Neonaziści

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Na pewno, Czeczeni w Białymstoku również w celach turystycznych prawda ?
Nie odwracaj kota ogonem. To już inny przypadek. Każdy uchodźcą zostać może.

Oczywiście, że wiem, co nie zmienia mojej opinii w tej sprawie.

Nie śmiałem nawet twierdzić, że zmieni.

Byłem w Afryce, na zachodzie Europy też. Pierwsze pokolenie imigrantów które przyjechało do Europy jeszcze ostro harowało, ale ich dzieci widocznie uważają, że wszystko im się należy i zajmują się wszystkim tylko nie pracą.

Uuuu... generalizujesz. Rozumiem, że dość duży odsetek ludności muzułmańskiej we Francji pobiera zasiłek, korzysta z rozbuchanej opieki socjalnej, nie kwapiąc się do pracy, ale jest też i druga strona medalu. Przebywając we Francji znałem paru arabów. Wszyscy pracowali, jeden nawet bardzo ciężko, na dwóch etatach. Wszystko dla rodziny.

Wiadomo, że większość z emigrantów tam przebywających to buraki, które przyjechały tam z nadmuchanym ego. Podobne przypadki zaobserwujesz u nas w stolicy, gdzie taki pan lub pani, po 3 miesiącach już są wielkimi Warszawiakami. Podobnie w Anglii, Irlandii. Nie możesz stwierdzić, że wybrała się tam sama śmietanka. W większości niestety wybrała się tam niereprezentatywna część naszych rodaków, która tu, na miejscu, nie widziała dla siebie żadnych perspektyw.


No chwila. Przecież temat jest o neonazistach. Myślałem, że takie alegorie wniosą trochę smaczku do dyskusji.
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
Przebywając we Francji znałem paru arabów.
Właśnie, znałeś PARU, a szczegół, że 90% ich pobratymców wali ściemę.
Czyli rozumiem, jak 3 na 500 pedofili się nawróci, to już Pedofile nie są źli.

Parę osób tutaj obecnych ciągle Nam ujmuje, lecz poproszę o RACJONALNE ARGUMENTY.
Poza tym padło stwierdzenie, że Naziści(Winno być NEOnaziści) nigdy nie byli, nie są i nie będą Patriotami.
Cóż to za kpina.?.
To właśnie MY- NEONAZIŚCI obchodzimy wszystkie święta narodowe, to My jesteśmy gotowi przelać krew w Imię Obrony Honoru, Czci, Dumy Matki Polski.

Ktoś napisał także, że Idiotyzmem są NN poza Niemcami.
Dodam od siebie tylko, że Rasa Słowiańska to jedna z najczystszych Ras Pan Aryjskich.

Co do TVN i GW'na.
Dlaczego tylko te 2 środki przekazu uderzają w Nacjonalistów.?.
PO jest to na rękę, no racja....

Kiedy pojawiam się w nowym kręgu b.często słyszę: Miłośnik Szwabów pier**lony...
Za takie coś jestem gotów skakać po łbie, aż będę miał pewność, że Idiota nie wstanie.
Na Flekach (w moim przypadku Harringtonce) nosimy pełno naszywek z wszelakimi hasłami.
B.często są to właśnie: WHITE POWER/WHITE PRIDE. G.N.L.S. SkinheadS etc.
Jednakowoż najczęstszym symbolem na piersi jest BIAŁY ORZEŁ, symbol Potęgi i Sławy Słowiańskiego Ludu, potomków Polan.

Mniemam, że Wy- Lewackie Ścierwa- nie jesteście wstanie pojąć, że czasem Idea może stać się sensem życia.
To nie jest durna zabawa, dla dzieciaków w Gimnazjum, lecz b.często trudna decyzja o swej przyszłości.
Idealnym przykładem będzie tu Szczery (SIEG HEIL.!. NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI), Patriota, NAZISTA, który oddał życie za Ideę.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Właśnie, znałeś PARU, a szczegół, że 90% ich pobratymców wali ściemę.
Czyli rozumiem, jak 3 na 500 pedofili się nawróci, to już Pedofile nie są źli.

Znałem paru, a spotkałem wielu. Za to rozumiem, że ty znasz cały ogół i stąd Twoja wiedza, oczywiście poparta Racjonalnymi Argumentami, o których piszesz poniżej. Płakać mi się chce jak czytam opinie takich ekspertów. Gó..... możesz udowodnić, ale prosisz o argumenty.

Parę osób tutaj obecnych ciągle Nam ujmuje, lecz poproszę o RACJONALNE ARGUMENTY.

Jesteście fanatykami, o niebezpiecznych poglądach (jako neonaziści), szkodzicie nimi oraz swoim zachowaniem (m.in na pochodach) krajowi, jak i krajowym interesom (mogę rozwinąć ten temat jeśli będzie to potrzebne - jednak z racji braku jakichkolwiek argumentów ze strony nn-istów nie ma takiej potrzeby).

Poza tym padło stwierdzenie, że Naziści(Winno być NEOnaziści) nigdy nie byli, nie są i nie będą Patriotami.
Cóż to za kpina.?.

Żaden z Ciebie patriota. Jedną z niezwykle ważnych cech patriotyzmu jest gotowość do pracy dla dobra ojczyzny, jak i propagowania jej dobrego wizerunku na tle innych państw. Jak może to zrobić osoba, która złorzeczy na inne narody, kultury i rasy? Powiem więcej, może nawet zaszkodzić.

To właśnie MY- NEONAZIŚCI obchodzimy wszystkie święta narodowe, to My jesteśmy gotowi przelać krew w Imię Obrony Honoru, Czci, Dumy Matki Polski.

Niby jak obchodzicie? Wyrywając i dewastując ulice, sfinansowane z pieniędzy podatników? Krew przelaliście co najwyżej obijając mordę jakiemuś punkowi, albo socjaliście, względnie gejowi. Nie mów mi tu o patriotyzmie i przelewaniu krwi, po gó... wiemy o tym obaj. Gdyby jutro wybuchła wojna na miarę II Światowej to by się okazało kto z dyskutantów byłby w stanie bronić ojczyzny. Teraz jednak możesz sobie w ciepełku, na foteliku mówić, jacy to z was miłośnicy Polski.

Ktoś napisał także, że Idiotyzmem są NN poza Niemcami.

To ktoś źle napisał. NN jest idiotyzmem gdziekolwiek.

Dodam od siebie tylko, że Rasa Słowiańska to jedna z najczystszych Ras Pan Aryjskich.

Wspaniale, a co to zmienia? Czujesz się lepszy, jako diament, a nie brylant? Dzięki temu tylko tyłek Ci się bardziej błyszczy

Co do TVN i GW'na.
Dlaczego tylko te 2 środki przekazu uderzają w Nacjonalistów.?.
PO jest to na rękę, no racja....

Tak mnie to obchodzi, jak Twoje poglądy.

Kiedy pojawiam się w nowym kręgu b.często słyszę: Miłośnik Szwabów pier**lony...
Za takie coś jestem gotów skakać po łbie, aż będę miał pewność, że Idiota nie wstanie.

Dlatego pewnie wypisujesz tu bzdury, skoro takie rzeczy przychodzą Ci do głowy.

Na Flekach (w moim przypadku Harringtonce) nosimy pełno naszywek z wszelakimi hasłami.
B.często są to właśnie: WHITE POWER/WHITE PRIDE. G.N.L.S. SkinheadS etc.
Jednakowoż najczęstszym symbolem na piersi jest BIAŁY ORZEŁ, symbol Potęgi i Sławy Słowiańskiego Ludu, potomków Polan.

Szkoda więc, że plugawisz Orła w koronie, sytuując obok niego takie skandaliczne hasła.

Mniemam, że Wy- Lewackie Ścierwa-

Dziękuję, z socjalistami, socjal-demokratami nie sympatyzuję. Za to wiem, że już większym ścierwem są NN.

nie jesteście wstanie pojąć, że czasem Idea może stać się sensem życia.

Głupota może być sensem życia? Czy to boli?

To nie jest durna zabawa, dla dzieciaków w Gimnazjum, lecz b.często trudna decyzja o swej przyszłości.

A to dopiero poświęcenie. Czapki z głów.

Idealnym przykładem będzie tu Szczery (SIEG HEIL.!. NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI), Patriota, NAZISTA, który oddał życie za Ideę.

Uwierz mi, że Adolf cieszyłby się, mając takich ludzi jak Ty, u boku, podczas ataku na Polskę. Kraj by się 3 razy szybciej podbiło. A jakim byś był patriotą dla narodu! Myślę, że się niejeden prawdziwy patriota, walczący za kraj podczas niemieckiej okupacji, byłby poruszony Twoimi słowami, a Ci którzy zmarli, przewracają się w grobach.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Do neonazistów się nie dotrze żadnymi argumentami, oni są jak sekta. Kiedyś na przykład prowadziłem z jednym dyskusję podczas której twierdził, że muzeum w Oświęcimiu należy zrównać z ziemią. To chyba mówi samo za siebie.

Najgorsze, że dzięki nim łatwiej pokazywać narodowców w takim, a nie innym świetle, choć w rzeczywistości naziści powiązani z B&H czy C18 nie mają oni absolutnie nic wspólnego z polską myślą narodową.
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
Za to rozumiem, że ty znasz cały ogół i stąd Twoja wiedza, oczywiście poparta Racjonalnymi Argumentami, o których piszesz poniżej

Za naród odpowiada większość.
Dam Ci prosty przykład na Naszym otoczeniu.
70% To Biali Wojownicy.
20% To Sympatycy
10% To Pozerzy tłukący każdego, kto nie jest Skinem (Cóż za IDIOTYZM.!.)

Ocenę wyprowadzisz na podstawie Tych 70% i to jest właściwe podejście.
Mówiąc o Narodzie, Danej Grupie- nie idzie oceniać każdego osobno.

Jesteście fanatykami, o niebezpiecznych poglądach (jako neonaziści), szkodzicie nimi oraz swoim zachowaniem (m.in na pochodach) krajowi, jak i krajowym interesom (mogę rozwinąć ten temat jeśli będzie to potrzebne - jednak z racji braku jakichkolwiek argumentów ze strony nn-istów nie ma takiej potrzeby).
Dymy robiła Antifa Geniuszu :)
My pragniemy Wielkiej, BIAŁEJ I NORMALNEJ POLSKI.
Wyznajemy Kult Siły, lecz każdy z Was zapomina o jednym.
U nas rządzi DYSCYPLINA.
Prawdziwy Skin NIGDY nie zaczepi Kobiety, nigdy nie pobije za nic.
Wywodzimy się od Gitów, których to darzę ogromnym szacunkiem za zasady.
Zasady- To czego brakuje tym Idiotom z Antify i innych PsedoSocjalistycznych Bojówek

Żaden z Ciebie patriota. Jedną z niezwykle ważnych cech patriotyzmu jest gotowość do pracy dla dobra ojczyzny, jak i propagowania jej dobrego wizerunku na tle innych państw. Jak może to zrobić osoba, która złorzeczy na inne narody, kultury i rasy? Powiem więcej, może nawet zaszkodzić.
Co do pracy, to nie mów, gdyż nie znam osobiście Skina, który mógłby pracować a miast tego żyje na zasiłku dla Bezrobotnych. :)
MY Kochamy Polskę taką jaka winna być, jeżeli Ty wolisz, aby co druga para na ulicy to były Homosy to się cieszę.
Dużo gadasz, a co zrobisz, jak kiedyś Twoja córka przyprowadzi Ci :cenzura:ego Brudasa w Gównianym kolorze skóry, który w d*pie będzie miał Polskie obyczaje i naszą wspaniałą kulturę.?.
Na pewno przyjmiesz go w otwarte ramiona ;]

Niby jak obchodzicie? Wyrywając i dewastując ulice, sfinansowane z pieniędzy podatników?
Ponownie mylisz Nas z Antifą.

Krew przelaliście co najwyżej obijając mordę jakiemuś punkowi, albo socjaliście, względnie gejowi. Nie mów mi tu o patriotyzmie i przelewaniu krwi, po gó... wiemy o tym obaj
Raz w życiu leżałem w ciężkim stanie w szpitalu.
Dlaczego tam trafiłem.?.
Podbiło 5 uroczych bojowników tolerancji, wywiązała się dyskusja, jeden opluł Orła, którego miałem na piersi. ;)
To nie jest fajnie, gdy 5 typa skacze po Tobie w Glanach i wciąż słyszysz:
TAK KOCHASZ POLSKĘ GNOJU.?!. TO UMIERAJ ZA NIĄ PSIE.!!!.
;]

Gdyby jutro wybuchła wojna na miarę II Światowej to by się okazało kto z dyskutantów byłby w stanie bronić ojczyzny. Teraz jednak możesz sobie w ciepełku, na foteliku mówić, jacy to z was miłośnicy Polski.
Uwierz, że b.wielu z Nas ma jaja, aby walczyć ;)
Przywykliśmy do niebezpieczeństwa, bo chodzić samemu po zmroku na terenach Lewackich nie jest tak bardzo zabawne ;)
Wiemy czym jest ryzyko, gdyż nie raz Kosa błyszczała przed oczami.

Wspaniale, a co to zmienia? Czujesz się lepszy, jako diament, a nie brylant? Dzięki temu tylko tyłek Ci się bardziej błyszczy
Człowiek, któremu własne pochodzenie nie daje największej dumy nie zasługuje na Miłość Ojczyzny ;).

Szkoda więc, że plugawisz Orła w koronie, sytuując obok niego takie skandaliczne hasła.
Pewnie, lepiej mieć w d*pie Orła, Polskę, Pamięć o Naszej Potędze.
Zacznę chodzić z Logiem UE i krzyczeć: KOCHAM WSZYSTKICH, POLAKÓW NIENAWIDZĘ ZA RASIZM.
Spoko, piękne masz podejście.

Za to wiem, że już większym ścierwem są NN.
zatem jesteś neutralny.?.

Głupota może być sensem życia? Czy to boli?
Odwołujesz się tu tylko do NN, czy ogółem do Idei.?.

A to dopiero poświęcenie. Czapki z głów.
To żyj ze świadomością, że każdy Twój dzień może zakończyć się brutalną śmiercią.
Naucz się z tym żyć, kiedy wszyscy wkoło się przeciwko Tobie.
Zachowaj dumę i Walcz do ostatniej kropli krwi.
Broń Honoru, nawet gdy jesteś sam, a przeciwko Tobie grupa Po:cenzura:ów z Kastetami.
Naucz się tego, żyj tak, jak my- wtedy ośmiel się nas ocenić.

Uwierz mi, że Adolf cieszyłby się, mając takich ludzi jak Ty, u boku, podczas ataku na Polskę. Kraj by się 3 razy szybciej podbiło. A jakim byś był patriotą dla narodu! Myślę, że się niejeden prawdziwy patriota, walczący za kraj podczas niemieckiej okupacji, byłby poruszony Twoimi słowami, a Ci którzy zmarli, przewracają się w grobach.
Pokazujesz, ze nadal nic nie pojmujesz.
Zachowujesz się, jak dzieciak z Gimnazjum, który sobie uroił, że każdy nauczyciel go nienawidzi i pomimo spokojnego życia buntuje się i myśli, że kozaczy.
Jesteśmy gotowi poświęcić życie dla Ojczyzny- Największej Wartości, jaką nosimy w sercu ;)

Do neonazistów się nie dotrze żadnymi argumentami, oni są jak sekta
Jesteś pewny, że dobrze rozumiesz pojęcie SEKTY.?.
Najgorsze, że dzięki nim łatwiej pokazywać narodowców w takim, a nie innym świetle, choć w rzeczywistości naziści powiązani z B&H czy C18 nie mają oni absolutnie nic wspólnego z polską myślą narodową.
Mówisz teraz o NR i Myśli Dmowskiego.?.
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Do neonazistów się nie dotrze żadnymi argumentami, oni są jak sekta. Kiedyś na przykład prowadziłem z jednym dyskusję podczas której twierdził, że muzeum w Oświęcimiu należy zrównać z ziemią. To chyba mówi samo za siebie.

Najgorsze, że dzięki nim łatwiej pokazywać narodowców w takim, a nie innym świetle, choć w rzeczywistości naziści powiązani z B&H czy C18 nie mają oni absolutnie nic wspólnego z polską myślą narodową.
LEPIEJ kolego bym tego nie ujął.
Podpisuję się pod tym obiema rękami!!!!
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
Ludziom sie zwyczajnie nudzi w zyciu jeśli maja czas na przynależność do jakiej kolwiek subkultury
Ośmieszyłaś się na maxa...
Ani Skinhead, ani NN nie są subkulturami.
SkinheadS to styl życia, NN to Idea.
B.duża różnica. ;)

LEPIEJ kolego bym tego nie ujął. Podpisuję się pod tym obiema rękami!!!!
Może miast drzeć mordę, jak Lewak przy ruchaniu w d*pę i tylko podpisywać się pod kimś, lub dawać GW'no wnoszące 2 wersowe posty- napisz coś od siebie sam.?.
Czy może boisz się wprost narażać.?.
Przecież może to czytać, jakiś Skin z Twoich Okolic... ;]
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Za naród odpowiada większość.
Dam Ci prosty przykład na Naszym otoczeniu.
70% To Biali Wojownicy.
20% To Sympatycy
10% To Pozerzy tłukący każdego, kto nie jest Skinem (Cóż za IDIOTYZM.!.)

Ocenę wyprowadzisz na podstawie Tych 70% i to jest właściwe podejście.

Ocenę wyprowadzam na podstawie tego co widzę i co w życiu przeżyłem. Ze Skinheadami miałem już do czynienia wielokrotnie. To zwyczajni chuligani i szowiniści, a to przeczy duchowi patriotyzmu. Tak jak Ty masz prawo do generalizowania i uogólnień na temat ras, tak ja mam prawo do wrzucenia was wszystkich do jednego worka.

Mówiąc o Narodzie, Danej Grupie- nie idzie oceniać każdego osobno.

Gratuluję. Zostań odkrywcą. Dodaj do tego inne oczywistości

Dymy robiła Antifa Geniuszu :)

Tacy sami fanatycy jak wy. Jesteście po jednych pieniądzach. Poza tym nie mów, że NN stali grzecznie obok. Nie obchodzi mnie kto zaczął. Wiem co widziałem. Dwie grupy idiotów, za których naród się wstydzi.

My pragniemy Wielkiej, BIAŁEJ I NORMALNEJ POLSKI.

To zamaluj sobie korektorem mapę.

Wyznajemy Kult Siły, lecz każdy z Was zapomina o jednym.
U nas rządzi DYSCYPLINA.
Prawdziwy Skin NIGDY nie zaczepi Kobiety, nigdy nie pobije za nic.
Wywodzimy się od Gitów, których to darzę ogromnym szacunkiem za zasady.
Zasady- To czego brakuje tym Idiotom z Antify i innych PsedoSocjalistycznych Bojówek

Wspaniale, że chociaż ty znasz genezę powstania i ewolucję NN. Ale na co mi to? Tę historyjkę już znam...

Co do pracy, to nie mów, gdyż nie znam osobiście Skina, który mógłby pracować a miast tego żyje na zasiłku dla Bezrobotnych. :)

Każdy zna różne osoby.

MY Kochamy Polskę taką jaka winna być, jeżeli Ty wolisz, aby co druga para na ulicy to były Homosy to się cieszę.

Jak winna być taaa? Ja kocham Polskę taką jaka jest, gdyż wiem, że kraj i naród to coś co stoi ponad Rządem i politykami. Homoseksualiści nie opanują świata, z czego sami sobie doskonale sprawę zdają. Nie mów o jakimś wyssanym z palca zagrożeniu.

Dużo gadasz, a co zrobisz, jak kiedyś Twoja córka przyprowadzi Ci :cenzura:ego Brudasa w Gównianym kolorze skóry, który w d*pie będzie miał Polskie obyczaje i naszą wspaniałą kulturę.?.

Postaram się go poznać, a nie oceniać z góry tak, jak Ty. Jeśli będzie szanował córkę, będzie dobrym człowiekiem, który jest w stanie zapewnić jej dobrobyt, to nawet mu dam swoje błogosławieństwo.

Ponownie mylisz Nas z Antifą.

Nikogo z nikim nie mylę. Jak wyżej napisałem, jesteście siebie warci.

Raz w życiu leżałem w ciężkim stanie w szpitalu.
Dlaczego tam trafiłem.?.
Podbiło 5 uroczych bojowników tolerancji, wywiązała się dyskusja, jeden opluł Orła, którego miałem na piersi. ;)
To nie jest fajnie, gdy 5 typa skacze po Tobie w Glanach i wciąż słyszysz:
TAK KOCHASZ POLSKĘ GNOJU.?!. TO UMIERAJ ZA NIĄ PSIE.!!!.
;]

Przykro mi, że Cię to spotkało, ale nie sądzę byś dostał lanie za koszulkę z Orłem. Jeśli jesteś NN to dlatego pobudziło ich to do takiego, w każdym calu, godnego pożałowania i potępienia, działania.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Uwierz, że b.wielu z Nas ma jaja, aby walczyć ;)
Przywykliśmy do niebezpieczeństwa, bo chodzić samemu po zmroku na terenach Lewackich nie jest tak bardzo zabawne ;)
Wiemy czym jest ryzyko, gdyż nie raz Kosa błyszczała przed oczami.

Nie porównuj tego do okupacji i walki za kraj. Porównania Tu zwyczajnie nie ma.

Człowiek, któremu własne pochodzenie nie daje największej dumy nie zasługuje na Miłość Ojczyzny ;).

Przyznaję, że z naszej ojczyzny dumnym nie być, znaczy dla mnie tyle co być niespełna rozumu.

Pewnie, lepiej mieć w d*pie Orła, Polskę, Pamięć o Naszej Potędze.
Zacznę chodzić z Logiem UE i krzyczeć: KOCHAM WSZYSTKICH, POLAKÓW NIENAWIDZĘ ZA RASIZM.
Spoko, piękne masz podejście.

Nie znasz mojego podejścia. Jestem przeciwnikiem Unii, wyczekuję jej rychłego końca. Nie popieram alterglobalistów i uważam podobne idee za nienaturalne. Polacy natomiast nie są rasistami, to jednostki nimi są.

zatem jesteś neutralny.?.

Nie, a to dlatego, że nic nie jest czarne, albo białe. Sa też odcienie szarości. W każdym poglądzie, czy idei znajdziesz coś dobrego, jak i złego - zmienia się jedynie waga i stopień wymieszania zła i dobra.

Odwołujesz się tu tylko do NN, czy ogółem do Idei.?.

Zależy o jakiej idei mówimy. Jeśli o ogóle idei nazistowskich to tak.

To żyj ze świadomością, że każdy Twój dzień może zakończyć się brutalną śmiercią.
Naucz się z tym żyć, kiedy wszyscy wkoło się przeciwko Tobie.
Zachowaj dumę i Walcz do ostatniej kropli krwi.
Broń Honoru, nawet gdy jesteś sam, a przeciwko Tobie grupa Po:cenzura:ów z Kastetami.
Naucz się tego, żyj tak, jak my- wtedy ośmiel się nas ocenić.

Wybacz, ale tego właśnie robić nie muszę i nie chcę. Ocieka to pompatycznością i fałszywym idealizowaniem.

Pokazujesz, ze nadal nic nie pojmujesz.

A pisałeś o jakichś skomplikowanych rzeczach? Moje zdolności poznawcze są od wielu lat niezachwiane. Analiza i wyciąganie wniosków w sprawach takich jak np. poglądy polityczne to kwestia czysto indywidualna i subiektywna.

Zachowujesz się, jak dzieciak z Gimnazjum, który sobie uroił, że każdy nauczyciel go nienawidzi i pomimo spokojnego życia buntuje się i myśli, że kozaczy.

Wątpię by współczesny dzieciak z gimnazjum zrozumiałam meritum sprawy, a co dopiero zainteresował się nią. Nie mówię już o tym, że miałby poważne problemy ze skleceniem paru zdań, nawet w języku polskim.

Jesteśmy gotowi poświęcić życie dla Ojczyzny- Największej Wartości, jaką nosimy w sercu ;)

Brawo, ale co jeszcze raz podkreślę, patrioty to z Ciebie nie czyni.

Przecież może to czytać, jakiś Skin z Twoich Okolic... ;]

A post który skomentowałeś oficer policji z Twojej miejscowości xD, co niczego

PRZEPRASZAM za post pod postem, ale całości wypowiedzi skrypt strony nie wytrzymał... xD
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
Ocenę wyprowadzam na podstawie tego co widzę i co w życiu przeżyłem. Ze Skinheadami miałem już do czynienia wielokrotnie. To zwyczajni chuligani i szowiniści, a to przeczy duchowi patriotyzmu. Tak jak Ty masz prawo do generalizowania i uogólnień na temat ras, tak ja mam prawo do wrzucenia was wszystkich do jednego worka.

Czyli oceniasz te 10%, ja wolę spojrzeć na 70%.
Ciut niedojrzałe podejście z Twej strony.

Tacy sami fanatycy jak wy. Jesteście po jednych pieniądzach. Poza tym nie mów, że NN stali grzecznie obok. Nie obchodzi mnie kto zaczął. Wiem co widziałem. Dwie grupy idiotów, za których naród się wstydzi.
Ja widziałem zupełnie, co Innego.
Grupę Antyfaszystów, którzy w d*pie mają Polskę, Jej Symbole Narodowe, oraz ogólne poszanowanie Ojczyzny.
Naprzeciw nich stali Fanatycy, gotowi w każdej sekundzie, oddać życie za Swój Kraj.
To chyba spora różnica.

Wspaniale, że chociaż ty znasz genezę powstania i ewolucję NN. Ale na co mi to? Tę historyjkę już znam...
Znasz, lecz zapominasz, że Historia b.często zatacza koło ;).

Każdy zna różne osoby.
Ponownie odwołujesz się do tych 10%.?.
Może Cię to zdziwi, lecz takich sam gnoję.
Pozerów, którzy noszą się, jak My- tylko dlatego, że ludzie się boją.
Raz byłem światkiem, jak NeoKidy, jakieś gówniarstwo po 16 lat zaczepiło Gotkę.
Było ich 3, zaczęli ją popychać.
Za co.?.
Za inny ubiór, cholera- Goci są Neutralni, poza tym to była Młoda Kobieta.
Gdy mnie zobaczyli usłyszałem: HEIL HITLER.!. POMOŻESZ NAM JĄ UKARAĆ.?!.
Pomogłem.
Każdemu tak nakopałem na d*pę, że szli krzywiąc się, jak ch*j.

Jak winna być taaa? Ja kocham Polskę taką jaka jest, gdyż wiem, że kraj i naród to coś co stoi ponad Rządem i politykami. Homoseksualiści nie opanują świata, z czego sami sobie doskonale sprawę zdają. Nie mów o jakimś wyssanym z palca zagrożeniu.
Tu musisz już pojąć wartość rasową i troskę o jej przetrwanie.
Degeneraci osłabiają rasę, działają wbrew naturze.
Polecam Ci poczytać o 88 Spostrzeżeniach Davida Lane ;)
(Właśnie to symbolizuje 88 w moim nicku,)

Postaram się go poznać, a nie oceniać z góry tak, jak Ty. Jeśli będzie szanował córkę, będzie dobrym człowiekiem, który jest w stanie zapewnić jej dobrobyt, to nawet mu dam swoje błogosławieństwo.
Tolerancja potrafi być zgubna. ;)

Przykro mi, że Cię to spotkało, ale nie sądzę byś dostał lanie za koszulkę z Orłem. Jeśli jesteś NN to dlatego pobudziło ich to do takiego, w każdym calu, godnego pożałowania i potępienia, działania.
Poza kontaktami z Anarchistami i Łowcami Nazi (Tfu.!. To są dopiero wariaci) jestem w stanie dyskutować.
Mówiłem spokojnie, oni skakali, jednak gdy opluł Święty Znak Orła.
No cóż, jestem ciekaw ile wydał na protezę zębów (Jednak Glan lepszy niż dentysta, usuwa wiele za jednym podejściem)

Nie porównuj tego do okupacji i walki za kraj. Porównania Tu zwyczajnie nie ma.
Nie porównuję, nasza Walka w niczym nie dorasta do pięt Walce za Ojczyznę, jaką prowadzili Nasi przodkowie, jednak chcę Ci uświadomić, że jesteśmy gotowi na bardziej radykalne metody;).

W każdym poglądzie, czy idei znajdziesz coś dobrego, jak i złego - zmienia się jedynie waga i stopień wymieszania zła i dobra.
Masz rację, nawet NN ma swe malutkie wady, jednak (ponownie masz rację) zostają One przyćmione przez ogrom Idealizmu.

Wybacz, ale tego właśnie robić nie muszę i nie chcę. Ocieka to pompatycznością i fałszywym idealizowaniem.
To nie fałszywe Idealizowanie, lecz jawna prawda.
Taki jest świat Ideowej Wojny.

Moje zdolności poznawcze są od wielu lat niezachwiane. Analiza i wyciąganie wniosków w sprawach takich jak np. poglądy polityczne to kwestia czysto indywidualna i subiektywna.
Zaprzeczyłbym, lecz prawda taka, iż czynię tak samo.

Wątpię by współczesny dzieciak z gimnazjum zrozumiałam meritum sprawy, a co dopiero zainteresował się nią. Nie mówię już o tym, że miałby poważne problemy ze skleceniem paru zdań, nawet w języku polskim.
No niestety- nasi drodzy Gimnazjaliści prezentują okropny poziom...
Ost.nawet usłyszałem: Aryan, a Ty bijesz każdego, kto nie jest Skinem, nie.?. Wy tak działacie, a nie boisz się, że ktoś w:cenzura:i Tobie.?. I dlaczego Czcicie Hitlera w Polsce.?.
Dzieciak z 3gm, ale za tego Hitlera dostał płaskiego w twarz.

Brawo, ale co jeszcze raz podkreślę, patrioty to z Ciebie nie czyni.
Zatem wyjaśnij, kim jesteśmy, jak nie Patriotami.

A post który skomentowałeś oficer policji z Twojej miejscowości xD
Policjanci mnie nie znają, a mimo to b.mnie nie lubią.
Ah, ile razy to było się przeszukiwanym.
Wiesz, że maska Suki zawsze jest tak samo zimna i twarda.?. :D
To ma plus, nie czujesz tak krwawiącego nosa, czy wargi. :D
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Czyli oceniasz te 10%, ja wolę spojrzeć na 70%.
Ciut niedojrzałe podejście z Twej strony.

To czy ganiasz po osiedlu, szukając kogoś do bicia, czy po kryjomu karmisz się nienawiścią do innych ras dzieli cienka granica. Hitler sam przecież nie łaził od początku po mieście, karcąc ludzi pochodzenia żydowskiego. Bestialstwo w nim dojrzewało, a sam palcem nie kiwnął. Wydawał rozkazy i planował. Zagładę ludzi.

Ja widziałem zupełnie, co Innego.
Grupę Antyfaszystów, którzy w d*pie mają Polskę, Jej Symbole Narodowe, oraz ogólne poszanowanie Ojczyzny.
Naprzeciw nich stali Fanatycy, gotowi w każdej sekundzie, oddać życie za Swój Kraj.
To chyba spora różnica.

Patrzę na to przez pryzmat szkodliwości dla kraju, a nie pod kątem ideologicznym. Ta kwestia bowiem, jest tu istotna jedynie z punktu widzenia genezy konfliktu. Wandale działali w Warszawie tego dnia i po jednej i po drugiej stronie.

Znasz, lecz zapominasz, że Historia b.często zatacza koło ;).

Lecz niekoniecznie w tym samym stylu. Fanatyzm, porównywalny z tym nazistowskim, pewnie powróci, lecz w innej otoczce, z zmienionymi hasłami i innym podłożem ideologicznym.

Ponownie odwołujesz się do tych 10%.?.
Może Cię to zdziwi, lecz takich sam gnoję.
Pozerów, którzy noszą się, jak My- tylko dlatego, że ludzie się boją.
Raz byłem światkiem, jak NeoKidy, jakieś gówniarstwo po 16 lat zaczepiło Gotkę.
Było ich 3, zaczęli ją popychać.
Za co.?.
Za inny ubiór, cholera- Goci są Neutralni, poza tym to była Młoda Kobieta.
Gdy mnie zobaczyli usłyszałem: HEIL HITLER.!. POMOŻESZ NAM JĄ UKARAĆ.?!.
Pomogłem.
Każdemu tak nakopałem na d*pę, że szli krzywiąc się, jak ch*j.

To wspaniałe. Mam przyklasnąć?

Tu musisz już pojąć wartość rasową i troskę o jej przetrwanie.
Degeneraci osłabiają rasę, działają wbrew naturze.
Polecam Ci poczytać o 88 Spostrzeżeniach Davida Lane ;)
(Właśnie to symbolizuje 88 w moim nicku,)

Naród jest ważny. Owszem. Natomiast co rozumiesz przez pojęcie degeneratów? Jeśli np. homoseksualistów to uważam to za spore uogólnienie. Są ludzie normalni, którzy siedzą w domu i swoją seksualność szanują, a są tacy którzy wolą latać z gołym tyłkiem po ulicach Warszawy, propagując swoją "inność", i żądających błogosławieństwa już tego powodu właśnie. Tych drugich traktuję jako ludzi niepoważnych.

Tolerancja potrafi być zgubna. ;)

To, że kogoś tolerujesz, nie oznacza, że go akceptujesz.

Poza kontaktami z Anarchistami i Łowcami Nazi (Tfu.!. To są dopiero wariaci) jestem w stanie dyskutować.
Mówiłem spokojnie, oni skakali, jednak gdy opluł Święty Znak Orła.
No cóż, jestem ciekaw ile wydał na protezę zębów (Jednak Glan lepszy niż dentysta, usuwa wiele za jednym podejściem)

Jeszcze raz powtórzę, że ich zachowanie było karygodne. Bitka to nie rozwiązanie, a kilku na jednego to wręcz tchórzostwo, godne pożałowania.

Nie porównuję, nasza Walka w niczym nie dorasta do pięt Walce za Ojczyznę, jaką prowadzili Nasi przodkowie, jednak chcę Ci uświadomić, że jesteśmy gotowi na bardziej radykalne metody;).

Radykalne metody nie muszą być całkowicie złe, a miejscami nawet dobre, jednak cel jaki przyświeca NN, nie jest w pełni dobry. Przeważa szowinizm - czyli narodowa arogancja i pycha.

Masz rację, nawet NN ma swe malutkie wady, jednak (ponownie masz rację) zostają One przyćmione przez ogrom Idealizmu.

To narodowy socjalizm może mieć małe wady, NN ma już znacznie większe, właśnie przez swój niebezpieczny propagandowy charakter.

To nie fałszywe Idealizowanie, lecz jawna prawda.
Taki jest świat Ideowej Wojny.

Narodowy socjalizm jest w wielu kwestiach podobny do socjalizmu. Bliżej mu do utopii, niż do rzeczywistości.

No niestety- nasi drodzy Gimnazjaliści prezentują okropny poziom...
Ost.nawet usłyszałem: Aryan, a Ty bijesz każdego, kto nie jest Skinem, nie.?. Wy tak działacie, a nie boisz się, że ktoś w:cenzura:i Tobie.?. I dlaczego Czcicie Hitlera w Polsce.?.
Dzieciak z 3gm, ale za tego Hitlera dostał płaskiego w twarz.

Niestety nastały czasu w których zdobywanie wiedzy będąc nastolatkiem, nie jest w modzie. Może to i lepiej. Kraj przestanie produkować magistrów kolejnej n-logii, dla których nie ma wakatów.

Zatem wyjaśnij, kim jesteśmy, jak nie Patriotami.

Wyjaśnię Ci dlaczego nie jesteście patriotami. Patriotyzm przejawia się oddaniem dla kraju właśnie dlatego, iż wolność obywateli i suwerenność jest wartością niezwykłą. Polacy wiedzą o tym najlepiej. Wiele razy byliśmy najeżdżani, znikając nawet z mapy na II wieki. Jak widać samostanowienie to niezwykły przywilej, tożsamość narodowa może być czymś nieśmiertelnym - czymś czego nie można wykorzenić. Stąd u patriotów poszanowanie dla innych narodów. Nie wymyśliłem sobie tego. To podstawa patriotyzmu - szacunek dla innych nacji, narodów, państw, ras. To definicja podręcznikowa, jak i stosowana w praktyce.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Jesteś pewny, że dobrze rozumiesz pojęcie SEKTY.?

Doskonale rozumiem i uważam że to całkiem trafne porównanie (nie napisałem, że SĄ sektą), chodź by ze względu na stopień samodzielnego myślenia.

To żyj ze świadomością, że każdy Twój dzień może zakończyć się brutalną śmiercią. Naucz się z tym żyć, kiedy wszyscy wkoło się przeciwko Tobie. Zachowaj dumę i Walcz do ostatniej kropli krwi. Broń Honoru, nawet gdy jesteś sam, a przeciwko Tobie grupa Po:cenzura:ów z Kastetami. Naucz się tego, żyj tak, jak my- wtedy ośmiel się nas ocenić.

No chyba, że to jest przejaw zdroworozsądkowego podejścia do życia. Zaiste godne naśladowania.
Zawsze byłem zwolennikiem patriotyzmu nastawionego na budowanie, a nie niszczenie. Chociaż to zawsze plus gdy dwie wrogie światopoglądowo środowiska wyniszczają się nawzajem

Mówisz teraz o NR i Myśli Dmowskiego ?

O tym właśnie mówię z naciskiem bardziej na Dmowskiego niż na NR. Neonaziści biorą z polskich idei i tradycji narodowej to co jest dla nich wygodne. Głównym członem poglądów, są poglądy obce zakrapiane polską symboliką. Stąd takie kwiatki jak interpretowanie BIAŁEGO orła.

Tak w ogóle, według ciebie polscy Tatarzy są polakami w pełnym znaczeniu tego słowa czy też nie (że z ciekawości zapytam :) ) ?
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Aryan mam pytanie do Ciebie. Zgadzasz się z absolutnie wszystkimi poglądami systemu zwanego NN ?
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawa dysputa. Szkoda, że wśród znajomych nie mam takiego ideowca. Plusem jest szacunek dla symboli, zachowanie tradycji, szacunek dla historii co niestety miłość unijna koniecznie chce to wymazać. Niestety z resztą założeń raczej się nie zgadzam.
 
Do góry