Neonaziści

mofayah

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Pokaż mi go gdzie ja go bronie idioto.

Jak już to "idiotko". Swoją drogą nie znasz mnie, więc jak możesz w ogóle mnie obrażać? Nie potrafisz prowadzić dyskusji i w związku z tym używasz durnych wyzwisk jak mniemam. Brawo!

Okej, utrzymujesz, że nie stoisz w obronie Hitlera. Rozumiem. Uważasz pewnie też, że czai się w Tobie wielki patriota. W związku z tym kim jest dla Ciebie Hitler? Szczerze mówiąc, ciekawi mnie Twoja opinia na Jego temat...
 
N

Naxxramas

Guest
Jak już to "idiotko". Swoją drogą nie znasz mnie, więc jak możesz w ogóle mnie obrażać? Nie potrafisz prowadzić dyskusji i w związku z tym używasz durnych wyzwisk jak mniemam. Brawo!

Okej, utrzymujesz, że nie stoisz w obronie Hitlera. Rozumiem. Uważasz pewnie też, że czai się w Tobie wielki patriota. W związku z tym kim jest dla Ciebie Hitler? Szczerze mówiąc, ciekawi mnie Twoja opinia na Jego temat...

Mofayah - koleś Cię obraża a Ty piszesz do niego z wielkiej litery. Może nie uważam, że jesteś idiotką tylko frajerką. Napisałem do Ciebie z wielkiej bo Cię szanuję - co nie znaczy, że nie uważam, że zachowujesz się jak ostatnia frajerka: P Chyba jesteś z tych co jak im się plunie w twarz to powiedzą, że deszcz pada.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Enes to typowy "naziol", który nie ma pojęcia o swojej "ideologii", jaką jest narodowy socjalizm. Chętnie krytykuje innych i jest przeciwko każdemu.

Zachowujesz się skandalicznie enes. Obrażasz innych, negujesz ich poglądy (jednocześnie zaprzeczając swoim), jesteś wręcz zagotowany i gotowy do wojny. Z kim?

Neonazistom mówię nie. Narodowy socjalizm to już coś nieco innego, ale daje podstawę dla faszyzmu i nazizmu. Za ns niejednokrotnie skrywają się dziś neonaziści i faszyści.

Sama idea narodowego socjalizmu jest utopijna, podobnie jak ta socjalistyczna. Przekonaliśmy się dodatkowo, że w praktyce nie prowadzi ona do niczego dobrego. Może w innym miejscu i czasie, z innymi ludźmi u władzy ns zdałby egzamin, ale praktycznie rzecz biorąc, było by to niezwykle trudne, jeśli nie niemożliwe.

Poza tym, rozmawiamy o neonazistach, więc nie rozumiem dlaczego niektózy narodowcy tak żywiołowo reagują na krytykę innych. Jeśli ktoś myli narodowy socjalizm z neonazizmem, to nie wynika to do końca z niewiedzy, a z tego co przedstawiane jest w mediach. Dochodzą do tego także ludzie pokroju enesa, którzy poniekąd z narodowym socjalizmem mają trochę wspólnego, poprzez manifestację poglądów neonazistowskich i propagowanie takowych symboli.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Jak już to "idiotko". Swoją drogą nie znasz mnie, więc jak możesz w ogóle mnie obrażać? Nie potrafisz prowadzić dyskusji i w związku z tym używasz durnych wyzwisk jak mniemam. Brawo!

Okej, utrzymujesz, że nie stoisz w obronie Hitlera. Rozumiem. Uważasz pewnie też, że czai się w Tobie wielki patriota. W związku z tym kim jest dla Ciebie Hitler? Szczerze mówiąc, ciekawi mnie Twoja opinia na Jego temat...
Kim jest dla mnie Hitler?
Odpowiem krótko zbrodniarzem wojennym tak samo jak Stalin
Wybacz także za mojego skandaliczne zachowanie wyzwania twojej skromnej osoby,tak macie racje na forum powinno się dyskutować.
Tylko nie myślcie teraz,że wjechaliście mi na ambicje i tak pisze bo zawsze będę na pohybel waszym skundlonym poglądom.
Enes to typowy "naziol", który nie ma pojęcia o swojej "ideologii", jaką jest narodowy socjalizm. Chętnie krytykuje innych i jest przeciwko każdemu.

Zachowujesz się skandalicznie enes. Obrażasz innych, negujesz ich poglądy (jednocześnie zaprzeczając swoim), jesteś wręcz zagotowany i gotowy do wojny. Z kim?

Neonazistom mówię nie. Narodowy socjalizm to już coś nieco innego, ale daje podstawę dla faszyzmu i nazizmu. Za ns niejednokrotnie skrywają się dziś neonaziści i faszyści.

Sama idea narodowego socjalizmu jest utopijna, podobnie jak ta socjalistyczna. Przekonaliśmy się dodatkowo, że w praktyce nie prowadzi ona do niczego dobrego. Może w innym miejscu i czasie, z innymi ludźmi u władzy ns zdałby egzamin, ale praktycznie rzecz biorąc, było by to niezwykle trudne, jeśli nie niemożliwe.

Poza tym, rozmawiamy o neonazistach, więc nie rozumiem dlaczego niektózy narodowcy tak żywiołowo reagują na krytykę innych. Jeśli ktoś myli narodowy socjalizm z neonazizmem, to nie wynika to do końca z niewiedzy, a z tego co przedstawiane jest w mediach. Dochodzą do tego także ludzie pokroju enesa, którzy poniekąd z narodowym socjalizmem mają trochę wspólnego, poprzez manifestację poglądów neonazistowskich i propagowanie takowych symboli.
Nie znasz mnie i nie wiesz co mówisz nie jestem chętny do krytyki poprostu niektóre wypowiedzi mnie bardzo irytują.
Mówiąc na mnie typowy "naziol" lecisz po stereotypach, bo co mam w sygnaturze 88?
Znasz chociaż drugie znaczenie 88 oprócz heil hitler?
Bo to pierwsze każdy zna i tak myśli.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Mówiąc na mnie typowy "naziol" lecisz po stereotypach, bo co mam w sygnaturze 88?
Znasz chociaż drugie znaczenie 88 oprócz heil hitler?
Bo to pierwsze każdy zna i tak myśli.

Masz napis Agressiva 88. Nie mów, że słuchasz tego chłamu, bo Ci się podoba. A co oznacza według Ciebie 88? Jesteś wielbicielem radu (liczba atomowa pierwiastka jakby ktoś nie kumał)? A piękny avatarek z orłem Rzeszy i napisem "14 words"? Proszę, nie wciskaj ludziom kitu. Na forum piszą nie tylko 15-latkowie. Zmień sygnaturę i avatar, to będę Cię traktować jak dorosłego, poważnego człowieka. Nie znam Cię, bardzo się z tego powodu cieszę, gdyż ludzie którzy choćby umieszczają podobne emblematy "pod swoim nazwiskiem" nie są według mnie godni uwagi, niezależnie od swoich przymiotów.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Więc tak Agressiva 88 tak słucham tego "chłamu" tak jak ty to nazwałeś dokładnie dlatego,że mi się podoba i dlatego,że mają piękny przekaz narodowo socjalistyczny.
88 oznacza dla mnie 88 spostrzeżeń Davida Lane,a co jest takiego złego w tym i w 14 words??
14 jak i zarówno 88 nie ma nic wspólnego z Niemcami i Hitlerem pomijając stereotypowego 88 = Heil Hitler
Nie musisz mnie traktować poważnie, naprawdę nie obchodzi mnie to co o mnie myślą ludzie...
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Więc tak Agressiva 88 tak słucham tego "chłamu" tak jak ty to nazwałeś dokładnie dlatego,że mi się podoba i dlatego,że mają piękny przekaz narodowo socjalistyczny.
88 oznacza dla mnie 88 spostrzeżeń Davida Lane,a co jest takiego złego w tym i w 14 words??
14 jak i zarówno 88 nie ma nic wspólnego z Niemcami i Hitlerem pomijając stereotypowego 88 = Heil Hitler
Nie musisz mnie traktować poważnie, naprawdę nie obchodzi mnie to co o mnie myślą ludzie...

Wygodne wytłumaczenie. Właśnie chodzi o to, że magiczne 14-stki i 88-tki są specjalnie spreparowane w ten sposób by określać dwuznaczność. Cienka granica między narodowym socjalizmem a neonazizmem się kłania. Możesz się tłumaczyć, ale chłopcy z Agessivy 88 na zwykłej narodówce się nie wychowali, nie oszukujmy się. Rzeszowy orełek nad 14-tką to także "nic złego".

Na koniec mała korekta. Gdyby nie obchodziło Cię, co ludzie o Tobie myślą, nie było by Twoich wpisów pod tym tematem. Nie tłumaczyłby się, czy tam wdawał w dyskusję.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Nie tłumaczę się tylko wyjaśniam,a forum jest przecież po to,aby dyskutować :)
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Moim zdaniem takich powinni zamykać w Oświęcimiu i przeprowadzić warunki jakie mieli ludzie na wojnie albo wy***przać z Polski do Niemiec ;x


Toleruje ich, ale to jak się obnoszą z tymi swoimi poglądami mnie denerwuje.
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
Polscy NEONAZIŚCI....
Dla ludzi jesteśmy "Wściekłymi Psami"
A jaka jest prawda.?.
My nie wierzymy w III rzeszę, lecz uważamy, iż NS to najwspanialszy system, który pozwolił by Polsce podnieść się na nogi.
To, co pisze wiki, to MARNA KPINA.
Czytamy, Piszemy, Mówimy PO POLSKU.
Uważamy swój Kraj za jedyny Godny Sławy, nasz Naród za Rasę Panów.
Jednak Wy jesteście zbyt ograniczeni, aby ujrzeć w Nas kogoś więcej.
JESTEŚMY BIAŁYMI WOJOWNIKAMI, STRAŻNIKAMI KULTURY ARYJSKIEJ.


Dodam jedynie, że NN to nie SUBKULTURA, lecz Pogląd, Idea ;)
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dokładnie,ale niestety większość społeczeństwa nie ma o tym najmniejszej wiedzy i walą stereotypy o czczeniu Hitlera itd...
Ten kto nic o tym nie wie nie powinien otwierać japy.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Czyli jak rozumiem pomysłem neonazistów na uczynienie z Polski potęgi jest nabranie kredytów do oporu i najechanie wierzycieli, bo to jest właśnie sekret "cudownego systemu" jakim był narodowy socjalizm.

No i oczywiście wypada pogratulować postawy godnej Don Kichot'a, walki o białą rasę w białym kraju. :)
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
JESTEŚMY BIAŁYMI WOJOWNIKAMI, STRAŻNIKAMI KULTURY ARYJSKIEJ.

Uśmiałem się gdy to przeczytałem. Może dlatego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ariowie (Nie uwzględniam kwestii nazewnictwa XIX wiecznego, kiedy to wszystkich Indoeuropejczyków nazywano Aryjczykami, gdyż Aryan wspomniał o kulturze aryjskiej)

To wyjaśnij mi Aryan. Strzeżesz Polski i jej Rasy Panów, czy tak jak w cytacie powyżej Persów i Hindusów? No ale co tam. Powiesz pewnie, że na wiki piszą bzdury. Aha, no i w kilkuset innych miejscach.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Bez sensu to jest, bo wielu neonazistów nie wie nawet o co w ich ideologii chodzi. Powtarzają tylko coś co gdzieś przeczytają. Większość z nich właśnie ze źródeł tego internetu zaczerpnęło wiedzy o nazizmie i sami nie szukają oraz nie zastanawiają się o co naprawdę w tym wszystkim chodzi.

Ogólnie ostatnio oglądałam filmik jak ludzie z Korei " rozpaczali" a pod nim komenatrze polaków, że większość ludzi tego nie rozumie, że Kim Dzong jest wspaniały i powinno być u nas tak w Polsce. ;x Jeden który to wstawił usuwał nawet komenatrze negatywne napisane na tego idiote ^^
 

Kettger

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Z dwojga złego wolę nazistów, którzy mają jakieś swoje ideologie, niż takich jak wyżej, których największym autorytetem jest pieniądz.
 
Do góry