkretne stanowisko.

o "wolności rasowej" też nie wspominałem, bo niespecjalnie nawet rozumiem co to jest.

Pewnie chodziło mu o czystość rasy, oraz rasizm, na którego to punkcie macie fioła... Wszak wie widziałem jeszcze narodowego socjalisty, który by nie psioczył na żydów, nie śmiał się z murzynów, oraz wiedział o co tak naprawdę mu chodzi.
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Pewnie chodziło mu o czystość rasy, oraz rasizm, na którego to punkcie macie fioła... Wszak wie widziałem jeszcze narodowego socjalisty, który by nie psioczył na żydów, nie śmiał się z murzynów, oraz wiedział o co tak naprawdę mu chodzi.
Narodowi socjaliści niestety tak już mają jak sam kolego zauważyłeś w swoim poście.
Jest mi tylko wstyd,że żyję w kraju gdzie właśnie takie osoby utożsamiające się z narodowymi socjalistami uważają się za pępek świata i szydzą z każdego kto ma inny kolor skóry, inne wyznanie czy też ma inne poglądy na różne tematy.
Kiedyś taką osobą był pewien austriacki kapral, który potem w Niemczech jako kanclerz Rzeszy doszedł do władzy - a co się potem stało to już każdy dobrze z lekcji historii chociażby wie.
Potrzeba znowu nam takich oszołomów? Dosyć wycierpiały nasze bacie i dziadkowie podczas okupacji żeby znowu do tego wracać!!!!
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Wolę czasami obejrzeć TVN niż słuchać narzekań w Radiu Maryja lub też nawoływań o "wolność rasową" w necie.
Rzuć hasło lemingom hasło nacjonalizm, narodowy socjalizm, faszyzm, a w zamian wypluwają jak z ckm-u, Radio Maryja, Pis, Kaczyński, Smoleńsk, wszystko poparte wywodami mędrców z TVN-u i Wyborczej.
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Wy określacie to rasizmem, ja zdrowym rozsądkiem. Nie chce w moim kraju imigrantów nie znających nawet polskiego języka i nie wyznających wiary chrześcijańskiej - do niczego dobrego to nie prowadzi. Natomiast nie mam nic do murzynów zamieszkujących Afrykę. Cytując Garveya "Afryka dla Afrykanów, Europa dla Europejczyków, Azja dla Azjatów " nic dodać nic ująć, a ja wybaczcie nigdy nie słyszałem o rodowitym np. Duńczyku który miałby czarny kolor skóry.
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Możesz nie chcieć imigrantów,ale oni są i będą.
To co - wolisz by wróciły czasy nazistów?
Nawet tego nie skomentuję.
Nasi rodacy mogą emigrować za chlebem do Irlandii lub Anglii,ale odwrotny kierunek by ktoś do Nas przyjeżdżał to już źle?
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Możesz nie chcieć imigrantów,ale oni są i będą.
To co - wolisz by wróciły czasy nazistów?
Wole by wróciły czasy w których Francje zamieszkiwali Francuzi, a Anglie Anglicy.

Nasi rodacy mogą emigrować za chlebem do Irlandii lub Anglii,ale odwrotny kierunek by ktoś do Nas przyjeżdżał to już źle?
Pomijając to, że murzyn rzadko kiedy trudni się uczciwą pracą, to nie uważam za słuszną emigracje za chlebem za granicę. A u nas takie coś jak w Anglii raczej by się nie sprawdziło, z czego jestem dumny ( mówie o imigrantach ).
 

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
Za to Ty wolisz gadać o jakiejś rzeczywistości, kreowanej przez TVN. Otóż kolego, coś takiego jak obiektywne dziennikarstwo nie istnieje, w związku z czym, mogę śmiało powiedzieć, że nie ma telewizji, która nie naciągałaby faktów, dokonywała wręcz niedopuszczalnej oceny danej sytuacji, oraz przez to, propagowała konkretne stanowisko
ale nie każda telewizja tak bezczelnie kłamie jak oni. i nie każdą stację zakładali byli propagandziści SB.
Narodowi socjaliści niestety tak już mają jak sam kolego zauważyłeś w swoim poście.
Jest mi tylko wstyd,że żyję w kraju gdzie właśnie takie osoby utożsamiające się z narodowymi socjalistami uważają się za pępek świata i szydzą z każdego kto ma inny kolor skóry, inne wyznanie czy też ma inne poglądy na różne tematy.
Kiedyś taką osobą był pewien austriacki kapral, który potem w Niemczech jako kanclerz Rzeszy doszedł do władzy - a co się potem stało to już każdy dobrze z lekcji historii chociażby wie.
Potrzeba znowu nam takich oszołomów? Dosyć wycierpiały nasze bacie i dziadkowie podczas okupacji żeby znowu do tego wracać!!!!
nie potrzeba nam, podobnie jak toleransów zapraszających byle przybłędy z każdej pipidówy świata :]


jak chcecie wierzyć, że NS-i są nie wiadomo jaką siłą i w Europie odradza się nazizm to sobie w to wierzcie, czy ja Wam zabraniam? :D macie swoje mainstreamowe media one myślą za Was, a jak wiadomo myślenie to ta nieprzyjemna czynność od której boli głowa.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Rzuć hasło lemingom hasło nacjonalizm, narodowy socjalizm, faszyzm, a w zamian wypluwają jak z ckm-u, Radio Maryja, Pis, Kaczyński, Smoleńsk, wszystko poparte wywodami mędrców z TVN-u i Wyborczej.

To już powtórka z rozrywki. Ja Radiami Maryja, PiSem itd. nie pluję. Z gazet czytam jedynie naukowe, graficzne i komputerowe (ciężko tam o propagandę polityczno-religijną), w telewizji oglądam jedynie filmy, lub seriale (względnie programy rozrywkowe, choć z dużą dozą ostrożności, gdyż większość z nich z rozrywką niewiele ma wspólnego niestety), a radia to słucham jedynie internetowego, bo uważam, że powinno służyć do słuchania muzyki, a nie dla bełkotu dziennikarskiego (czasy słuchowisk też już minęły).

Wy określacie to rasizmem, ja zdrowym rozsądkiem. Nie chce w moim kraju imigrantów nie znających nawet polskiego języka i nie wyznających wiary chrześcijańskiej - do niczego dobrego to nie prowadzi. Natomiast nie mam nic do murzynów zamieszkujących Afrykę. Cytując Garveya "Afryka dla Afrykanów, Europa dla Europejczyków, Azja dla Azjatów " nic dodać nic ująć, a ja wybaczcie nigdy nie słyszałem o rodowitym np. Duńczyku który miałby czarny kolor skóry.

Więc pewnie, będąc przekonanym, iż para czarnoskórych Duńczyków przyjechała plugawić naszą ziemię, odrzuciłbyś opcję, iż przybyli do Polski w celach jedynie turystycznych, po czym przekazałbyś im rubasznie, metodami werbalnymi i niewerbalnymi, swoje niezadowolenie z zaistniałej sytuacji.

Zdrowym rozsądkiem jest spojrzenie na rzeczy na spokojnie.

Wole by wróciły czasy w których Francje zamieszkiwali Francuzi, a Anglie Anglicy.

Jeśli znasz trochę historię Francji, powinieneś wiedzieć, dlaczego tylu tam muzułmanów i murzynów. Francja jako podmiot, sama sobie jest winna. Podobnie Anglia, swój udział w mieszance wedlowskiej miała.

Pomijając to, że murzyn rzadko kiedy trudni się uczciwą pracą, to nie uważam za słuszną emigracje za chlebem za granicę. A u nas takie coś jak w Anglii raczej by się nie sprawdziło, z czego jestem dumny ( mówie o imigrantach ).

Hmmm... Skąd takie przypuszczenia? Widać, że dużo w domu rozmyślasz. Byłeś w afryce, że tak twierdzisz? Czy może jednak mówimy dalej o Anglii i Francji. Wiesz co, byłem w tych krajach i widziałem, jak pracują murzyni. Praca wychodzi im tak jak białym - jedni się, brzydko mówiąc, opierd....ją, a inni wręcz przeciwnie - zapie....ają. Ty zapewne w godzinach roboczych dajesz z siebie wszystko. Niczym Helga z podberlińskiej fabryki z amunicją w 1941.

ale nie każda telewizja tak bezczelnie kłamie jak oni. i nie każdą stację zakładali byli propagandziści SB.

Każda telewizja bezczelnie kłamie... TVN jakoś specjalnie się nie wyróżnia, a do takiej choćby amerykańskiej telewizji, która do tego jeszcze zastrasza i wprowadza panikę na całym świecie, nawet się nie umywa.

nie potrzeba nam, podobnie jak toleransów zapraszających byle przybłędy z każdej pipidówy świata :]

Nie potrzeba nam też, ludzi którzy narzekają, iż nie potrzeba innych ludzi, a jednak nikt Cię stąd nie wygania... Skoro jak Jeffin twierdzi, murzyn do roboty się nie kwapi, to czego się boisz? Posady dyrektora handlowego w Warszawskiej korporacji, ze służbowym samochodem, laptopem i mieszkaniem, Ci nie odbierze. Droga wolna.

jak chcecie wierzyć, że NS-i są nie wiadomo jaką siłą i w Europie odradza się nazizm to sobie w to wierzcie, czy ja Wam zabraniam?

Ja tam w takie bajki nie wierzę. Narodowy socjalizm, podobnie jak komunizm, pokazał już, iż utopia w praktyce i teorii, jest jak obrazki z telegier ala "wskaż 3 różnice". NS miał już swoje pięć minut i nie zdał egzaminu, a zaistniał na scenie, ponieważ lud przyciśnięty do muru (przez złą sytuację ekonomiczną, polityczną itp. itd.) łyka wszystko i to na sucho.

:D macie swoje mainstreamowe media one myślą za Was, a jak wiadomo myślenie to ta nieprzyjemna czynność od której boli głowa.

A to są jakieś undergroundowe media? No poza wodociągami np.? xD

Ja tam żadnych mediów w ryzach nie trzymam, nic z tych rzeczy do mnie nie należy. Wiem natomiast, że Nazi patriotami nie są i się nimi nie staną, podpalając wozy transmisyjne TVN'u.
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Więc pewnie, będąc przekonanym, iż para czarnoskórych Duńczyków przyjechała plugawić naszą ziemię, odrzuciłbyś opcję, iż przybyli do Polski w celach jedynie turystycznych, po czym przekazałbyś im rubasznie, metodami werbalnymi i niewerbalnymi, swoje niezadowolenie z zaistniałej sytuacji.
Na pewno, Czeczeni w Białymstoku również w celach turystycznych prawda ?

Jeśli znasz trochę historię Francji, powinieneś wiedzieć, dlaczego tylu tam muzułmanów i murzynów. Francja jako podmiot, sama sobie jest winna. Podobnie Anglia, swój udział w mieszance wedlowskiej miała.
Oczywiście, że wiem, co nie zmienia mojej opinii w tej sprawie.

Hmmm... Skąd takie przypuszczenia? Widać, że dużo w domu rozmyślasz. Byłeś w afryce, że tak twierdzisz? Czy może jednak mówimy dalej o Anglii i Francji. Wiesz co, byłem w tych krajach i widziałem, jak pracują murzyni. Praca wychodzi im tak jak białym - jedni się, brzydko mówiąc, opierd....ją, a inni wręcz przeciwnie - zapie....ają.
Byłem w Afryce, na zachodzie Europy też. Pierwsze pokolenie imigrantów które przyjechało do Europy jeszcze ostro harowało, ale ich dzieci widocznie uważają, że wszystko im się należy i zajmują się wszystkim tylko nie pracą.

Ty zapewne w godzinach roboczych dajesz z siebie wszystko. Niczym Helga z podberlińskiej fabryki z amunicją w 1941.
Daruj sobie.
 
Do góry